ای کش

خرید و فروش ای کش

eCash (XEC)

صرافی پول نو بهترین صرافی برای ذخیره، فروش و خرید ای کش با کارت شتاب است. در پول نو خرید ارز دیجیتال ای کش XEC را با کمترین کارمزد و بهترین قیمت تجربه کنید. حساب کاربری بسازید و به راحتی و با امنیت خرید و فروش مستقیم ای کش را مطمئن و سریع آغاز کنید.

تنها با چند کلیک به خرید و فروش بپردازید

ثبت نام کنید

در کمتر از 5 دقیقه حساب کاربری تایید شده بسازید.

کیف پول خود را شارژ کنید

به راحتی کیف پول خود را به مقدار دلخواه شارژ کنید.

شروع به خرید و فروش کنید

به خرید فروش رمزارز دلخواه خود بپردازید.

  • خرید
  • فروش

پشتیبانی از ۱ شبکه

مقدار خرید

-

TMN

ارز ای کش چیست؟

ارز دیجیتال eCash همان بیت کوین کش ABC است که در جولای 2021، به ای کش تغییر نام داد. ای کش با نماد اختصاری XEC، طراحی شده تا مانند یک پول نقد الکترونیکی به‌عنوان وسیله‌ای برای معامله مورد استفاده قرار گیرد.

خرید ارز ای کش

گفته شد که eCash یک پول الکترونیکی و دیجیتال محسوب می‌شود؛ خرید رمز ارز ای کش نیز در فضای دیجیتال و به سادگی هرچه بیشتر صورت می‌گیرد. به این ترتیب، نحوه خرید ارز دیجیتال ای کش تنها با چند کلیک در اختیار معامله‌گران قرار خواهد داشت.

راهنمای خرید ای کش

برای خرید ای کش چه باید کرد؟ مراجع آنلاینی به نام صرافی‌های ارز دیجیتال وجود دارد که خرید آنلاین ای کش از طریق آنها انجام می‌شود. برای استفاده از این صرافی‌ها، می‌توانید با ثبت نام و شارژ حساب خود، اقدام به خرید ارزهای دیجیتال نمایید. صرافی پول نو به‌عنوان سایت معتبر خرید ای کش، از جمله منابعی است که نحوه خرید ای کش در ایران را آسان کرده است.

حداقل میزان خرید ای کش

علاوه‌بر ارز ای کش، پول نو از انواع معاملات بیش از ۱۱۰ رمز ارز دیگر پشتیبانی می‌کند. همراهان پول نو به کمک این سایت خرید ای کش می‌توانند به سرمایه‌گذاری خُرد یا کلان روی دارایی‌های دیجیتال مختلف بپردازند. طبق قوانین، حداقل مقدار خرید ای کش در این صرافی ۵۰۰ هزار تومان تنظیم شده است.

خرید ای کش از صرافی

در پول نو، هم می‌توانید به خرید ای کش با ریال اقدام کنید و هم اینکه ارزهای دیجیتال دیگر خود را به‌صورت مستقیم به eCash تبدیل نمایید. پس از ثبت نام رایگان در کمتر از ۱ دقیقه، می‌توان معاملات را آغاز کرد. روش خرید ارز دیجیتال ای کش در این صرافی بسیار آسان است، بعد از ثبت نام وارد داشبورد شخصی خود شده و روی دکمه خرید/فروش/تبدیل کلیک نمایید. حالا سربرگ خرید را انتخاب و حساب را شارژ کنید. به همین راحتی امکان معامله و خرید ای کش را خواهید داشت.

خرید eCash بدون احراز هویت

در عملیات احراز هویت، کاربر باید تصویر یا ویدیو خود را به صرافی برای خرید ای کش (یا هر ارز دیجیتال دیگر) ارسال کند. همچنین برای خرید و فروش ای کش، باید تا زمان تایید این مدارک انتظار کشید. پول نو با حفظ و تاکید بر امنیت همراهان خود، این پروسه را غیراجباری کرده است. بنابراین با بیشترین صرفه‌جویی در زمان، می‌توانید به خرید ای کش بدون احراز هویت بپردازید.

