چین لینک

خرید و فروش چین لینک

Chainlink (LINK)

صرافی پول نو بهترین صرافی برای ذخیره، فروش و خرید چین لینک با کارت شتاب است. در پول نو خرید ارز دیجیتال چین لینک LINK را با کمترین کارمزد و بهترین قیمت تجربه کنید. حساب کاربری بسازید و به راحتی و با امنیت خرید و فروش مستقیم چین لینک را مطمئن و سریع آغاز کنید.

تنها با چند کلیک به خرید و فروش بپردازید

ثبت نام کنید

در کمتر از 5 دقیقه حساب کاربری تایید شده بسازید.

کیف پول خود را شارژ کنید

به راحتی کیف پول خود را به مقدار دلخواه شارژ کنید.

شروع به خرید و فروش کنید

به خرید فروش رمزارز دلخواه خود بپردازید.

  • خرید
  • فروش

پشتیبانی از ۲ شبکه

مقدار خرید

-

TMN

ارز چین لینک چیست؟

ارز دیجیتال چین لینک برای اولین بار در سال ۲۰۱۷ عرضه عمومی شد. ارز چین لینک (LINK) توکنی متعلق به شبکه اوراکل چین لینک است که برای حفظ ثبات و امنیت در این پلتفرم استفاده می‌شود. چین لینک مانند رابطی بین جهان واقعی و قراردادهای هوشمند در شبکه‌های بلاک چینی عمل می‌کند. این پروتکل داده‌های اطلاعاتی را دریافت کرده و سپس آنها را در اختیار بلاک چین‌ها می‌گذارد.

خرید ارز چین لینک

در دنیایی زندگی می‌کنیم که سرعت و راحتی انجام هر کار برای ما اهمیت بسیار زیادی پیدا کرده است. با پیشرفت تکنولوژی، منصفانه است که توقع خود را بالا ببریم. فروش یا خرید رمز ارز LINK و دیگر ارزهای دیجیتال نیز از این مورد مستثنی نیست. حالا دیگر خرید آنلاین چین لینک از سایت خرید و فروش چین لینک تنها با چند کلیک انجام می‌شود. برای خرید این رمز ارز صرافی پول نو روش‌های متفاوتی را پیش روی شما می‌گذارد. پول نو به‌عنوان یک صرافی برای خرید چین لینک، هم قابلیت تبدیل این ارز به رمز ارزهای مختلف را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد و هم امکان خرید چین لینک با ریال را برای آنها فراهم کرده است.

خرید لینک

راهنمای خرید چین لینک

اگر به معامله ارز دیجیتال LINK علاقه پیدا کرده‌اید و به دنبال آموزش خرید و فروش چین لینک هستید؛ با خرسندی به اطلاع شما می‌رسانیم که طریقه خرید چین لینک به‌هیچ‌وجه سخت نیست. در صرافی پول نو، قابلیت خرید و فروش ارزهای دیجیتال بعد از ثبت نام عضو جدید، در دسترس خواهد بود. نحوه خرید ارز دیجیتال چین لینک نیز تفاوتی با سایر ارزها ندارد و شما بعد از ثبت نام و واردکردن اطلاعاتی مثل نام، شماره همراه، کد ملی و… می‌توانید به خرید و فروش چین لینک در ایران بپردازید.

حداقل میزان خرید چین لینک

روال و نحوه خرید چین لینک این گونه است که یک مبلغ حداقلی برای خرید هم مشخص می‌شود. در صرافی‌های ایرانی، حداقل خرید چین لینک بر اساس قیمت ریالی خرید chainlink محاسبه می‌گردد. حداقل مقدار خرید چین لینک در پول نو ۵۰۰ هزار تومان است.

خرید چین لینک از صرافی

خرید از صرافی‌های آنلاین، ساده‌ترین روش خرید ارز دیجیتال چین لینک است. این صرافی‌ها در سایت خود، ابزارهای لازم برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال را در اختیار معامله گران می‌گذارند.

خرید چین لینک بدون احراز هویت

احراز هویت فرایندی است که در طی آن، باید تصویر خود را به همراه دست‌نوشته و یک‌سری مدارک به صرافی ارسال کنید. بعد از آن نیز باید منتظر بمانید تا صرافی این مدارک را تایید کند. در صرافی پول نو هم احراز هویت صورت می‌گیرد؛ اما برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال نیازی به انجام آن ندارید. خرید چین لینک بدون احراز هویت در پول نو باعث شده تا بدون نیاز به صرف زمان برای تایید احراز هویت، بتوانید در بهترین زمان برای خرید چین لینک اقدام کنید.

