چیلیز

خرید و فروش چیلیز

Chiliz (CHZ)‎

صرافی پول نو بهترین صرافی برای ذخیره، فروش و خرید چیلیز با کارت شتاب است. در پول نو خرید ارز دیجیتال چیلیز CHZ را با کمترین کارمزد و بهترین قیمت تجربه کنید. حساب کاربری بسازید و به راحتی و با امنیت خرید و فروش مستقیم چیلیز را مطمئن و سریع آغاز کنید.

تنها با چند کلیک به خرید و فروش بپردازید

ثبت نام کنید

در کمتر از 5 دقیقه حساب کاربری تایید شده بسازید.

کیف پول خود را شارژ کنید

به راحتی کیف پول خود را به مقدار دلخواه شارژ کنید.

شروع به خرید و فروش کنید

به خرید فروش رمزارز دلخواه خود بپردازید.

  • خرید
  • فروش

پشتیبانی از ۱ شبکه

مقدار خرید

-

TMN

چیلیز چیست؟

چیلیز توکن اصلی پلتفرم ورزشی Socios است که به کاربران اجازه می‌دهد از تیم‌های ورزشی مورد علاقه‌شان حمایت کنند. در عوض هوداران تیم‌ها می‌توانند در تصمیمات تیم مورد علاقه‌شان شرکت کنند. این پلتفرم در میان علاقه مندان همه ورزش‌ها به خصوص فوتبال به شدت پرطرفدار است و کاربران زیادی را به خود جذب کرده است.

خرید ارز چیلیز

چیلیز یک توکن محبوب در بازار رمز ارزها است و حجم خرید روزانه قابل توجهی دارد. برای خرید این ارز دیجیتال راه‌های مختلفی وجود دارد که شامل استفاده از صرافی‌های داخلی یا خارجی است. البته از آنجایی که Chiliz به خوبی در بازار شناخته شده است، در بسیاری از صرافی‌های معتبر ایرانی نیز از آن پشتیبانی می‌شود.

چیلیز.png

راهنمای خرید چیلیز

نحوه خرید چیلیز آسان است، کافی است حساب کاربری خود را در یک صرافی معتبر داخلی یا خارجی ایجاد کنید و بعد از شارژ حساب‌تان، ارز مورد نظر را خریداری کنید. به طور مثال برای خرید ارز چیلیز در صرافی پول نو می‌توانید حساب‌تان را در کمتر از دو دقیقه ایجاد کرده و بدون نیاز به احراز هویت چیلیز بخرید.

حداقل میزان خرید چیلیز

همانطور که هر حساب کاربری سقف خرید مشخصی در صرافی‌ها دارد، یک میزان حداقلی نیز برای خریدها در نظر گرفته شده است. این مبلغ در صرافی پول نو برای خرید توکن چیلیز معادل ۵۰۰ هزار تومان است.

خرید چیلیز از صرافی

همانطور که اشاره کردیم صرافی‌های داخلی و خارجی عموماً از خرید ارز دیجیتال چیلیز پشتیبانی می‌کنند، اما بهترین صرافی برای خرید چیلیز پلتفرمی است که مراحل خرید این توکن را ساده کرده و به شما امکان خرید و فروش سریع CHILIZ را فراهم کند. ما در پول نو از خرید و فروش چیلیز و بیش از ۱۱۰ رمز ارز مطرح بازار پشتیبانی می‌کنیم.

خرید چیلیز بدون احراز هویت

طی کردن مراحل احراز هویت در همه صرافی‌های مطرح بین المللی و داخلی الزامی است، اما برخی صرافی‌ها این مشکل را با ایجاد امکان خرید و فروش رمز ارزها بدون احراز هویت را فراهم کرده‌اند. در صرافی پول نو نیز برای برداشت ارزهای دیجیتال و بهره بردن از امکانات تکمیلی صرافی باید احراز هویت خود را کامل کنید، اما برای خرید و فروش کریپتوکارنسی‌ها مانند چیلیز می‌توانید بدون احراز هویت از امکانات صرافی استفاده کنید.

سایت معتبر خرید چیلیز

پول نو سایت معتبر خرید CHILIZ و سایر رمز ارزها است. در صرافی پول نو می‌توانید به خرید و فروش بیش از ۱۱۰ رمز ارز معتبر بازار بدون احراز هویت بپردازید.

خرید چیلیز در ایران

برای خرید چیلیز در ایران باید از صرافی‌های داخلی استفاده کنید. ما در پول نو بدون نیاز به احراز هویت از خرید آنلاین چیلیز و فروش این رمز ارز پشتیبانی می‌کنیم.

بهترین زمان برای خرید چیلیز

زمان مناسب خرید چیلیز بستگی به دید سرمایه گذاری شما دارد. در صورتی که قصد نوسان گیری از این رمز ارز را داشته باشید باید علاوه بر تحلیل این رمز ارز، روند بیت کوین را نیز زیر نظر داشته باشید. این در حالی است که برای خرید بلند مدت چیلیز می‌توانید در سطوح قیمتی بالاتر نیز به بازار ورود کنید.

خرید چیلیز با کارمزد کم

خرید چیلیز در صرافی پول نو بر بستر اتریوم فراهم شده است. البته در زمان خرید آن تنها کارمزد خود صرافی لحاظ می‌شود، اما در صورتی که بخواهید این رمز ارز را به کیف پول شخصی‌تان انتقال دهید لازم است هزینه شبکه را نیز پرداخت نمایید.

فروش چیلیز

روش فروش چیلیز در ایران مشابه با فرایند خرید آن است. کافی است این رمز ارز را به حساب کاربری شخصی‌تان در پول نو انتقال داده و با مراجعه به منوی «خرید/فروش/تبدیل» و سربرگ «فروش» این ارز دیجیتال را به قیمت روز بازار به فروش برسانید.

فروش چیلیز بدون احراز هویت

در پول نو همانطور که در زمان خرید چیلیز نیاز به احراز هویت ندارید، در زمان فروش CHILIZ نیز می‌توانید به سادگی و بدون احراز هویت این ارز دیجیتال را با طی کردن مراحل بالا به فروش برسانید.

سوالات متداول

در صرافی پول نو امکان خرید و فروش چیلیز بدون نیاز به احراز هویت فراهم شده است و می توانید این رمز ارز در سریع‌ترین زمان ممکن خریداری کنید.

از آنجایی که ارز چیلیز در بازار به خوبی شناخته شده است، صرافی‌های داخلی نیز از خرید و فروش آن پشتیبانی می‌کنند. برای خرید ارز CHZ می‌توانید از صرافی پول نو استفاده کنید.

همین حالا، به راحتی و در امنیت، خرید و فروش چیلیز را شروع کنید