کسپا

خرید و فروش کسپا

Kaspa (KAS)

صرافی پول نو بهترین صرافی برای ذخیره، فروش و خرید کسپا با کارت شتاب است. در پول نو خرید ارز دیجیتال کسپا KAS را با کمترین کارمزد و بهترین قیمت تجربه کنید. حساب کاربری بسازید و به راحتی و با امنیت خرید و فروش مستقیم کسپا را مطمئن و سریع آغاز کنید.

تنها با چند کلیک به خرید و فروش بپردازید

ثبت نام کنید

در کمتر از 5 دقیقه حساب کاربری تایید شده بسازید.

کیف پول خود را شارژ کنید

به راحتی کیف پول خود را به مقدار دلخواه شارژ کنید.

شروع به خرید و فروش کنید

به خرید فروش رمزارز دلخواه خود بپردازید.

  • خرید
  • فروش

پشتیبانی از ۱ شبکه

مقدار خرید

-

TMN

کسپا؛ بلاک چین POW با سازوکاری متفاوت

کسپا یک شبکه با مکانیزم اجماع اثبات کار (POW) است که براساس پروتکل GHOSTDOG عمل می‌کند. این پروتکل به شبکه اجازه می‌دهد بیشترین میزان بلاک‌ها را با کمترین زمان لازم برای تایید، ترکیب کرده و یک شبکه قدرتمند بسازد. ارز دیجیتال KAS توکن بومی این پلتفرم است که از زمان عرضه خود توانسته رشد خوبی را تجربه کند.

خرید ارز کسپا

پیشنهاد می‌کنیم برای خرید ارز دیجیتال کسپا، ابتدا به اندازه کافی درباره این پورژه تحقیق کنید. بعد از آن می‌توانید مراحل خرید کسپا را آغاز نمایید. کافی است در یک صرافی ارز دیجیتال حساب کاربری ایجاد کرده و خرید و فروش KAS را آغاز نمایید. حداقل میزان خرید ارز کسپا در صرافی‌های ایرانی حدود ۵۰۰ هزار تومان و در پلتفرم‌های خارجی ۱۰ دلار است.

چگونه توکن KAS را بخریم؟

بعد از اینکه یک حساب کاربری در صرافی ایجاد کردید، موجودی حساب‌تان را افزایش دهید و سپس به سربرگ خرید و فروش مراجعه کنید. بطور مثال اگر شما بخواهید ارز دیجیتال KAS را از پول نو خریداری کنید، باید بعد از انجام مراحل بالا (یعنی افتتاح حساب و افزایش موجودی) به منوی معامله مراجعه کرده و سپس به سربرگ خرید بروید. در نهایت می‌توانید با وارد کردن مقدار ارزی که قصد خرید آن را دارید، سفارش خود را تکمیل کنید.

فروش و خرید ارز Kaspa در ایران

برای خرید و فروش کسپا در ایران می‌توانید صرافی پول نو را انتخاب کنید. از آنجایی که معامله و خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی‌‌های خارجی برای ایرانیان هرروزه با محدودیت بیشتری مواجه می‌شود، ثبت نام و افتتاح حساب در پول نو می‌تواند یک گزینه منطقی به شمار بیاید.

بهترین سایت و صرافی خرید ارز KAS

صرافی‌های مختلفی از خرید آنلاین ارز کسپا پشتیبانی می‌کنند، با این حال انتخاب یک صرافی معتبر مانند پول نو می‌تواند امنیت دارایی‌های شما را تضمین کند. شما می‌توانید در پلتفرم دانش بنیان پول نو، یک حساب کاربری ایجاد کنید و سپس خرید و فروش KAS و بیش از ۱۵۰ ارز دیجیتال دیگر را آغاز کنید.

فروش ارز کسپا

برای فروش ارز KAS در پول نو کافی است این رمز ارز را در حساب کاربری‌تان داشته باشید و با مراجعه به منوی معامله و سربرگ فروش، سفارش خود را تکمیل کنید. اگر هم این دارایی دیجیتال را پیش از این به یک والت یا پلتفرم دیگر انتقال داده‌اید، ابتدا لازم است کسپا را به کیف پول حساب‌ کاربری‌تان واریز کرده و سپس مراحل بالا را طی کنید.

سوالات متداول

برای خرید ارز دیجیتال کسپا، لازم است ابتدا در یک صرافی معتبر مانند پول نو حساب کاربری ایجاد کرده و سپس با افزایش موجودی حساب‌تان، به سراغ منوی معامله و سربرگ خرید بروید. در صفحه باز شده می‌توانید مقداری که قصد خرید آن را دارید وارد نموده و سفارشتان را کامل کنید.

خرید دارایی‌های دیجیتال مانند کسپا، باید با ترکیبی از دانش مدیریت سرمایه، تحلیل تکنیکال و در نهایت فاندامنتال اتفاق بیفتد تا بیشترین بازدهی را برای سرمایه گذار داشته باشد. بنابراین زمان مناسب برای خرید ارز KAS هنگامی است که این سه عنصر در کنار هم قرار گرفته و داده‌های تکنیکال و فاندامنتال سیگنال خرید برای ما صادر کنند.

همین حالا، به راحتی و در امنیت، خرید و فروش کسپا را شروع کنید