گالا

خرید و فروش گالا

GALA

صرافی پول نو بهترین صرافی برای ذخیره، فروش و خرید گالا با کارت شتاب است. در پول نو خرید ارز دیجیتال گالا GALA را با کمترین کارمزد و بهترین قیمت تجربه کنید. حساب کاربری بسازید و به راحتی و با امنیت خرید و فروش مستقیم گالا را مطمئن و سریع آغاز کنید.

تنها با چند کلیک به خرید و فروش بپردازید

ثبت نام کنید

در کمتر از 5 دقیقه حساب کاربری تایید شده بسازید.

کیف پول خود را شارژ کنید

به راحتی کیف پول خود را به مقدار دلخواه شارژ کنید.

شروع به خرید و فروش کنید

به خرید فروش رمزارز دلخواه خود بپردازید.

  • خرید
  • فروش

پشتیبانی از ۲ شبکه

مقدار خرید

-

TMN

گالا؛ پلتفرمی جذاب برای بازی‌های بلاک چینی

گالا یک پلتفرم گیمینگ بلاک چینی است که برای کاربران خود امکان کسب درآمد از بازی‌ها را در قالب رمز ارزها و توکن‌های NFT فراهم می‌کند. این پلتفرم روی بلاک چین اتریوم توسعه داده شده و همکاری‌هایی نیز با بلاک چین پالیگان دارد. ارز گالا (GALA) توکن مرجع این شبکه محسوب می شود که در سال ۲۰۲۱ جزو پرسودترین کریپتوکارنسی‌های بازار بود.

خرید ارز گالا

رمز ارز گالا به دلیل نوسانات جذاب خود هم برای نوسان گیری مناسب است و هم برای سرمایه گذاری‌های بلند مدت. بعد از سودهای جذابی که این رمز ارز در سال‌های گذشته تجربه کرد، استقبال از آن شدیدا افزایش یافت و در نتیجه صرافی‌های بسیاری از خرید و فروش GALA پشتیبانی کردند.

خرید ارز گالا

راهنمای خرید گالا

اگر در بازار رمز ارزها تازه کار هستید، برای خرید ارزهای دیجیتال باید پلتفرمی را انتخاب کنید که پیچیدگی‌های خاص این فضا مانند شبکه‌های مختلف بلاک چینی و کارمزدهای انتقال و بسیاری موارد دیگر را برای شما ساده کند. ما در پول نو سعی کرده‌ایم با در نظر داشتن این موارد، کار شما را برای خرید ارزهای دیجیتال مختلف راحت کنیم.

حداقل میزان خرید گالا

در صرافی‌های ارز دیجیتال مختلف حداقل میزان خرید دارایی‌های دیجیتال متفاوت است. به طور مثال در صرافی‌های داخلی عموما این میزان در حدود ۵۰۰ هزار تومان بوده و در برخی موارد بیشتر هم می‌شود.

خرید گالا از صرافی

برای خرید آنلاین گالا باید از صرافی‌های رمز ارزی معتبر استفاده کنید. پلتفرم‌های معاملاتی ایرانی مانند پول نو بهترین گزینه برای خرید توکن گالا به حساب می‌آیند. از آنجایی که صرافی‌های خارجی مانند بایننس محدودیت‌های زیادی برای ایرانیان ایجاد کرده‌اند، کاربران ایرانی بهتر است از جایزگین‌های داخلی برای فعالیت در این بازار پرسود استفاده کنند.

خرید گالا بدون احراز هویت

پول نو از معدود صرافی‌های ایرانی است که امکان خرید و فروش رمز ارزها را بدون نیاز به احراز هویت فراهم می‌کند. در صورتی که نمی‌خواهید مدارک هویتی خود را در اختیار دیگران قرار دهید، می‌توانید به راحتی با ایجاد یک حساب کاربری از صرافی پول نو استفاده کنید.

خرید گالا در ایران

همانطور که اشاره کردیم، صرافی‌های خارجی مشکلات فراوانی برای کاربران ایرانی ایجاد کرده‌اند که این مسئله ریسک از دست رفتن دارایی‌های افراد را افزایش می‌دهد. اما نگران نباشید، صرافی‌های ایرانی بسیاری از خرید و فروش توکن GALA پشتیبانی می‌کنند و در نتیجه خریداری این ارز دیجیتال در ایران به سادگی امکان پذیر است.

بهترین زمان برای خرید گالا

گالا یک ارز دیجیتال نوسانی است که در موارد بسیاری پامپ‌های قدرتمندی را پشت سر گذاشته است. این رشدهای ناگهانی عموما بعد از اینکه بیت کوین فاز صعودی می‌گیرد اتفاق می‌افتند؛ در نتیجه تجربه ثابت کرده که خرید ارز دیجیتال گالا همزمان با رشد بیت کوین می‌تواند سودهای خوبی برای فعالان بازار به همراه داشته باشد. البته این نکته به این معنی نیست که همواره بعد از صعود بیت کوین گالا بهترین گزینه برای خرید است بلکه باید چارت این رمز ارز را نیز بررسی کنیم.

خرید گالا با کارمزد کم

اگر می‌خواهید کمترین کارمزد را برای خرید GALA تجربه کنید، توصیه ما استفاده از صرافی پول نو است. ما در پول نو برای خرید این رمز ارز از دو شبکه اتریوم و بایننس اسمارت چین (Bep-20) پشتیبانی می‌کنیم.

نحوه فروش گالا در ایران

همانطور که اشاره کردیم خرید و فروش ارز گالا در ایران توسط صرافی‌های معتبر داخلی امکان پذیر است. در نتیجه نیازی به آموزش فروش گالا نیست و مانند مراحلی که در زمان خرید طی کردید، می‌توانید به راحتی این رمز ارز به فروش برسانید.

فروش گالا

در صرافی پول نو برای فروش گالا نیازی به طی کردن مراحل پیچیده‌ای نیست و به سادگی با انتقال این توکن به حساب کاربری خود در صرافی می‌توانید آن را به فروش برسانید. تنها با پرداخت کارمزد انتقال می‌توانید این دارایی را به سادگی به فروش برسانید.

فروش گالا بدون احراز هویت

از آنجایی که در زمان خرید گالا نیازی به احراز هویت در پول نو ندارید، برای فروش این رمز ارز نیز نیازی به احراز هویت نیست. به همین دلیل به راحتی می‌توانید در هر زمان این توکن را به فروش برسانید.

همین حالا، به راحتی و در امنیت، خرید و فروش گالا را شروع کنید