فلیپ

خرید و فروش فلیپ

Chainflip (FLIP)

صرافی پول نو بهترین صرافی برای ذخیره، فروش و خرید فلیپ با کارت شتاب است. در پول نو خرید ارز دیجیتال فلیپ ARB را با کمترین کارمزد و بهترین قیمت تجربه کنید. حساب کاربری بسازید و به راحتی و با امنیت خرید و فروش مستقیم فلیپ را مطمئن و سریع آغاز کنید.

تنها با چند کلیک به خرید و فروش بپردازید

ثبت نام کنید

در کمتر از 5 دقیقه حساب کاربری تایید شده بسازید.

کیف پول خود را شارژ کنید

به راحتی کیف پول خود را به مقدار دلخواه شارژ کنید.

شروع به خرید و فروش کنید

به خرید فروش رمزارز دلخواه خود بپردازید.

  • خرید
  • فروش

پشتیبانی از ۱ شبکه

مقدار خرید

-

TMN

چین فلیپ؛ پل رابط بلاک چین‌های مختلف

پروژه چین فلیپ در واقع بستری برای بریج (پل) زدن بین بلاک چین‌های مختلف است و شما می توانید از طریق این پلتفرم غیرمتمرکز، ارزهای دیجیتال مختلف را بر بستر شبکه‌های بلاک چینی متفاوت بایکدیگر سواپ کنید. چین فلیپ در حقیقت انتقال دارایی‌های دیجیتال بین شبکه‌های مختلف را بسیار آسان‌تر می‌کند. ارز دیجیتال فلیپ توکن بومی این پروژه به شمار می‌رود.

خرید ارز فلیپ

چین فلیپ پروژه کریپتویی جالبی به نظر می‌رسد و استقبال خوبی هم از آن صورت گرفته است، با این حال برای سرمایه گذاری در ارز دیجیتال FLIP بهتر است ابتدا درباره آن به طور کامل تحقیق کنید. بعد از آن در صورتی که همچنان باور داشتید این رمز ارز ازرش سرمایه گذاری دارد، باید با رعایت اصول مدیریت سرمایه درصدی از دارایی‌تان را به خرید ارز FLIP اختصاص دهید.

چگونه توکن FLIP را بخریم؟

ارز دیجیتال فلیپ در پلتفرم‌های خارجی و داخلی امکان خرید و فروش دارد. البته صرافی‌های زیادی در ایران نیستند که از خرید و فروش ارز فلیپ پشتیبانی کنند،‌اما نگران نباشید شما به راحتی می‌توانید با ثبت نام در صرافی دانش بنیان پول نو، به سادگی این رمز ارز را خریداری کنید و در هرزمان به فروش برسانید.

فروش و خرید ارز FLIP در ایران

همانطور که اشاره کردیم، پول نو یک صرافی معتبر برای خرید آنلاین ارز فلیپ به شمار می‌رود. تنها کافی است یک حساب کاربری در پول نو ساخته و بعد از آن موجودی حساب‌تان را به مقدار دلخواه افزایش دهید. در نهایت نیز می‌توانید با مراجعه به منوی معامله و سربرگ «خرید» مراحل خرید ارز FLIP را کامل کنید.

بهترین سایت و صرافی خرید ارز Chainflip

صرافی پول نو بهترین صرافی خرید ارز چین فلیپ به شمار می‌رود. ما در پول نو جزو اولین پلتفرم‌هایی بودیم که این رمز ارز را برای خرید و فروش لیست کردیم و شما می‌توانید با ساخت حساب کاربری در پول نو، در سریع‌ترین زمان ممکن خرید Chainflip را آغاز کنید.

فروش ارز فلیپ

مراحل فروش ارز فلیپ دقیقا مشابه مراحل ی است که بالاتر برای خرید آن توضیح دادیم. کافی است از منوی معامله این بار به سربرگ «فروش» مراجعه کرده و این رمز ارز را به صورت لحظه‌ای به فروش برسانید.

سوالات متداول

بطور کلی چین فلیپ یک پروژه جذاب بلاک چینی است که مشکلات موجود در تبدیل دارایی‌های مختلف بر بستر شبکه‌های بلاک چینی را از میان برمی‌دارد. با این حال بهتر است قبل از سرمایه گذاری در این ارز دیجیتال ابتدا به طور کامل درباره آن تحقیق کنید.

برای خرید و فروش انلاین ارز دیجیتال FLIP می‌توانید در صرافی پول نو یک حساب کاربری ایجاد کرده و با افزایش موجودی حساب‌تان، این رمز راز را به مقدار دلخواه خریداری کنید. همچنین بعد از خرید فلیپ می‌توانید در هر زمان این ارز دیجیتال را در پول نو به فروش برسانید.

همین حالا، به راحتی و در امنیت، خرید و فروش فلیپ را شروع کنید