مالتیورس اکس

خرید و فروش مالتیورس اکس

MultiversX (EGLD)

صرافی پول نو بهترین صرافی برای ذخیره، فروش و خرید مالتیورس اکس با کارت شتاب است. در پول نو خرید ارز دیجیتال مالتیورس اکس EGLD را با کمترین کارمزد و بهترین قیمت تجربه کنید. حساب کاربری بسازید و به راحتی و با امنیت خرید و فروش مستقیم مالتیورس اکس را مطمئن و سریع آغاز کنید.

تنها با چند کلیک به خرید و فروش بپردازید

ثبت نام کنید

در کمتر از 5 دقیقه حساب کاربری تایید شده بسازید.

کیف پول خود را شارژ کنید

به راحتی کیف پول خود را به مقدار دلخواه شارژ کنید.

شروع به خرید و فروش کنید

به خرید فروش رمزارز دلخواه خود بپردازید.

  • خرید
  • فروش

پشتیبانی از ۱ شبکه

مقدار خرید

-

TMN

ارز الروند چیست؟

الروند نام یک بلاک چین بود که در ابتدا با نام Elrond eGold شناخته می‌شد؛ اما در اواخر سال ۲۰۲۲، توسعه‌دهندگان این پروتکل بلاک چینی نام آن را به MultiversX تغییر دادند. طبق اعلام آنها علت این تغییر نام، تصمیم به تمرکز بیشتر پروژه بر روی دنیای متاورس بوده است. شبکه مولتی ورس ایکس به کمک تکنولوژی‌هایی مانند شاردینگ، قادر است تا تراکنش‌ها را بسیار سریع و با کارمزدی کم اجرا کند. تغییر نام ارز دیجیتال الروند منجر به عوض‌شدن نماد آن نشده و همچنان این ارز را با نماد EGLD می‌شناسیم.

خرید ارز الروند

چرا باید با آموزش خرید و فروش الروند آشنا باشید؟ معامله همه ارزهای دیجیتال ازجمله خرید و فروش الروند با معاملات دیگر کالاها متفاوت است. این ارزها ماهیتی دیجیتال دارند و خریدوفروش آنها نیز بر بستر اینترنت یا شبکه‌های بلاک چینی اجرا می‌شود. بهترین راه خرید رمز ارز الروند این است که از پلتفرمی امن به‌عنوان سایت خرید و فروش الروند استفاده کنید.

راهنمای خرید الروند

به‌جز استفاده از یک صرافی برای خرید الروند راه‌‌های دیگری هم برای انجام معامله وجود دارد. اکثر این راه‌ها چندان قابل‌اعتماد نیستند. مثلا برای خرید الروند، می‌توانید از طریق شبکه‌های اجتماعی نیز طرف دیگر معامله را پیدا کنید؛ اما از کجا معلوم که بعد از پرداخت پول، آن شخص ارزهای الروندی را که خریده‌اید به کیف پول شما بفرستد؟ در خرید آنلاین الروند، کمک گرفتن از یک صرافی با شفافیت و امنیت بالا علاوه‌بر ایجاد حس اعتماد، به شما در صرفه‌جویی زمان هم کمک خواهد کرد.

حداقل میزان خرید الروند

در پلتفرم‌های مختلف مبلغی بابت حداقل خرید الروند و سایر ارزهای دیجیتال مشخص می‌شود. در صرافی پول نو حداقل مقدار خرید الروند تنها ۵۰۰ هزار تومان است. جدا از این می‌توانید ارز الروند را با دقت چندین رقم اعشار در پول نو معامله کنید. همچنین دررابطه با خرید الروند صرافی پول نو تأکید زیادی بر دقت محاسبات دارد. در این سایت می‌توانید الروند و دیگر ارزهای دیجیتال را با دقت چندین رقم اعشار معامله نمایید.

خرید الروند از صرافی

می‌توان گفت که ثبت نام اولیه، جزئی از مراحل ثابت و همیشگی در روش خرید ارز دیجیتال الروند از صرافی‌های آنلاین است. در صرافی معتبر پول نو، بعد از نام‌نویسی رایگان و ثبت اطلاعاتی مثل شماره تلفن و کارت بانکی، می‌توانید به‌راحتی، نسبت‌ به خرید EGLD اقدام نمایید.** نحوه خرید ارز دیجیتال الروند** در پول نو بسیار ساده است. بااین‌حال برای آشنایی گام‌به‌گام با** طریقه خرید الروند** می‌توانید به مطلب «راهنمای خرید ارز دیجیتال در پول نو» نگاهی بیندازید.

