ایلوویوم

خرید و فروش ایلوویوم

Illuvium (ILV)

صرافی پول نو بهترین صرافی برای ذخیره، فروش و خرید ایلوویوم با کارت شتاب است. در پول نو خرید ارز دیجیتال ایلوویوم ILV را با کمترین کارمزد و بهترین قیمت تجربه کنید. حساب کاربری بسازید و به راحتی و با امنیت خرید و فروش مستقیم ایلوویوم را مطمئن و سریع آغاز کنید.

تنها با چند کلیک به خرید و فروش بپردازید

ثبت نام کنید

در کمتر از 5 دقیقه حساب کاربری تایید شده بسازید.

کیف پول خود را شارژ کنید

به راحتی کیف پول خود را به مقدار دلخواه شارژ کنید.

شروع به خرید و فروش کنید

به خرید فروش رمزارز دلخواه خود بپردازید.

  • خرید
  • فروش

پشتیبانی از ۱ شبکه

مقدار خرید

-

TMN

ایلوویوم؛ نسل جدید بازی‌های بلاک چینی

ایلوویوم یک پروژه گیمینگ مبتنی بر بلاک چین است که فضای جذاب و منحصربفردی را برای کاربران فراهم می‌کند. افراد می‌توانند با استفاده از بازی Illuvium به کسب درآمد نیز بپردازند. توکن ILV ارز بومی این پروژه است که در اکوسیستم بازی کاربردهای مختلفی دارد.

خرید ارز ایلوویوم

صنعت گیمینگ سال‌هاست که فعالیت خود را بر بستر بلاک چین نیز آغاز کردده و حجم دارایی قفل شده بالایی نیز در این حوزه وجود دارد. تمام این موارد نشان دهنده این است که در صورت شروع یک روند صعودی تازه می‌توانیم برای یک سرمایه گذاری موفق به سراغ توکن‌های گیمینگ برویم. ارز دیجیتال ILV نیز می‌تواند یکی از گزینه‌های خرید جذاب باشد.

چگونه توکن ILV بخریم؟

خرید آنلاین ILV در بسیاری از پلتفرم‌های خرید و فروش ارز دیجیتال پشتیبانی می‌شود و می‌توانیم این رمز ارز را به سادگی خریداری کنیم. با این حال استفاده از صرافی‌های خارجی به دلیل مشکلاتی که برای کاربران ایجاد می‌کنند را توصیه نمی‌کنیم. شما می‌توانید در پول نو ارز ایلوویوم را خریداری کنید.

فروش و خرید ارز ILV در ایران

صرافی دانش بنیان پول نو، به عنوان پلتفرم مرجع برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال، امکان خرید ارز دیجیتال ایلوویوم را برای شما عزیزان فراهم کرده است. کاربران می‌توانند بدون نیاز به طی کردن مراحل احراز هویت و تنها با وارد کردن اطلاعات پایه خود، خرید و فروش ارز ایلوویوم و بیش از ۱۵۰ ارز دیجیتال دیگر را در پول نو تجربه کنند.

بهترین سایت و صرافی خرید ارز Illuvium

پیدا کردن بهترین صرافی خرید و فروش ارز ایلوویوم یکی از دغدغه‌های اصلی سرمایه گذاران علاقه مند به این دارایی دیجیتال است. پول نو علاوه بر اینکه امکان خرید و فروش ارز ILV را بدون احراز هویت فراهم می‌کند، کمترین کارمزد را در میان پلتفرم‌های ایرانی داشته و بهترین قیمت‌های لحظه‌ای بازار را برای خرید و فروش فراهم می‌کند.

خرید و فروش ارز ایلوویوم بدون احراز هویت

همانطور که اشاره کردیم، شما می‌توانید بدون نیاز به احراز هویت و تنها با وارد کردن اطلاعات هویتی پایه مثل شماره ملی و شماره تلفن شخصی‌تان، در پول نو یک حساب کاربری سریع بسازید. بعد از آن می‌توانید بدون معطلی موجودی حساب‌تان را افزایش داده و به خرید بیش از ۱۵۰ رمز ارز مختلف بپردازید.

فروش ارز ILV

قطعا بعد از کسب سود از خرید ILV به فکر فروش ارز ایلوویوم خواهید افتاد. شما می‌توانید به سادگی و در کمتر از دو دقیقه ارزهای دیجیتال خود را در پلتفرم پول نو به فروش برسانید. فروش ارز Illuvium نیز در پول نو بدون نیاز به احراز هویت امکان پذیر است.

سوالات متداول

حوزه گیمینگ یکی از پرکاربرترین بخش‌های دنیای بلاک چین و ارزهای دیجیتال است. از آنجایی که اکثر بازی‌های بلاک چینی مثل ایلوویوم، امکان کسب درآمد را برای کاربران خود فراهم می‌کنند، این صنعت می تواند در سال‌های پیش رو نیز به رشد خود ادامه دهد. در نتیجه سرمایه گذاری در ارز دیجیتال ILV می‌تواند یک گزینه هوشمندانه باشد.

برای خرید ارز ILV کافی است یک حساب کاربری در صرافی پول نو بدون نیاز به احراز هویت ایجاد کنید و سپس موچودی حساب‌تان را افزایش دهید. نهایتا می‌توانید از منوی معامله به سربرگ خرید رفته و ارز دیجیتال ایلوویوم را خریداری کنید.

همین حالا، به راحتی و در امنیت، خرید و فروش ایلوویوم را شروع کنید