مجیک

خرید و فروش مجیک

Magic (MAGIC)

صرافی پول نو بهترین صرافی برای ذخیره، فروش و خرید مجیک با کارت شتاب است. در پول نو خرید ارز دیجیتال مجیک MAGIC را با کمترین کارمزد و بهترین قیمت تجربه کنید. حساب کاربری بسازید و به راحتی و با امنیت خرید و فروش مستقیم مجیک را مطمئن و سریع آغاز کنید.

تنها با چند کلیک به خرید و فروش بپردازید

ثبت نام کنید

در کمتر از 5 دقیقه حساب کاربری تایید شده بسازید.

کیف پول خود را شارژ کنید

به راحتی کیف پول خود را به مقدار دلخواه شارژ کنید.

شروع به خرید و فروش کنید

به خرید فروش رمزارز دلخواه خود بپردازید.

  • خرید
  • فروش

پشتیبانی از ۱ شبکه

مقدار خرید

-

TMN

ارز مجیک چیست؟

توکن مجیک ارز رسمی یک اکوسیستم متاورسی به نام Treasure است. بازی‌های متنوعی در این اکوسیستم فعال هستند، که هرکدام جامعه مخصوص به خود را دارند. از توکن مجیک می‌توان برای فعالیت در بازی‌ها یا کمک به مدیریت این پلتفرم استفاده کرد. ترِژِر و توکن مجیک، هر دو بر بستر شبکه آربیتروم، که یکی از شبکه‌های لایه دو اتریوم است، ساخته شده‌اند.

خرید ارز مجیک

افراد زیادی به دلایل مختلف نسبت به خرید رمز ارز مجیک راغب هستند. این علاقه ممکن است با هدف فعالیت در بازی‌ها و اکوسیستم Treasure باشد یا برای به‌دست آوردن سود از طریق خرید آنلاین مجیک. درهرصورت برای آشنایی با نحوه خرید ارز دیجیتال مجیک، مطالعه این مقاله حتما مفید خواهد بود.

راهنمای خرید مجیک

برای خرید Magic چه باید کرد؟ شما می‌توانید ارز مجیک را از صرافی‌‎های آنلاین خریداری کرده یا ارزهای خود را در این صرافی‌ها بفروشید. این سایت‌ها روش خرید ارز دیجیتال مجیک را بسیار آسان کرده‌اند.

حداقل میزان خرید ارز Magic

حداقل خرید ارز مجیک، پایین‌ترین مقداریست که در هر خرید، می‌توان از صرافی دریافت کرد. حداقل مقدار خرید ارز Magic در پول نو ۵۰۰ هزار تومان است.

خرید مجیک از صرافی

نحوه خرید مجیک به این صورت است که ابتدا در یک صرافی معتبر ثبت نام کرده و بعد از شارژ حساب، مقدار ارز دلخواه خود را خریداری می‌کنید.

خرید مجیک بدون احراز هویت

در پول نو، سایت معتبر خرید مجیک، ثبت نام و ساخت حساب کاربری سریعا انجام شده و امکان خرید MAGIC بدون احراز هویت در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

سایت معتبر خرید مجیک

پول نو یک صرافی و سایت خرید ارز مجیک است که تدابیر امنیتی را در کنار رابط کاربری مناسب برای رضایت همراهان خود فراهم کرده، با این هدف که کاربران از شرایط و نحوه خرید مجیک در ایران رضایت داشته باشند.

خرید مجیک در ایران

با وجود تحریم‌های مختلف، خرید و فروش مجیک در ایران به‌هیچ‌وجه سخت نیست؛ زیرا همراهان ایرانی می‌توانند به خرید مجیک با ریال پرداخته و معاملات خود را با پول ملی کشورمان انجام دهند.

بهترین زمان برای خرید مجیک

شکار بهترین زمان برای خرید ارز مجیک بدون شک، نیاز به زمان‌سنجی و تحلیل معامله‌گر دارد و البته یک صرافی مناسب که در هر زمانی بتوان فروش و خرید مجیک را در آن انجام داد. معاملات شما درست پس از ثبت در صرافی پول نو، اجرا می‌شود.

خرید مجیک با کارمزد کم

در این صرافی برای خرید مجیک هیچ احتیاجی به پرداخت کارمزدهای بالا نیست؛ پول نو به خود می‌بالد که بهترین خدمات را جهت خرید مجیک ارزان، به معامله‌گران ارائه می‌دهد.

نحوه فروش مجیک در ایران

در صرافی پول نو، به‌دلیل پشتیبانی از معاملات لحظه‌ای، نحوه فروش Magic در ایران بسیار آسان و سریع خواهد بود. شما در هر لحظه می‌توانید ارزهای Magic خود را در این سایت خرید و فروش مجیک، به فروش برسانید.

فروش مجیک

درصورتی‌که قبلا در پول نو ثبت نام کرده باشید، می‌توانید با انتقال ارز Magic به این صرافی، فروش مجیک را انجام دهید. پول نو از شبکه پرسرعت و کم‌هزینه آربیتروم برای انتقال ارزهای مجیک پشتیبانی می‌کند.

فروش مجیک بدون احراز هویت

باتوجه به سوالات همراهان عزیزمان، یادآوری می‌کنیم که برای فروش مجیک نیز احتیاجی به ارسال و ثبت تصویر یا فیلم ضبط‌شده ندارید. درواقع در پول نو، فروش مجیک بدون احراز هویت انجام می‌شود. در پایان، اگر سوالی درباره آموزش خرید و فروش مجیک دارید، می‌توانید با کلیک روی دکمه آبی رنگِ پایین صفحه، آن را با ما مطرح کنید.

سوالات متداول

برای خرید مجیک می‌توانید از صرافی پول نو که یک بستر ایمن و معتبر برای خرید و فروش دارایی‌های دیجیتال مطرح بازار است استفاده نمایید. همچنین در هنگام خرید یا فروش ارز Magic، نیازی به احراز هویت ندارید و به سادگی و در سریع‌ترین زمان می‌توانید دارایی دیجیتال مورد نظر خود را خریداری کنید.

ارز دیجیتال مجیک در حوزه گیمینگ فعالیت می‌کند که یکی از صنایع آینده دار در دنیای بلاک چین به حساب می‌آید. به همین دلیل می توانیم پیش بینی کنیم با پیشرفت این حوزه، حجم معاملات خرید مجیک نیز در سال‌های پیش رو افزایش پیدا کند.

همین حالا، به راحتی و در امنیت، خرید و فروش مجیک را شروع کنید