سایت معتبر خرید چین لینک

یک سایت معتبر برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال باید در مسائلی مثل امنیت، راحتی استفاده، به‌روز بودن قیمت‌ها، پشتیبانی از مشتریان و پاسخگویی قوی عمل نماید. پول نو، سایت معتبر خرید چین لینک، توجه به این موارد را از اصول کار خود قرار داده تا انتظارات کاربران را به‌خوبی برآورده کند.

خرید چین لینک در ایران

اگر روش استفاده از سایت صرافی‌های خارجی به نظر شما پیچیده و مبهم است و در کار با پنل معاملاتی آن چندان احساس راحتی نمی‌کنید، نباید افسوس بخورید؛ چرا که در ایران صرافی‌های مناسبی هستند که می‌توانند این خدمات را به بهترین وجه به شما ارائه دهند. نحوه خرید چین لینک در ایران با استفاده از صرافی پول نو که یکی از صرافی‌های معتبر ایرانی محسوب می‌شود، بسیار ساده و راحت است.

بهترین زمان برای خرید چین لینک

آیا سرعت انجام خرید یا فروش ارز دیجیتال برای شما از اهمیت بالایی برخوردار است؟ با صرافی پول نو دیگر نگران طول کشیدن انجام یک معامله نخواهید بود. این سایت خرید Chainlink را در سریع‌ترین زمان، ممکن می‌کند.

خرید چین لینک با کارمزد کم

قبل از خرید ارزهای دیجیتال بهتر است به کارمزد واریز و برداشت و نیز کارمزد معامله هم توجه کنید. کارمزد واریز یا برداشت در اصل هزینه‌ای است که به شبکه پرداخت می‌گردد تا انتقال رمز ارزها را به شکلی امن انجام دهد. کارمزد معامله نیز معمولا در همه صرافی‌ها، به‌صورت درصدی از معامله تعریف شده است. این کارمزد بابت هزینه‌های فنی و امنیتی برای حفظ زیرساخت سایت معامله، دریافت می‌شود. در صرافی پول نو با احترام به منفعت کاربران عزیز، تلاش ما بر این بوده که کارمزد معاملات را تا حد ممکن پایین بیاوریم. با این روش توانستیم خرید چین لینک ارزان را با کارمزدی کم در پول نو مهیا کنیم.

نحوه فروش چین لینک در ایران

قدم اول در فروش چین لینک، ثبت نام در یک صرافی مورد اعتماد است. صرافی پول نو با امکان ثبت نام رایگان، نحوه فروش چین لینک در ایران را تنها با چند گام ساده برای شما فراهم می‌کند.

فروش چین لینک

استفاده از خدمات یک صرافی فروش چین لینک که معتبر و شناخته شده باشد، می‌تواند خیال ما را از بابت معاملات راحت کند. فروش چین لینک در صرافی پول نو مانند خرید chainlink به‌ آسانی امکان‌پذیر است.

فروش چین لینک بدون احراز هویت

جهت فروش چین لینک بدون احراز هویت، می‌توانید در صرافی پول نو ثبت نام کنید. بعد از آن انجام عملیاتی مثل خرید، فروش و همچنین تبدیل چین لینک به ارزهای دیجیتال دیگر، بدون نیاز به احراز هویت در دسترس شما خواهد بود.

سوالات متداول

برای خرید ارز LINK باید در یک صرافی ارز دیجیتال مانند پول نو حساب کاربری خود را ایجاد کرده و با شارژ حساب کاربری خود، خریدتان را تکمیل کنید.

در بسیاری از صرافی‌های ایرانی و خارجی باید برای خرید دارایی‌های دیجیتال مدارک هویتی‌تان توسط این پلتفرم‌ها تایید شود. ما در پول نو به دلیل زمانبر بودن این مسئله امکان خرید و فروش چین لینک و سایر رمز ارزها بدون احراز هویت را فراهم کرده‌ایم. از طرف دیگر در صورتی که در پول نو احراز هویت کنید می‌توانید به امکانات بیشتری دسترسی داشته باشید.

همین حالا، به راحتی و در امنیت، خرید و فروش چین لینک را شروع کنید