جیتو

خرید و فروش جیتو

Jito (JTO)

صرافی پول نو بهترین صرافی برای ذخیره، فروش و خرید جیتو با کارت شتاب است. در پول نو خرید ارز دیجیتال جیتو JTO را با کمترین کارمزد و بهترین قیمت تجربه کنید. حساب کاربری بسازید و به راحتی و با امنیت خرید و فروش مستقیم جیتو را مطمئن و سریع آغاز کنید.

تنها با چند کلیک به خرید و فروش بپردازید

ثبت نام کنید

در کمتر از 5 دقیقه حساب کاربری تایید شده بسازید.

کیف پول خود را شارژ کنید

به راحتی کیف پول خود را به مقدار دلخواه شارژ کنید.

شروع به خرید و فروش کنید

به خرید فروش رمزارز دلخواه خود بپردازید.

  • خرید
  • فروش

پشتیبانی از ۱ شبکه

مقدار خرید

-

TMN

جیتو؛ استخر نقدینگی اکوسیستم سولانا

پروژه جیتو که نام آن با ایردراپ‌اش سر زبان‌ها افتاد، در حقیقت یک استخر نقدینگی برای سولانا است. افراد می‌توانند با مبادله سولانا و توکن JitoSOL به عنوان تامین کننده نقدینگی در این پلتفرم شناخته شده و در عوض پاداش دریافت نمایند. ارز JTO نیز توکن بومی این پروتکل به شمار می‌رود.

خرید ارز جیتو

پروتکل جیتو از یک مکانیزم جذاب و متفاوت از سایر پلتفرم‌های دیفای استفاده می‌کند و استقبال خوبی هم از آن شده است. به نظر می‌رسد ارز دیجیتال جیتو نیز بتواند در سال‌های پیش رو عملکرد خوبی از خود به نمایش بگذارد و با گسترش و توسعه پلتفرم جیتو شاهد رشد این رمز ارز نیز باشیم.

چگونه توکن JTO را بخریم؟

برای خرید ارز دیجیتال جیتو کافی است در یک صرافی که از خرید و فروش این رمز ارز پشتیبانی می‌کند ثبت نام کنید و سپس خرید خود را انجام دهید. شما برای خرید آنلاین JTO می‌توانید هم از صرافی‌های خارجی و هم از صرافی‌های داخلی بهره ببرید.

فروش و خرید ارز JTO در ایران

برای خرید و فروش ارز JTO در ایران لازم است در یک صرافی معتبر ایرانی مانند پول نو حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از آن می‌توانید کیف پول حساب‌تان را به مبلغ دلخواهتان شارژ کرده و سپس مراحل خرید جیتو را کامل کنید.

بهترین سایت و صرافی خرید ارز Jito

روش خرید ارز جیتو در صرافی پول نو، به این صورت است که ابتدا حساب کاربری‌تان را در کمتر از چند دقیقه ایجاد می‌کنید. سپس با افزایش موجودی کیف پول‌تان می‌توانید خریدتان را تکمیل کنید. تنها کافی است در صفحه حساب کاربری‌تان در پول نو، به منوی معامله مراجعه کرده و سربرگ خرید را انتخاب نمایید. نهایتا با وارد کردن مقدار مورد نظرتان، می‌توانید خریدتان را کامل کنید.

فروش ارز جیتو

مراحل فروش ارز Jito دقیقا مشابه خرید آن است و تنها کافی است در مرحله آخر به جای سربرگ خرید، گزینه فروش را انتخاب نمایید. خرید و فروش ارز جیتو به صورت لحظه‌ای در پول نو انجام می‌شود و شما می توانید در هر زمان این ارز دیجیتال را به فروش برسانید.

سوالات متداول

برای خرید ارز دیجیتال JTO کافی است در پول نو یک حساب کاربری ایجاد کنید و سپس با افزایش موجودی کیف پول‌تان، خرید خود را تکمیل نمایید. شما می‌توانید علاوه بر خرید جیتو، بیش از ۱۵۰ ارز دیجیتال دیگر را نیز در پول نو خرید و فروش کنید.

در پول نو دو سطح کاربری شامل سطح سریع و سطح حرفه‌ای وجود دارد. سطح سریع نیاز به احراز هویت تصویری ندارد و شما با وارد کردن یک سری اطلاعات هویتی می‌توانید خرید و فروش ارزهای دیجیتال را آغاز کنید.

همین حالا، به راحتی و در امنیت، خرید و فروش جیتو را شروع کنید