سایت معتبر خرید ای کش

پول نو همراه با فراهم کردم فضایی امن برای مبادلات دیجیتال، از اتلاف زمان و هزینه‌ معامله‌گران هنگام خرید و فروش ای کش در ایران جلوگیری می‌کند و تیم پشتیبانی ما در تمامی مراحل افتتاح حساب، خرید، فروش و برداشت در کنار شما خواهند بود.

خرید ای کش در ایران

صرافی پول نو با پشتیبانی از معاملات انواع ارزهای دیجیتال بر پایه ریال، از توسعه این صنعت در کشور عزیزمان حمایت می‌کند. شما می‌توانید به سادگی و در کمترین زمان ممکن، ارزهای دیجیتال محبوب بازار را در کیف پول خود داشته باشید.

بهترین زمان برای خرید ای کش

نحوه ی خرید ای کش در پول نو بسیار آسان طراحی شده است. بعد از ثبت درخواست خرید در این صرافی، خرید eCash فورا انجام می‌شود. به این صورت با انتظار در صف خرید، بهترین زمان برای خرید ای کش را از دست نخواهید داد.

خرید ای کش با کارمزد کم

هنگام خرید ارز eCash صرافی‌ها کارمزدی به نام کارمزد معاملاتی دریافت می‌کنند. این کارمزدها برای حفظ و نگهداری از سرویس‌ها و سیستم‌های امنیتی سایت استفاده می‌شود. با تمام اینها می‌توانید در صرافی با‌اعتبار پول نو، به خرید ای کش ارزان اقدام کنید. زیرا کارمزدهای معامله در این سایت، تا حد ممکن پایین و به‌صرفه تعریف شده‌اند.

نحوه فروش ای کش در ایران

در این صرافی فروش ای کش نیز مانند خرید یا تبدیل آن انجام می‌شود. پول نو سه سطح کاربری جداگانه را درنظر گرفته که در تمامی آنها امکان تبدیل، خرید و فروش ارز eCash را خواهید داشت.

فروش ای کش

همراهان ما طبق نیاز خود، می‌توانند در هرکدام از سطوح آنی، سریع یا حرفه‌ای ثبت نام کنند. در صرافی پول نو، طریقه خرید ای کش یا فروش آن به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی شده که هر معامله در لحظه ثبت، عملی شود. با این کارنحوه فروش ای کش در ایران خیلی سریع و راحت امکان‌پذیر شده است.

فروش ای کش بدون احراز هویت

مطابق با روش خرید ای کش، فروش این ارز دیجیتال نیز احتیاجی به احراز هویت نخواهد داشت. در پایان این متن که به آموزش خرید و فروش ای کش می‌پردازد، اعلام می‌کنیم که باعث خوشحالی ما است که اگر سوالی در رابطه با این موضوع دارید، از بخش پشتیبانی سایت، آن را با ما به اشتراک بگذارید.

سوالات متداول

از آنجایی که ارز ای کش جزو دارایی‌های دیجیتال با قدمت بازار به حساب می‌آید، بسیاری از صرافی‌های داخلی و خارجی از خرید و فروش آن پشتیبانی می‌کنند. اما به دلیل پیچیدگی خرید و فروش رمز ارزها و همچنین امکان پذیر نبودن خرید eCash با تومان در پلتفرم‌های خارجی، پیشنهاد ما استفاده از صرافی‌های معتبر داخلی مانند پول نو است.

اگر توکن eCash در خود صرافی پول نو خریداری کرده‌اید، می‌توانید با کمترین کارمزد آن را به صورت لحظه‌ای به فروش برسانید. همچنین در صورتی که آن را در یک صرافی دیگر یا والت خود نگهداری می‌کنید، تنها کافی است که ای کش را به حساب کاربری خود در پول نو انتقال داده و سپس مراحل فروش eCash را دنبال کنید.

همین حالا، به راحتی و در امنیت، خرید و فروش ای کش را شروع کنید