کوزاما

خرید و فروش کوزاما

Kusama (KSM)‎

صرافی پول نو بهترین صرافی برای ذخیره، فروش و خرید کوزاما با کارت شتاب است. در پول نو خرید ارز دیجیتال کوزاما KSM را با کمترین کارمزد و بهترین قیمت تجربه کنید. حساب کاربری بسازید و به راحتی و با امنیت خرید و فروش مستقیم کوزاما را مطمئن و سریع آغاز کنید.

تنها با چند کلیک به خرید و فروش بپردازید

ثبت نام کنید

در کمتر از 5 دقیقه حساب کاربری تایید شده بسازید.

کیف پول خود را شارژ کنید

به راحتی کیف پول خود را به مقدار دلخواه شارژ کنید.

شروع به خرید و فروش کنید

به خرید فروش رمزارز دلخواه خود بپردازید.

  • خرید
  • فروش

پشتیبانی از ۲ شبکه

مقدار خرید

-

TMN

ارز کوزاما چیست؟

کوزاما شبکه‌ای آزمایشی است که برای اجرا و تست برخی پروژه‌های رمزنگاری استفاده می‌شود. خالق کوزاما، دکتر گاوین وود، بنیانگذار اصلی پولکادات است. کدهای زیرساخت این بلاک چین نیز شباهت زیادی به پولکادات دارد. KSM نام اختصاری ارز اصلی شبکه کوزاما است.

خرید ارز کوزاما

کوزاما یکی از ارزهایی است که به عقیده بسیاری از صاحب نظران تابه‌حال عملکرد مناسبی از خود نشان داده است؛ البته توصیه می‌کنیم که برای خرید کوزاما یا هرکدام از ارزهای دیجیتال دیگر بازار، به استراتژی و تحلیل شخصی خود پایبند باشید. برای آشنایی با راهنمای خرید کوزاما و داشتن معاملاتی هوشمندانه، پیشنهاد می‌کنیم که ادامه این مقاله را از دست ندهید.

راهنمای خرید کوزاما

برای خرید کوزاما چه باید کرد؟ جهت خرید رمز ارز کوزاما می‌توانید در یکی از مراجعی که آنها را با نام صرافی‌های اینترنتی می‌شناسیم، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام، می‌توانید سفارش خرید KUSAMA را ثبت نمایید.

حداقل میزان خرید کوزاما

یکی از نکاتی که هنگام خرید کوزاما باید به آن توجه داشت، کف خریدی است که در صرافی‌ها مشخص می‌شود. این مقدار ممکن است در هر سایت خرید و فروش کوزاما متفاوت باشد. در صرافی پول نو، حداقل مقدار خرید کوزاما تنها ۵۰۰ هزار تومان است.

خرید کوزاما از صرافی

آموزش خرید و فروش کوزاما و ارزهای دیجیتال دیگر، در سایت پول نو موجود است. کاربران جدید می‌توانند به‌وسیله این آموزش‌ها و نیز با مشاهده نمونه‌ فیلم‌های خرید و فروش، با نحوه خرید ارز دیجیتال کوزاما آشنا شوند.

خرید کوزاما بدون احراز هویت

گاهی احراز هویت جزئی از مراحل خرید و فروش کوزاما در یک صرافی به‌شمار می‌رود. در این حالت نیاز است حتی برای حداقل خرید KSM نیز مدارک هویتی خود را برای صرافی ارسال نمایید. البته باتوجه به غیرمتمرکز بودن دنیای کریپتوکارنسی، احراز هویت همیشه هم مرحله‌ای اجباری در نحوه ی خرید کوزاما به‌حساب نمی‌آید. مثلا در صرافی معتبر پول نو، می‌توانید بعد از ثبت نام، در بستری امن به خرید کوزاما بدون احراز هویت بپردازید.

سایت معتبر خرید کوزاما

برای خرید کوزاما صرافی را انتخاب نمایید که به آن اعتماد دارید. هنگام جستجوی یک صرافی برای خرید کوزاما، به خوبی درباره نمونه‌های موجود تحقیق کنید. سابقه فعالیت سایت خرید کوزاما را بررسی کرده و نظر کاربران آن را جویا شوید. بهتر است در تحقیقات خود توجه بیشتری به مواردی مثل اعتبار، سرعت، قیمت‌های مناسب و کارمزدهای معقول داشته باشید.

خرید کوزاما در ایران

پول نو، سایت معتبر خرید کوزاما، با تمرکز روی ویژگی‌های مهم یک صرافی برجسته، محیطی امن و شفاف را برای خرید و فروش کوزاما در ایران فراهم کرده است. این صرافی از امکان خرید، فروش و تبدیل مستقیم ۱۱۰ ارز دیجیتال شناخته‌شده پشتیبانی می‌کند. رابط کاربری پول نو باعث شده تا نحوه خرید کوزاما در ایران بسیار ساده‌تر از قبل شود؛ این به کاربران کمک می‌کند تا حتی بدون هیچ آشنایی قبلی، بتوانند خیلی راحت به خرید Kusama با ریال بپردازند.

بهترین زمان برای خرید کوزاما

یکی از مزایای خرید آنلاین کوزاما و ارزهای دیجیتال دیگر، این است که کاربران به‌آسانی و بدون صرف وقت زیاد، می‌توانند در بهترین زمان برای خرید کوزاما اقدام کنند.

خرید کوزاما با کارمزد کم

فرقی نمی‌کند که قصد معامله سکه و طلا را دارید، یا خانه مسکونی یا ارزهای دیجیتال، کارمزدها جزئی تفکیک‌ناپذیر از طریقه خرید کوزاما و رمز ارزهای دیگر هستند. در مارکت ارزهای دیجیتال، این کارمزدها به‌دلیل کمک به صرافی‌ برای ایجاد زیرساختی امن و معتبر به‌وجود آمده است. در صرافی پول نو، کارمزدهای معاملاتی را بسیار پایین آورده‌ایم تا کاربران ما بتوانند به خرید کوزاما ارزان بپردازند.

نحوه فروش کوزاما در ایران

چگونه ارز کوزاما را بفروشیم؟ در این صرافی فروش کوزاما نیز فرق زیادی با نحوه خرید آن ندارد. مانند آنچه در روش خرید ارز دیجیتال کوزاما گفتیم؛ فروش این ارز نیز بعد از ثبت نام در سایت صرافی قابل‌اعتماد پول نو، امکان‌پذیر خواهد بود.

فروش کوزاما

خوب است که در نحوه فروش کوزاما در ایران به نکاتی مثل کارمزدهای پایین، حداقل مقدار لازم برای باز کردن معامله و شناسایی زمان مناسب برای فروش این ارز دیجیتال توجه داشته باشید.

فروش کوزاما بدون احراز هویت

بعد از باز کردن حساب کاربری در سایت پول نو و ثبت اطلاعاتی مانند نام، شماره تلفن و شماره کارت بانکی می‌توانید به فروش کوزاما بدون احراز هویت بپردازید.

سوالات متداول

در صرافی پول نو به سادگی و بدون نیاز به احراز هویت می‌توانید به خرید ارز کوزاما و بیش از ۱۱۰ رمز ارز دیگر بپردازید.

برای فروش کوزاما کافی است در یک صرافی معتبر مانند پول نو حساب خود را افتتاح کرده و بعد از انتقال این رمز ارز به حساب‌تان در صرافی،‌ آن را در سریع‌ترین زمان ممکن با قیمت لحظه‌ای بازار به فروش برسانید.

همین حالا، به راحتی و در امنیت، خرید و فروش کوزاما را شروع کنید