سلستیا

خرید و فروش سلستیا

Celestia (TIA)

صرافی پول نو بهترین صرافی برای ذخیره، فروش و خرید سلستیا با کارت شتاب است. در پول نو خرید ارز دیجیتال سلستیا TIA را با کمترین کارمزد و بهترین قیمت تجربه کنید. حساب کاربری بسازید و به راحتی و با امنیت خرید و فروش مستقیم سلستیا را مطمئن و سریع آغاز کنید.

تنها با چند کلیک به خرید و فروش بپردازید

ثبت نام کنید

در کمتر از 5 دقیقه حساب کاربری تایید شده بسازید.

کیف پول خود را شارژ کنید

به راحتی کیف پول خود را به مقدار دلخواه شارژ کنید.

شروع به خرید و فروش کنید

به خرید فروش رمزارز دلخواه خود بپردازید.

  • خرید
  • فروش

پشتیبانی از ۱ شبکه

مقدار خرید

-

TMN

سلستیا؛ بلاک چینی با ساختار متفاوت

پروژه سلستیا یک بلاک چین با ساختاری نوین است به طوری که بخش‌های مختلف بلاک چین سلستیا به صورت مجزا عمل می‌کند. این سازوکار متفاوت مقیاس پذیری و انعطاف بالایی به این شبکه می‌دهد. ارز سلستیا که با نماد TIA شناخته می‌شود نیز توکن بومی این شبکه است. از توکن تیا در رای گیری‌های حاکمیتی شبکه، افزایش امنیت بلاک چین و ... استفاده می‌شود.

خرید ارز سلستیا

آنچه که نام توکن TIA را بر سر زبان‌ها انداخت، ایردراپ سلستیا و ماجراهای مربوط به آن بود. بعد از آن این ارز دیجیتال در صرافی‌های خارجی معتبر نیز لیست شد. از آنجایی که این پروژه رمز ارزی سازوکاری جذاب دارد و واقعا برای حل مشکلی از فضای بلاک چین توسعه داده شده است، می‌توانیم امیدوار باشیم که توکن TIA نیز رشد خوبی را در بلند مدت تجربه کند. به همین خاطر است که سرمایه گذاری در ارز سلستیا می‌تواند یک گزینه منطقی برای هولدرها باشد. البته کسانی که دانش تکنیکالی قوی‌تری دارند نیز می‌توانند با ارز تیا نوسان گیری کرده و سودهای خوبی در کوتاه مدت کسب کنند.

چگونه توکن TIA بخریم؟

برای خرید ارز تیا راه‌های مختلفی پیش روی ما هست. شما می‌توانید این رمز ارز را از برخی صرافی‌های خارجی خریداری کنید، اما نکته اینجاست که به دلیل وجود احراز هویت و سختگیری‌های بسیاری که برای ایرانیان در این پلتفرم‌ها وجود دارد، خرید ارز تیا از صرافی خارجی چندان منطقی نیست. اما اگر قصد سرمایه گذاری در ارز TIA را دارید، می‌توانید از یک صرافی ایرانی معتبر مانند پول نو استفاده کنید.

فروش و خرید ارز Celestia در ایران

صرافی پول نو یک پلتفرم خرید و فروش ارزهای دیجیتال دانش بنیان است که از خرید و فروش ارز سلستیا نیز پشتیبانی می‌کند. شما می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن و بدون نیاز به طی کردن مراحل احراز هویت، این ارز دیجیتال را در سریع‌ترین زمان خریداری کنید و در هر زمان به بالاترین قیمت بازار به فروش برسانید.

بهترین سایت و صرافی خرید ارز سلستیا

ما در پول نو ارز دیجیتال تیا را همزمان با صرافی‌های خارجی لیست کردیم و شما می‌توانید تنها با افزایش موجودی حساب‌تان، این ارز دیجیتال را به راحتی خریداری کنید. توجه داشته باشید که حداقل خرید ارز تیا در پول نو ۵۰۰ هزار تومان است.

خرید و فروش ارز تیا بدون احراز هویت

در پول نو شما می‌توانید ارز دیجیتال تیا را بدون احراز هویت خرید و فروش کنید. تنها کافی است که یک حساب کاربری در پول نو ایجاد کرده و طبق مراحلی که اشاره کردیم، این ارز دیجیتال را خریداری کنید. برای فروش ارز تیا (TIA) نیز می‌توانید بدون احراز هویت این فرایند را تکمیل کنید.

فروش ارز TIA

همانطور که بالاتر نیز اشاره کردیم، شما می‌توانید ارز دیجیتال تیا را در سریع‌ترین زمان ممکن و بالاترین قیمت بازار در پول نو به فروش برسانید. توجه داشته باشید که در پول نو علاوه بر ارز سلستیا، بیش از ۱۳۰ ارز دیجیتال دیگر نیز برای خرید و فروش وجود دارد.

سوالات متداول

برای خرید این ارز دیجیتال می‌توانید از صرافی دانش بنیان پول نو استفاده کنید. تنها کافی است یک حساب کاربری در پول نو ایجاد کرده و در سریع‌ترین زمان ممکن و بدون نیاز به احراز هویت این رمز ارز را خرید و فروش کنید.

سلستیا یک پروژه آینده دار در بازار ارزهای دیجیتال است، بنابراین سرمایه گذاری بلند مدت در این ارز دیجیتال می‌تواند سودده باشد. البته قبل از خرید ارز سلستیا باید به اندازه کافی تحقیق کنید و هدف خود را از این سرمایه گذاری مشخص نمایید.

همین حالا، به راحتی و در امنیت، خرید و فروش سلستیا را شروع کنید