مون ریور

خرید و فروش مون ریور

Moonriver (MOVR)

صرافی پول نو بهترین صرافی برای ذخیره، فروش و خرید مون ریور با کارت شتاب است. در پول نو خرید ارز دیجیتال مون ریور MOVR را با کمترین کارمزد و بهترین قیمت تجربه کنید. حساب کاربری بسازید و به راحتی و با امنیت خرید و فروش مستقیم مون ریور را مطمئن و سریع آغاز کنید.

تنها با چند کلیک به خرید و فروش بپردازید

ثبت نام کنید

در کمتر از 5 دقیقه حساب کاربری تایید شده بسازید.

کیف پول خود را شارژ کنید

به راحتی کیف پول خود را به مقدار دلخواه شارژ کنید.

شروع به خرید و فروش کنید

به خرید فروش رمزارز دلخواه خود بپردازید.

  • خرید
  • فروش

پشتیبانی از ۱ شبکه

مقدار خرید

-

TMN

ارز مون ریور

مون ریور شبکه‌ای برای اکوسیستم کوزاما است که توسط بنیاد MoonBeam توسعه داده شده است. این شبکه در حقیقت یک بستر برای تست کدهای قراردادهای هوشمند و Dappها به شمار می‌رود بطوری‌که برنامه نویسان بتوانند در یک فضای حقیقی و با شرایط واقعی برنامه‌های خود را تست کنند. ارز دیجیتال MOVR نیز توکن اختصاصی این شبکه به شمار می‌رود.

خرید ارز MOVR

ارز دیجیتال MOVR توکن شبکه مون ریور است که کاربردهای مختلفی در اکوسیستم آن دارد. این رمز ارز در صرافی‌های بین المللی مختلفی نیز لیست شده است. در صورتی که قصد خرید مون ریور را دارید، پیشنهاد می‌کنیم حتما ابتدا به طور کامل درباره پروژه آن تحقیق کنید.

چگونه توکن Moonriver را بخریم؟

اگر به اندازه کافی درباره پروژه مون ریور تحقیق کرده‌اید و بنظرتان این رمز ارز می‌تواند برای سرمایه گذاری مناسب باشد، اکنون زمان آن رسیده که در یک صرافی ارز دیجیتال ثبت نام کنید و با افزایش موجودی حساب‌تان خرید این رمز ارز را تکمیل نمایید.

فروش و خرید ارز مون ریور در ایران

پلتفرم‌های بین المللی مانند بایننس یا کوکوین، تحریم‌های زیادی علیه ایرانیان در نظر گرفته‌اند و به همین دلیل خرید و فروش MOVR در این صرافی‌ها ریسک سرمایه گذاری بالایی دارد. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم اگر قصد سرمایه گذاری در ارز مون ریور را دارید، از پلتفرم‌های کریتویی داخلی استفاده کنید.

بهترین سایت و صرافی خرید ارز MOVR

صرافی دانش بنیان پول نو، بهترین سایت خرید ارز Moonriver در ایران به شمار می‌رود. در پول نو در کمتر از دو دقیقه می‌توانید احراز هویت کنید و با افزایش موجودی حساب‌تان، خرید خود را تکمیل نمایید.

فروش ارز MOVR

برای فروش ارز دیجیتال MOVR، شما می‌توانید از طریق صرافی پول نو اقدام نمایید. کافی‌ست این رمز ارز را در کیف پول حساب کاربری‌تان موجود داشته باشید تا به صورت لحظه‌ای آن را به فروش برسانید. اگر هم ارز خود را به والت شخصی‌تان انتقال داده‌اید، لازم است ابتدا آن را به کیف پول حساب کاربری‌تان در پول نو واریز کرده و سپس به فروش برسانید.

همین حالا، به راحتی و در امنیت، خرید و فروش مون ریور را شروع کنید