فایل کوین

خرید و فروش فایل کوین

Filecoin (FIL)‎

صرافی پول نو بهترین صرافی برای ذخیره، فروش و خرید فایل کوین با کارت شتاب است. در پول نو خرید ارز دیجیتال فایل کوین FIL را با کمترین کارمزد و بهترین قیمت تجربه کنید. حساب کاربری بسازید و به راحتی و با امنیت خرید و فروش مستقیم فایل کوین را مطمئن و سریع آغاز کنید.

تنها با چند کلیک به خرید و فروش بپردازید

ثبت نام کنید

در کمتر از 5 دقیقه حساب کاربری تایید شده بسازید.

کیف پول خود را شارژ کنید

به راحتی کیف پول خود را به مقدار دلخواه شارژ کنید.

شروع به خرید و فروش کنید

به خرید فروش رمزارز دلخواه خود بپردازید.

  • خرید
  • فروش

پشتیبانی از ۲ شبکه

مقدار خرید

-

TMN

ارز فایل کوین چیست؟

بلاک چین فایل کوین ایده‌ جدیدی برای ذخیره فایل‌ها و داده‌ها بود. این شبکه راه‌اندازی شد تا مرجعی غیرمتمرکز برای ذخیره و به‌اشتراک‌گذاری اطلاعات باشد. فایل کوین برای ذخیره غیرمتمرکز فایل‌ها از تکنولوژی وب ۳ کمک می‌گیرد. ارز دیجیتال فایل کوین، ارز مخصوص این بلاک چین است که آن را با نام اختصاری FIL می‌شناسیم.

خرید ارز فایل کوین

ارزهای دیجیتال یک کلاس دارایی هستند که راه و رسم خرید مخصوص به خودشان را دارند. به‌همین دلیل مهم است که با آموزش خرید و فروش فایل کوین و دیگر ارزهای دیجیتال آشنا باشید. برای خرید رمز ارز FIL و سایر کریپتوکارنسی‌ها نیازی به مراجعه حضوری نداریم. نحوه خرید ارز دیجیتال فایل کوین به‌صورت آنلاین انجام می‌گیرد.

راهنمای خرید فایل کوین

برای خرید آنلاین فایل کوین صرافی‌هایی ایجاد شده‌اند که برروی بستر اینترنت کار می‌کنند. این صرافی‌ها درواقع یک سایت خرید و فروش فایل کوین هستند؛ کاربران می‌توانند در آنها سفارش خرید یا فروش ارزهای دیجیتال را ثبت کنند. بعد از ثبت نام در یک سایت خرید فایل کوین، می‌توانید با کمک ابزارهای آنلاین آن سایت، دارایی خود را مدیریت کنید. این سایت‌ها معمولا آموزش‌هایی برای مخاطبان خود درنظر می‌گیرند تا کاربران بدانند که برای خرید فایل کوین چه باید کرد.

حداقل میزان خرید فایل کوین

در روش خرید ارز دیجیتال فایل کوین مبلغی به‌عنوان کف خرید درنظر گرفته می‌شود. حداقل مقدار خرید فایل کوین در صرافی‌های مختلف خارجی یا ایرانی متفاوت است. در صرافی پول نو، حداقل خرید فایل کوین برای کاربران ایرانی تنها ۵۰۰ هزار تومان است.

خرید فایل کوین از صرافی

قبل از ثبت نام در صرافی برای خرید فایل کوین، چک می‌کنیم که آیا آن صرافی از امکان فروش و خرید فایل کوین پشتیبانی می‌کند یا خیر. البته از آنجا که این رمز ارز جزو شناخته‌شده‌ترین ارزهای مارکت است، در لیست بیشتر صرافی‌های معروف قرار دارد. در صرافی معتبر پول نو نیز می‌توانید درکنار ۱۱۰ ارز دیجیتال دیگر، به خرید Filecoin یا فروش آن بپردازید.

