لایو پیر

خرید و فروش انکر

ANKR

صرافی پول نو بهترین صرافی برای ذخیره، فروش و خرید انکر با کارت شتاب است. در پول نو خرید ارز دیجیتال انکر ANKR را با کمترین کارمزد و بهترین قیمت تجربه کنید. حساب کاربری بسازید و به راحتی و با امنیت خرید و فروش مستقیم انکر را مطمئن و سریع آغاز کنید.

تنها با چند کلیک به خرید و فروش بپردازید

ثبت نام کنید

در کمتر از 5 دقیقه حساب کاربری تایید شده بسازید.

کیف پول خود را شارژ کنید

به راحتی کیف پول خود را به مقدار دلخواه شارژ کنید.

شروع به خرید و فروش کنید

به خرید فروش رمزارز دلخواه خود بپردازید.

  • خرید
  • فروش

پشتیبانی از ۱ شبکه

مقدار خرید

-

TMN

پلتفرم انکر؛ راهی برای کسب درآمد با سرمایه کم

استیک ارزهای دیجیتال یک راه همیشگی برای کسب درآمد غیرفعال است. پلتفرم انکر در سال ۲۰۱۷ برای ساده‌ سازی استیک اتریوم ۲ بوجود آمد. هرکسی برای استیک اتریوم نیاز به ۳۲ اتر و رایانه قدرتمند برای انجام این کار دارد اما در پلتفرم انکر بدین صورت نیست. هر کسی با حداقل ۰.۵ اتر می‌تواند در انکر سرمایه‌گذاری کند. بعد از لانچ شدن آپدیت اتریوم، پروتکل انکر با ایجاد زیرساخت ابری استفاده از امکانات بلاک چینی را برای کاربران امکان‌پذیر کرد. این پروتکل دیگر تنها استیک اتر در بلاک چین اتریوم را انجام نمی‌دهد. این پلتفرم امکان استیک را در بسیاری از بلاک چین‌های دیگر نیز فراهم کرده است.

خرید ارز انکر

با ورود ارز دیجیتال به فضای ابری و امکان استفاده بدون دردسر از امکانات بلاک چینی، نیاز به پروتکل‌هایی مانند انکر بیشتر شد که این موضوع باعث افزایش ارزش آن شده است. با توجه به این موارد تمایل به خرید ANKR افزایش یافت. گرچه این رمزارز هم مانند همه رمز ارزهای دیگر نقاط صعود و نزول زیادی داشته است ولی بسیاری از سرمایه‌گذاران توانسته‌اند با خرید رمز ارز انکر سودهای خوبی دریافت کنند.

راهنمای خرید انکر

داشتن یک درآمد دیگر از طریق سرمایه‌گذاری در شرایط تورمی جهان، ذهن هر فردی را به خود مشغول می‌کند. اما برای خرید انکر چه باید کرد؟ بدین منظور شما نیاز به یک مرجع قابل اعتماد دارید. این مرجع می‌تواند صرافی داخلی و یا خارجی باشد. از آن جایی که این رمز ارز یک دارایی غیرفیزیکی است، طریقه خرید انکر هم متفاوت با دارایی‌های فیزیکی است. شما برای خرید انکر باید وارد بخش راهنمای سایت صرافی شوید. شما با آموزش خرید و فروش انکر که در بخش راهنما هر صرافی ارائه می شود به راحتی می‌توانید اقدام به سرمایه‌گذاری کنید.

حداقل میزان خرید انکر

می‌دانید که در پروتکل انکر حداقل میزان استیک اتر ۰.۵ اتر می‌باشد. این مورد درباره خرید آنلاین انکر نیز صدق می‌کند. یعنی حداقل مقدار خرید انکر در صرافی‌های مختلف نیز مشخص است. به عنوان مثال حداقل خرید انکر و یا رمزارزهای دیگر در صرافی پول نو ۵۰۰ هزار تومان می‌باشد.

