فلو

خرید و فروش فلو

FLOW

صرافی پول نو بهترین صرافی برای ذخیره، فروش و خرید فلو با کارت شتاب است. در پول نو خرید ارز دیجیتال فلو FLOW را با کمترین کارمزد و بهترین قیمت تجربه کنید. حساب کاربری بسازید و به راحتی و با امنیت خرید و فروش مستقیم فلو را مطمئن و سریع آغاز کنید.

تنها با چند کلیک به خرید و فروش بپردازید

ثبت نام کنید

در کمتر از 5 دقیقه حساب کاربری تایید شده بسازید.

کیف پول خود را شارژ کنید

به راحتی کیف پول خود را به مقدار دلخواه شارژ کنید.

شروع به خرید و فروش کنید

به خرید فروش رمزارز دلخواه خود بپردازید.

  • خرید
  • فروش

پشتیبانی از ۲ شبکه

مقدار خرید

-

TMN

ارز فلو چیست؟

فلو یک بلاک چین لایه یک است که با شیوه‌ای سریع و مقیاس‌پذیر، از قراردادهای هوشمند پشتیبانی می‌کند. این بلاک چین محیطی مناسب برای برنامه‌نویسان حوزه کریپتو ارائه داده تا در آن به خلق و طراحی برنامه‌های غیرمتمرکز مختلف بپردازند. فلو (Flow) نام کوین و ارز اصلی این شبکه نیز هست.

خرید ارز فلو (FLOW)

نحوه خرید و فروش ارز دیجیتال فلو با توجه به قوانین هر صرافی، متفاوت است. اما به‌طور کلی برای خرید آنلاین ارز فلو نیاز است که در یک صرافی قابل‌اطمینان ثبت نام کنید.

راهنمای خرید فلو

پول نو یک سایت خرید فلو است که از معاملات فروش و خرید Flow با ریال پشتیبانی کرده و قابلیتی به نام تبدیل را نیز ارائه می‌دهد. معامله‌گران به وسیله امکان تبدیل می‌توانند به‌جای خرید فلو با ریال، ارزهای دیجیتال مختلفی که دارند را به این ارز تبدیل نمایند.

حداقل میزان خرید فلو

از موارد با‌اهمیت هنگام خرید و فروش فلو در ایران، می‌توان به کارمزد معامله، کارمزد جابه‌جایی و حداقل مقدار خرید فلو اشاره کرد. در صرافی معتبر پول نو، برای راحتی معامله‌گران حداقل خرید فلو روی ۵۰۰ هزار تومان تنظیم شده است.

خرید FLOW از صرافی

جهت کمک بیشتر به همراهان جدید درمورد خرید ارز FLOW صرافی پول نو فیلم‌ها و آموزش‌هایی را تهیه کرده است. کاربران عزیز برای آشنایی کامل با نحوه ی خرید فلو، می‌توانند در سایت یا شبکه‌های اجتماعی پول نو، از این آموزش‌ها استفاده کنند.

خرید فلو بدون احراز هویت

روش خرید ارز دیجیتال فلو در برخی از مراجع به این صورت است که کاربر ملزم به ضبط و ارسال تصویر یا ویدیویی از خود خواهد بود. بعد از این کار نیز، برای خرید فلو باید دوره انتظاری را پشت سر بگذارد تا هویت وی تایید شود. صرافی دانش‌بنیان پول نو با حفظ امنیت و با رعایت کامل تمامی قوانین، طریقه خرید فلو را به نفع کاربران تغییر داده است. به‌ این‌ ترتیب همراهان ما می‌توانند بدون اتلاف زمان، به خرید ارز فلو بدون احراز هویت بپردازند.

سایت معتبر خرید فلو

پول نو به‌عنوان یک صرافی دانش‌بنیان، امنیت بالایی را برای متقاضیان خرید رمز ارز فلو فراهم می‌کند. این صرافی خوش‌سابقه برای ایفاکردن نقش خود در آموزش قابلیت‌های بی‌نظیر ارزهای دیجیتال، اخبار به‌روز و مقالاتی در سطوح مختلف را در بلاگ خود ارائه می‌کند.

خرید فلو در ایران

برای راحت‌تر کردن نحوه خرید فلو در ایران، صرافی پول نو از سه سطح کاربری مطابق با نیازهای متفاوت همراهان خود پشتیبانی می‌کند. تنها کافیست که هنگام ثبت نام در این سایت معتبر خرید فلو، بنابر میل خود یکی از سطوح آنی یا سریع را انتخاب نمایید. سپس در صورت تمایل، می‌توانید به صورت رایگان، هرکدام از این سطوح را به سطح حرفه‌ای ارتقا دهید.

بهترین زمان برای خرید فلو

معامله‌گران در پول نو، می‌توانند بعد از تشخیص بهترین زمان برای خرید فلو، بدون محدودیت زمانی، نسبت به خرید فلو با کارمزد کم اقدام کنند. مسلما آشنایی با تحلیل تکنیکال می‌تواند نقاط ورود دقیق‌تری را برای شما به همراه داشته باشد.

خرید FLOW با کارمزد کم

پول نو، سایت خرید و فروش ارز دیجیتال فلو، در تنظیم کارمزدهای معاملاتی به نفع کاربران عمل کرده و این کارمزدها را تا جای ممکن پایین آورده است. بنابراین شما می‌توانید در این صرافی معتبر، به خرید فلو ارزان بپردازید.

نحوه فروش فلو در ایران

قبل از فروش ارز فلو، نیاز است تا در صرافی ثبت نام نمایید. بعد از آن، داشبورد خرید و فروش شخصی شما ساخته می‌شود؛ به‌این‌صورت نحوه فروش ارز FLOW در ایران به سادگی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

فروش فلو

در هر لحظه، کاربران پول نو می‌توانند در این صرافی فروش فلو را انجام دهند. در این سایت تمام سفارشات خرید و فروش ارز FLOW در همان لحظه ثبت معامله، انجام می‌شود.

فروش فلو بدون احراز هویت

تا این بخش از مقاله، با بیشتر نکات مربوط به آموزش خرید و فروش ارز فلو آشنا شده‌اید. بد نیست که به این موضوع هم اشاره کنیم که برای فروش فلو در پول نو نیز به صرف زمان بابت احرازهویت نیازی نخواهید داشت.

سوالات متداول

بله. خرید و فروش ارز دیجیتال FLOW در ایران به سادگی امکان پذیر است و شما می‌توانید در صرافی پول نو بدون نیاز به احراز هویت این رمز ارز را با پایین‌ترین کارمزد خریداری کرده و در هنگام فروش با بالاترین قیمت لحظه‌ای بازار به فروش برسانید.

فلو یک پروژه ارز دیجیتالی مطرح در بازار ارزهای دیجیتال است که به زعم بسیاری از معامله گران، از آینده درخشانی برخوردار است. به همین دلیل پیشنهاد می‌شود بخشی از سبد سرمایه گذاری خود را به این پروژه جذاب اختصاص دهید.

همین حالا، به راحتی و در امنیت، خرید و فروش فلو را شروع کنید