خرید فایل کوین بدون احراز هویت

به‌طورکلی طریقه خرید فایل کوین در صرافی‌های مختلف یکسان است. اما در جزئیات ممکن است شاهد تفاوت‌هایی باشیم. یکی از این تفاوت‌ها الزام احراز هویت کاربران، قبل از خرید و فروش فایل کوین است. در بعضی مراجع، برای دسترسی به امکان معامله ارزهای دیجیتال نیاز به پشت سرگذاشتن مراحل احراز هویت خواهید داشت. در صرافی پول نو، همراه با تمرکزی که بر حفظ امنیت کاربران داریم، احراز هویت به‌عنوان بخشی از مراحل نحوه خرید فایل کوین اجباری نشده است. در پول نو می‌توانید به خرید فایل کوین بدون احراز هویت بپردازید.

سایت معتبر خرید فایل کوین

نوبت به سرمایه‌گذاری که می‌رسد، اعتماد بیش از هرچیز دیگری اهمیت پیدا می‌کند. قطعا شما نیز برای انجام معاملات ارز دیجیتال FIL، به‌فکر یافتن یک سایت معتبر خرید فایل کوین هستید. هنگام انتخاب یک صرافی مناسب، به نکاتی مثل سابقه خوب، شفافیت، امنیت بالا و رضایت کاربران از سرعت و عملکرد سایت توجه نمایید.

خرید فایل کوین در ایران

در داخل ایران صرافی‌هایی وجود دارد که تمام مواردی که در بخش قبل گفته شد، به خوبی در آنها رعایت می‌شود. این صرافی‌ها نحوه خرید فایل کوین در ایران را امن و راحت کرده‌اند. صرافی پول نو یکی از صرافی‌های معتبر داخلی است که می‌توانید در آن به خرید و فروش فایل کوین در ایران بپردازید.

بهترین زمان برای خرید فایل کوین

با نگاه تحلیلی به کندل‌های قیمت فایل کوین و یافتن الگوهای تکنیکال در نمودار، می‌توانید آینده این ارز را پیش بینی کنید. این روش کمک می‌کند تا بهترین زمان برای خرید فایل کوین را پیدا کنید.

خرید فایل کوین با کارمزد کم

در نظر بسیاری از معامله‌گران ارزهای دیجیتال، کارمزد پایین در معاملات یکی از ملاک‌های مهم، برای انتخاب یک صرافی مناسب است. ما در صرافی پول نو به این نکته توجه داشته‌ایم و کارمزد معاملات را تا حد ممکن پایین آورده‌ایم. باتوجه به این مورد می‌توانید در پول نو به خرید فایل کوین ارزان اقدام نمایید.

نحوه فروش فایل کوین در ایران

فروش ارز FIL مانند روش خرید آن، تنها با ثبت نامی چند دقیقه‌ای در یک صرافی ارز دیجیتال، امکان‌پذیر خواهد بود. در ایران و به‌وسیله صرافی‌های امن ایرانی، می‌توانید اقدام به خرید فایل کوین با ریال نمایید. درازای فروش این ارز دیجیتال نیز معادل ارزش آن را به تومان دریافت خواهید نمود.

فروش فایل کوین بدون احراز هویت

اگر مایل باشید، به‌جای فروش ارزهای دیجیتال خود، می‌توانید آنها را مستقیما به یکی دیگر از رمز ارزهای موجود در لیست صرافی پول نو تبدیل کنید. در پول نو سعی کردیم که تا جای ممکن، نحوه فروش فایل کوین در ایران، سریع و راحت باشد؛ به همین دلیل عملیاتی مثل فروش یا تبدیل ارزهای دیجیتال نیازی به احراز هویت ندارد.

سوالات متداول

در ایران به سادگی با ثبت نام و ساخت حساب کاربری در یک صرافی معتبر خرید فایل کوین، مانند پول نو، می‌توانید این ارز دیجیتال را خریداری نمایید.

بسیاری از صرافی‌های داخلی و خارجی امکان خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون احراز هویت را فراهم نمی‌کنند، اما در پول نو می‌توانید به سادگی و بدون احراز هویت به خرید فایل کوین یا فروش آن بپردازید.

همین حالا، به راحتی و در امنیت، خرید و فروش فایل کوین را شروع کنید