دی وای دی اکس

خرید و فروش dydx

DYDX

صرافی پول نو بهترین صرافی برای ذخیره، فروش و خرید دی وای دی اکس با کارت شتاب است. در پول نو خرید ارز دیجیتال دی وای دی اکس DYDX را با کمترین کارمزد و بهترین قیمت تجربه کنید. حساب کاربری بسازید و به راحتی و با امنیت خرید و فروش مستقیم دی وای دی اکس را مطمئن و سریع آغاز کنید.

تنها با چند کلیک به خرید و فروش بپردازید

ثبت نام کنید

در کمتر از 5 دقیقه حساب کاربری تایید شده بسازید.

کیف پول خود را شارژ کنید

به راحتی کیف پول خود را به مقدار دلخواه شارژ کنید.

شروع به خرید و فروش کنید

به خرید فروش رمزارز دلخواه خود بپردازید.

  • خرید
  • فروش

پشتیبانی از ۱ شبکه

مقدار خرید

-

TMN

پلتفرم DYDX؛ صرافی غیرمتمرکز رایگان

پروتکل دی وای دی اکس، براساس یک قرارداد هوشمند بر بستر اتریوم ساخته شده است. این پلتفرم در واقع یک صرافی غیر متمرکز است که امکان وام‌گیری، وام‌دهی و انجام انواع معاملات را به کاربران می‌دهد. این پروتکل دارای توکن حاکمیتی dydx است. به چند طریق می‌توان توکن دی وای دی اکس را تهیه کرد، یکی از این راه‌ها خرید دی وای دی اکس از صرافی‌های معتبر بوده و راه دیگر آن استیکینگ در استخرهای نقدینگی dydx می‌باشد.

خرید ارز دی وای دی اکس

پروتکل دی وای دی اکس به تامین کنندگان نقدینگی در معاملات دائمی، پاداش می‌دهد و در کارمزد تریدینگ به هولدرهای توکن dydx تخفیف می‌دهد. وجود ویژگی‌های این صرافی غیرمتمرکز نظیر: ثبت نام رایگان، عدم نیاز به احراز هویت و... باعث شده تا طرفداران زیادی را به خود جلب کند. به همین منظور تمایل برای خرید DYDX نیز به وجود آمد. همانطور که پلتفرم DYDX متن باز و شفاف است، نحوه خرید ارزدیجیتال دی وای دی اکس نیز شفاف و آسان است. در ادامه با چگونگی خرید دی وای دی اکس بیشتر آشنا می‌شوید.

راهنمای خرید دی وای دی اکس

هر سایتی که ارائه دهنده محصول باشد، در یک بخش نحوه خرید آن را توضیح خواهد داد. برای خرید آنلاین دی وای دی اکس هم هر سایتی را انتخاب کنید یک بخش برای راهنمایی کاربران دارد. به عنوان مثال در سایت پول نو که صرافی برای خرید دی وای دی اکس و رمزارز های دیگر است، در مقاله‌ای به اسم راهنمای خرید ارز دیجیتال در پول‌ نو به صورت تصویری خرید توکن در صرافی را آموزش داده شده است.

حداقل میزان خرید دی وای دی اکس

حداقل مقدار خرید دی وای دی اکس رابطه مستقیمی با هدف شما از تهیه این توکن و بودجه شما دارد. در هر صورت هر سایتی یک مقداری را در نظر دارد که حداقل خرید دی وای دی اکس و رمز ارزهای دیگر براساس آن مقدار است. در سایت پول نو این مقدار ۵۰۰ هزارتومان می‌باشد.

خرید دی وای دی اکس از صرافی

در این قسمت می‌خواهیم به این پرسش پاسخ دهیم برای خرید دی وای دی اکس چه باید کرد؟ در ابتدا باید یک صرافی معتبر را برای انجام معاملات انتخاب کنید. برای خرید دی وای دی اکس صرافی‌های داخلی به دلیل عدم وجود محدودیت مناسب‌تر هستند. در صرافی پول نو نحوه خرید دی وای دی اکس به این صورت است که بعد از ثبت نام، وارد پنل کاربری خود می‌شوید و در بخش خرید/فروش/تبدیل گزینه خرید را انتخاب می‌کنید. در این بخش توکن مورد نظر خود یعنی DYDX را انتخاب و مقدار مورد نظر خود را وارد می‌کنید. با تکمیل عملیات، فرایند خرید انجام می‌شود.

