گیت کوین

خرید و فروش گیت کوین

Gitcoin (GTC)

صرافی پول نو بهترین صرافی برای ذخیره، فروش و خرید گیت کوین با کارت شتاب است. در پول نو خرید ارز دیجیتال گیت کوین GTC را با کمترین کارمزد و بهترین قیمت تجربه کنید. حساب کاربری بسازید و به راحتی و با امنیت خرید و فروش مستقیم گیت کوین را مطمئن و سریع آغاز کنید.

تنها با چند کلیک به خرید و فروش بپردازید

ثبت نام کنید

در کمتر از 5 دقیقه حساب کاربری تایید شده بسازید.

کیف پول خود را شارژ کنید

به راحتی کیف پول خود را به مقدار دلخواه شارژ کنید.

شروع به خرید و فروش کنید

به خرید فروش رمزارز دلخواه خود بپردازید.

  • خرید
  • فروش

پشتیبانی از ۱ شبکه

مقدار خرید

-

TMN

ارز گیت کوین

گیت کوین مانند گیت هاب یک پلتفرم برای برنامه نویسان است که البته یک سری تفاوت‌ها نیز با آن دارد. با این حال این پروژه سر و صدای زیادی بعد از عرضه خود به پا کرده و به نظر می‌رسد آینده درخشانی در انتظار این پروژه متفاوت خواهد بود. ارز دیجیتال GTC توکن بومی این شبکه به شمار می‌رود.

خرید ارز GTC

اگر بعد از تحقیق درباره گیت کوین به این نتیجه رسیدید که ارزش سرمایه گذاری دارد، می‌توانید درصدی از سرمایه خود را به خرید آنلاین GitCoin اختصاص دهید. این ارز دیجیتال در صرافی‌های کریپتویی مختلفی لیست شده و شما می‌توانید با ثبت نام در آن‌ها، به سادگی این ارز را خریداری کنید.

چگونه توکن Gitcoin را بخریم؟

مراحل خرید گیت کوین چندان پیچیده نیست و در صرافی‌های ارز دیچیتال مختلف عموما مراحلی مشابه یکدیگر دارد. شما کافی‌ست در یک پلتفرم کریپتویی که از خرید و فروش Gitcoin پشتیبانی می‌کند، حساب خود را افتتاح نموده و بعد از شارژ حساب، خریدتان را تکمیل نمایید.

فروش و خرید ارز گیت کوین در ایران

از آنجایی که پلتفرم‌های ارز دیجیتال خارجی عموما برای خدمات رسانی به ایرانیان در دسترس نیستند، بهتر است به سراغ یک سایت خرید گیت کوین در ایران که از این توکن پشتیبانی می‌کند، بروید.

بهترین سایت و صرافی خرید ارز Gitcoin

صرافی دانش بنیان پول نو، بهترین پلتفرم خرید و فروش GTC در ایران است. شما می‌توانید در پول نو بدون نیاز به طی کردن مراحل پیچیده و به ساده‌ترین شکل، ارز دیجیتال گیت کوین یا سایر رمز ارزها را خریداری کنید. در پول نو بیش از ۱۸۰ ارز دیجیتال برای خرید و فروش پشتیبانی می‌شوند.

فروش ارز GTC

برای فروش ارز دیجیتال گیت کوین، می‌توانید از پلتفرم پول نو استفاده کنید. مراحل فروش Gitcoin در پول نو تقریبا مشابه هنگامی‌ست که این توکن را خریداری می‌کنید و تنها کافی‌ست به جای مراجعه به سربرگ خرید از منوی معامله، سراغ سربرگ فروش بروید.

همین حالا، به راحتی و در امنیت، خرید و فروش گیت کوین را شروع کنید