خرید الروند بدون احراز هویت

برای انجام معامله در صرافی پول نو، جهت راحتی کاربران و دوری از اجباری کردن مراحل غیرضروری، احراز هویت الزامی نشده است؛ شما این امکان را دارید که در این سایت به خرید الروند بدون احراز هویت اقدام بفرمایید.

سایت معتبر خرید الروند

اگر قصد دارید صرافی مناسب و معتبری را بیابید تا بتوانید در آن سایت خرید الروند را با خیال راحت قطعی کنید؛ بهتر است زمانی را به تحقیق و آشنایی با نحوه کار در آن صرافی اختصاص دهید. در سایت صرافی پول نو و از قسمت سوالات متداول، می‌توانید اطلاعات زیادی را کسب نمایید. اگر هم سوال دیگری دارید، با بخش پشتیبانی ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

خرید الروند در ایران

در ایران برای خرید الروند چه باید کرد؟ مراحل خرید ارزهای دیجیتال در کشورمان، شباهت زیادی به نحوه خرید آنها در خارج از کشور دارد. نکته مهم این است که برای خرید الروند در ایران نیز باید از طریق یک صرافی معتبر و کاملا معتمد اقدام نمایید. در صرافی ایرانی پول نو امکان خرید الروند با ریال، در محیطی امن و شفاف مهیا شده است.

بهترین زمان برای خرید الروند

بازار ارزهای رمزنگاری بازار پرنوسانی است. حتی در تایم فریم‌ها و بازه‌های زمانی کوچک، معمولا نوسانات زیادی را در قیمت‌ها شاهد هستیم. باوجود این نوسانات، امکان خرید فوری ارزهای دیجیتال اهمیت زیادی پیدا کرده است. اگر نتیجه تحلیل شما خرید EGLD بود، از طریق صرافی معتبر پول نو می‌توانید در سریع‌ترین و بهترین زمان برای خرید الروند اقدام کنید.

خرید الروند با کارمزد کم

هنگامی که تصمیم خود را گرفتید، می‌توانید به خرید الروند ارزان در پول نو بپردازید تا با فروش آن در قیمتی بالاتر سود کسب کنید. کارمزد معاملات نیز در پول نو به‌صرفه و منصفانه است. به‌علاوه در نحوه ی خرید الروند نیازی به محاسبه و پرداخت جداگانه کارمزدها ندارید، چرا که سیستم آن را به صورت خودکار محاسبه می‌کند.

نحوه فروش الروند در ایران

با پول نو امکان خرید و فروش الروند در ایران با توجه به امنیت ماربران فراهم شده است. در این صرافی فروش الروند نیز با تمام تمهیدات امنیتی که در خرید این ارز درنظر گرفته‌شده، قابل انجام است.

فروش الروند

نحوه فروش الروند در ایران درست مانند روش خرید آن، به‌سادگی امکان‌پذیر است. بعد از باز‌کردن رایگان حساب کاربری در پول نو، می‌توانید ارز الروند یا هرکدام از ۱۱۰ ارز دیجیتال دیگر این صرافی را بفروشید، بخرید یا آنها را در سریع‌ترین حالت ممکن، مستقیما به یکدیگر تبدیل کنید.

فروش الروند بدون احراز هویت

در صرافی پول نو، انجام مراحل خرید الروند با فرآیند فروش آن شباهت زیادی دارد. همچنین مانند آنچه در مراحل خرید ارز EGLD گفتیم، فروش الروند بدون احراز هویت نیز در این صرافی انجام می‌شود.

سوالات متداول

الروند یک رمز ارز شناخته شده است و خرید و فروش آن در ایران به واسطه صرافی‌های ارز دیجیتال مانند پول نو به سادگی امکان پذیر است.

شما برای خرید فروش الروند (EGLD) و سایر ارزهای دیجیتال در پول نو نیازی به احراز هویت ندارید و خرید الروند بدون احراز هویت در صرافی پول نو به سادگی امکان پذیر است.

همین حالا، به راحتی و در امنیت، خرید و فروش مالتیورس اکس را شروع کنید