خرید دی وای دی اکس بدون احراز هویت

خود پلتفرم دی وای دی اکس که یک صرافی غیرمتمرکز است نیازی به احراز هویت ندارد. اما در سایت خرید و فروش دی وای دی اکس چطور؟ در برخی از صرافی‌ها برای حفظ امنیت و جلوگیری از پول شویی فرایند احراز هویت در بخش آموزش خرید و فروش دی وای دی اکس و رمزارزهای دیگر توضیح داده شده است. اما نحوه خرید دی وای دی اکس در سایت پول نو به این شکل است که نیازی به احراز هویت ندارد.

سایت معتبر خرید دی وای دی اکس

برای خرید آنلاین دی وای دی اکس چه سایتی مناسب و معتبر است؟ اعتبار سایت به چندین عامل بستگی دارد که یکی از این موارد امنیت و دیگری ظاهر سایت است. اگر سایت خرید دی وای دی اکس دارای ظاهری ساده و مبتدی بود باید به اعتبار آن سایت هم شک کرد. سایت پول نو با ایجاد محیطی امن و ظاهری کاربر پسند، روش خرید ارز دیجیتال دی وای دی اکس را آسان کرده است.

خرید دی وای دی اکس در ایران

با وجود این‌که خود پلتفرم دی وای دی اکس یک صرافی غیر متمرکز است، آیا توکن آن را سرمایه‌گذاران ایرانی می‌توانند تهیه کنند؟ خوشبختانه نحوه خرید دی وای دی اکس در ایران با وجود صرافی‌های داخلی، امکان پذیر شده است. در صرافی پول نو شما در هر جای ایران که باشید امکان خرید رمز ارز دی وای دی اکس و ۱۱۰ رمز ارز دیگر را دارید.

بهترین زمان برای خرید دی وای دی اکس

پلتفرم دی وای دی اکس مبتنی بر بلاک چین اتریوم است. با بررسی وایت پیپر پروژه و نمودار توکن این پلتفرم، می‌توان زمان ورود و یا خروج به بازار را متوجه شد. در پول نو که سایت خرید و فروش دی وای دی اکس و ۱۱۰ رمز ارز دیگر است، می‌توانید نمودار این رمز ارز را بررسی کنید.

خرید دی وای دی اکس با کارمزد کم

با وجود صرافی‌هایی مانند پول نو خرید دی وای دی اکس با ریال موضوع دور از ذهنی نیست. اما با وجود تورم روزانه طریقه خرید دی وای دی اکس به صرفه به چه صورت است؟ برای این موضوع باید در ابتدا قیمت را در صرافی‌های مختلف در نظر گرفت و کمترین قیمت را انتخاب کرد. اما توجه به کارمزد تراکنش خرید هم مهم است. پول نو با در نظر گرفتن کمترین میزان کارمزد، خرید دی وای دی اکس ارزان را امکان‌پذیر کرده است.

نحوه فروش دی وای دی اکس در ایران

وقتی سرمایه‌گذاران با بازار مالی ارزهای دیجیتال آشنا شدند سوالی مهم ایجاد شد «آیا خرید و فروش دی وای دی اکس در ایران راه اندازی می‌شود؟» امروزه در ایران صرافی‌های زیادی راه‌اندازی شده اند که تنها برخی از آن‌ها اعتبار لازم برای انجام معاملات را دارند و صرافی پول نو یکی از این سایت‌ها است.

فروش دی وای دی اکس

سایت صرافی فروش دی وای دی اکس با خرید آن یکی است و دیگر لازم نیست برای فروش به مرجعی دیگر روی آورید. در صرافی پول نو بعد از ورود به پنل کاربری خود، در بخش خرید/فروش/تبدیل گزینه فروش را انتخاب می‌کنید. بعد از اتخاب توکن مد نظر برای فروش، مقدار آن را تعیین می‌کنید و سپس تکمیل فرآیند را انجام می‌دهید.

فروش دی وای دی اکس بدون احراز هویت

به هنگام فروش دی وای دی اکس در سایت پول نو نیازی به احراز هویت نیست. این در حالیست که پول نو با حفظ امنیت لازم برای کاربران، محیطی مناسب معامله و سرمایه‌گذاری فراهم کرده است.

سوالات متداول

بله- شما می‌توانید با ثبت نام در صرافی پول نو خرید و فروش دی وای دی اکس را با تومان انجام دهید.

بله- شما به راحتی می‌توانید در پنل کاربری خود در پول نو توکن خود را به بیش از ۱۱۰ رمزارز دیگر تبدیل کنید.

همین حالا، به راحتی و در امنیت، خرید و فروش DYDX را شروع کنید