هلیوم

خرید و فروش هلیوم

Helium (HNT)

صرافی پول نو بهترین صرافی برای ذخیره، فروش و خرید هلیوم با کارت شتاب است. در پول نو خرید ارز دیجیتال هلیوم HNT را با کمترین کارمزد و بهترین قیمت تجربه کنید. حساب کاربری بسازید و به راحتی و با امنیت خرید و فروش مستقیم هلیوم را مطمئن و سریع آغاز کنید.

تنها با چند کلیک به خرید و فروش بپردازید

ثبت نام کنید

در کمتر از 5 دقیقه حساب کاربری تایید شده بسازید.

کیف پول خود را شارژ کنید

به راحتی کیف پول خود را به مقدار دلخواه شارژ کنید.

شروع به خرید و فروش کنید

به خرید فروش رمزارز دلخواه خود بپردازید.

  • خرید
  • فروش

پشتیبانی از ۱ شبکه

مقدار خرید

-

TMN

هلیوم؛ راهکار اینترنت اشیا در بلاک چین

پروژه هلیوم یک شبکه برای اتصال دستگاه‌های IoT یا همان اینترنت اشیاء است. ارز دیجیتال HNT نیز توکن بومی این شبکه است که برای پراخت هزینه شبکه کاربرد دارد. شبکه هلیوم حوزه‌ای متفاوت را نسبت به سایر رمز ارزها هدف قرار داده است و پروژه‌ای جذاب به نظر می‌رسد.

خرید ارز هلیوم

همانطور که اشاره کردیم، شبکه هلیوم یک پروژه متفاوت است و در صورتی که این حوزه بتواند در سال‌‌های پیش رو به رشد خود ادامه دهد، قطعا توکن هلیوم نیز در بلند مدت به تارگت‌های قیمتی بالاتر دست پیدا خواهد کرد. در نتیجه خرید ارز هلیوم می‌تواند یک سرمایه گذاری مناسب به شمار رود.

چگونه توکن Helium را بخریم؟

برای خرید آنلاین ارز هلیوم، باید به صرافی‌های ارز دیجیتال که از خرید و فروش آن پشتیبانی می‌کنند مراجعه کنید. تنها کافی‌ست در این پلتفرم‌ها ثبت نام کنید و سپس خرید ارز HNT را آغاز کنید.

فروش و خرید ارز HNT در ایران

خرید و فروش ارز HNT در صرافی‌های خارجی می‌تواند ریسک محدودشدن حساب و از دست رفتن دارایی‌ها را به دلیل مشکلاتی که برای کاربران ایرانی وجود دارد، را به همراه داشته باشد. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم در یک صرافی ایرانی معتبر حساب ایجاد کرده و خرید و فروش انجام دهید.

بهترین سایت و صرافی خرید ارز HNT

صرافی دانش بنیان پول نو یکی از بهترین پلتفرم‌ها برای خرید ارز هلیوم است. شما کافی‌ست در پول نو یک حساب کاربری در کمتر از دو دقیقه ایجاد کنید و سپس خرید و فروش این رمز ارز را آغاز نمایید.

فروش ارز هلیوم

مراحل فروش ارز هلیوم مشابه خرید آن است و کافی‌ست یک حساب کاربری در پول نو ایجاد کنید و نهایتا این دارایی دیجیتال را در سریع‌ترین زمان ممکن به فروش برسانید.

سوالات متداول

برای خرید آنلاین هلیوم کافی‌ست در پول نو یک حساب کاربری ایجاد کنید و سپس موجودی حساب‌تان را افزایش دهید. در آخر با مراجعه به منوی معامله و سپس سربرگ خرید، مراحل خریدتان را تکمیل کنید.

اگر قصد سرمایه گذاری در هلیوم را دارید، ابتدا لازم است به طور کامل درباره آن تحقیق کنید. با این حال زمان مناسب خرید ارز HNT بستگی به چارت تکنیکال و مسائل فاندامنتالی آن خواهد داشت. در نتیجه بهترین کار این است که برای خرید این رمز ارز منتظر رسیدن آن به نواحی حمایتی باشید.

همین حالا، به راحتی و در امنیت، خرید و فروش هلیوم را شروع کنید