خرید انکر از صرافی

در این قسمت می‌خواهیم با نحوه خرید ارز دیجیتال انکر در صرافی آشنا شویم. برای سرمایه‌گذاری استفاده از صرافی‌های متمرکز و غیرمتمرکز بهترین گزینه می‌باشد. اما خرید انکر صرافی‌ های خارجی نیاز به عبور از برخی محدودیت‌ها در ایران دارد. به همین علت استفاده از صرافی‌های داخلی نظیر پول نو راحت‌تر، سریع‌تر و به صرفه‌تر می‌باشد. این صرافی امکان خرید انکر با ریال را در ایران امکان‌پذیر کرده‌ است. شما با ثبت نام در سایت پول نو، وارد حساب کاربری خود می‌شوید. بعد از ورود در بخش معاملات انکر را انتخاب می‌کنید و خرید خود را انجام می‌دهید.

خرید انکر بدون احراز هویت

پول نو که سایت خرید و فروش ANKR و رمزارزهای دیگر است، برای رضایت کاربران امکانات زیادی را در اختیار آن‌ها قرار داده است. یکی از این امکانات، روش خرید رمز ارز انکر است که نیازی به احراز هویت ندارد. تنها با چند کلیک ساده در سریع‌ترین زمان ممکن می‌توانید وارد صرافی برای خرید انکر شوید.

سایت معتبر خرید انکر

از کجا بفهمیم سایت خرید انکر معتبر است؟ اعتبار سایت‌ صرافی‌ها به چند فاکتور بستگی دارد که یکی از مهم‌ترین آن‌ها امنیت سایت است. وقتی که درباره چگونگی خرید انکر سرچ کنید انواع سایت‌های مختلف را می‌بینید که ارائه دهنده خدمات خرید و فروش انکر در ایران هستند. سایت پول نو با ایجاد بستری امن یکی از معتبرترین سایت‌های ایرانی برای معاملات ارزی است.

خرید انکر در ایران

با وجود صرافی‌های داخلی که هیچ محدودیتی ندارند، نحوه خرید انکر در ایران آسان شده است. این موضوع باعث شده تا برای سرمایه‌گذاری روی ارزهای دیجیتال دیگر نیازی به دلار وجود نداشته باشد و با پول رایج کشور امکان خرید و فروش انکر در ایران وجود داشته باشد.

بهترین زمان برای خرید انکر

با بررسی نمودار قیمت رمزارز انکر در سایت پول نو به راحتی می‌ةوانید زمان مناسب سرمایه گذاری را انتخاب کنید. البته این مسئله نیاز به داشتن دانش تحلیل دارد. شما می‌توانید با استفاده از مقالات آموزشی وبلاگ پول نو، نحوه خرید انکر را برای خود راحت کنید.

خرید انکر با کارمزد کم

برای خرید انکر ارزان می‌توانید قیمت‌ها را در صرافی‌های مختلف مقایسه کنید. اما کافی نیست! شما باید کارمزد تراکنش را هم در نظر بگیرید. در سایت پول نو، برای امنیت و رضایت کاربران کمترین میزان کارمزد در نظر گرفته شده است.

نحوه فروش انکر در ایران

همانطور که با وجود صرافی‌های داخلی مانند پول‌نو که رضایت کاربران اولویت است، خرید رمزارز آسان شده، امکان فروش انکر و رمزارزهای دیگر نیز در ایران فراهم شده است.

فروش انکر

برای فروش رمزارز خود، بعد از ورود به پنل کاربری، در بخش معاملات گزینه فروش را انتخاب می‌کنید. سپس توکنی که قصد فروش آن را دارید (در اینجا انکر) انتخاب می‌کنید. با تائید روند عملیات فروش انکر با موفقیت انجام می‌شود.

فروش انکر بدون احراز هویت

در سایت پول نو که صرافی فروش انکر و رمزارزهای دیگر است می‌توانید در امنیت کامل و در سریع‌ترین حالت ممکن بدون نیاز به احراز هویت اقدام فروش رمزارزهای خود کنید.

سوالات متداول

برای خرید انکر تنها کافی است در یک صرافی معتبر رمز ارزی مانند پول نو ثبت نام کنید و خرید خود را تکمیل نمایید.

خیر- شما در سایت پول نو می‌توانید با پول رایج ایران یعنی ریال اقدام به خرید و فروش انکر کنید.

همین حالا، به راحتی و در امنیت، خرید و فروش انکر را شروع کنید