کاوا

خرید و فروش کاوا

Kava (KAVA)

صرافی پول نو بهترین صرافی برای ذخیره، فروش و خرید کاوا با کارت شتاب است. در پول نو خرید ارز دیجیتال کاوا KAVA را با کمترین کارمزد و بهترین قیمت تجربه کنید. حساب کاربری بسازید و به راحتی و با امنیت خرید و فروش مستقیم کاوا را مطمئن و سریع آغاز کنید.

تنها با چند کلیک به خرید و فروش بپردازید

ثبت نام کنید

در کمتر از 5 دقیقه حساب کاربری تایید شده بسازید.

کیف پول خود را شارژ کنید

به راحتی کیف پول خود را به مقدار دلخواه شارژ کنید.

شروع به خرید و فروش کنید

به خرید فروش رمزارز دلخواه خود بپردازید.

  • خرید
  • فروش

پشتیبانی از ۱ شبکه

مقدار خرید

-

TMN

کاوا؛ بستری برای دریافت وام با ارزهای دیجیتال

کاوا یک پلتفرم جذاب برای دریافت وام کریپتویی با وثیقه گذاری ارزهای دیجیتال است. در این پلتفرم می‌توانید ارزهای مختلفی مانند بیت کوین را وثیقه گذاشته و معادل ارزش آن وام با سایر رمز ارزها بگیرید. ارز دیجیتال کاوا توکن بومی این پلتفرم است که می‌توان آن را در شبکه استیک کرد.

خرید ارز کاوا

توکن کاوا در سال ۲۰۱۹ به بازار عرضه شد و از آن به بعد در اوج بولران سال ۲۰۲۱ به سقف تاریخی ۹ دلار نیز رسید. باتوجه به این مسئله و از آنجایی که ارز KAVA یک ارز شناخته شده است، به نظر می‌رسد خرید آن در یک قیمت مناسب بتواند سرمایه گذاری خوبی در بلند مدت به حساب بیاید.

چگونه توکن KAVA را بخریم؟

برای خرید ارز دیجیتال کاوا باید یک حساب کاربری در صرافی‌های ارز دیجیتال ایجاد کنید. البته باید در انتخاب خود صرافی خرید کاوا دقت کافی به خرج دهید. سعی کنید پلتفرمی را انتخاب نمایید که تعداد ارزهای قابل قبولی را پوشش داده و کار با آن آسان باشد. عموما صرافی‌های خارجی به دلیل مشکلاتی که برای کاربران ایرانی ایجاد می‌کنند، گزینه مناسبی به شمار نمی‌روند.

فروش و خرید ارز KAVA در ایران

همانطور که اشاره کردیم، ارز KAVA در سال ۲۰۱۹ عرضه شده است و یک دارایی دیجیتال شناخته شده به شمار می‌رود. به همین دلیل در ایران پلتفرم‌های ارز دیجیتال مختلفی از خرید و فروش KAVA پشتیبانی می‌کنند. اما بهترین سایت ایرانی خرید ارز کاوا کدام است؟

بهترین سایت و صرافی خرید ارز کاوا (KAVA)

پول نو یکی از بهترین سایت‌های خرید ارز کاوا به شمار می‌رود، چرا که می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن این ارز دیجیتال را با کارمزد کم خریداری کنید. ساخت حساب کاربری در پول نو در کمتر از دو دقیقه امکان پذیر است و بعد از آن با افزایش موجودی حساب‌تان می‌توانید ارز KAVA را خریداری کنید.

خرید و فروش کاوا بدون احراز هویت

در پول نو نیازی به احراز هویت تصویری ندارید و می‌توانید تنها با وارد کردن اطلاعات پایه مانند کد ملی و تلفن همراه‌تان، یک حساب کاربری ایجاد کنید. در نهایت بعد از افزایش موجودی حساب کاربری‌تان، می‌توانید دارایی مورد نظر خود را خریداری کنید.

فروش ارز KAVA

اگر توکن کاوا را در خود پول نو نگه داری کنید، می‌توانید به صورت لحظه‌ای و در هر زمان آن را به فروش برسانید. اما اگر به دید بلند مدت این رمز ارز را خریداری کرده‌ باشید، احتمالا آن را به والت خودتان انتقال داده باشید. بنابراین این نکته را بدانید که اگر این دارایی را از پول نو خارج کرده‌اید، ابتدا لازم است کاوا را به حساب کاربری‌تان در صرافی واریز کرده و سپس به فروش برسانید.

سوالات متداول

برای خرید کاوا کافی‌ست یک حساب کاربری در کمتر از چند دقیقه در پول نو ایجاد کنید و سپس با افزایش موجودی حساب کاربری‌تان، خرید این رمز ارز را آغاز کنید.

برای فروش کاوا کافی است به کیف پول موجود در حساب کاربری‌تان در پول نو رفته و گزینه معامله این رمز ارز را انتخاب کنید. در صفحه باز شده با انتخاب سربرگ فروش می‌توانید سفارش خود را به صورت لحظه‌ای تکمیل کنید.

همین حالا، به راحتی و در امنیت، خرید و فروش کاوا را شروع کنید