آپتیمیزم

خرید و فروش آپتیمیزم

Optimism (OP)

صرافی پول نو بهترین صرافی برای ذخیره، فروش و خرید آپتیمیزم با کارت شتاب است. در پول نو خرید ارز دیجیتال آپتیمیزم OP را با کمترین کارمزد و بهترین قیمت تجربه کنید. حساب کاربری بسازید و به راحتی و با امنیت خرید و فروش مستقیم آپتیمیزم را مطمئن و سریع آغاز کنید.

تنها با چند کلیک به خرید و فروش بپردازید

ثبت نام کنید

در کمتر از 5 دقیقه حساب کاربری تایید شده بسازید.

کیف پول خود را شارژ کنید

به راحتی کیف پول خود را به مقدار دلخواه شارژ کنید.

شروع به خرید و فروش کنید

به خرید فروش رمزارز دلخواه خود بپردازید.

  • خرید
  • فروش

پشتیبانی از ۱ شبکه

مقدار خرید

-

TMN

آپتیمیزم؛ از محبوب‌ترین بلاک چین‌های لایه دو

بلاک چین‌های لایه دو به دلیل کارمز بالای شبکه اتریوم ایجاد شدند و بعد از مدتی توانستند به خوبی جایگاه خود را در میان پروژه‌های بلاک چینی بیابند. یکی از این شبکه‌ها، بلاک چین لایه دو آپتیمیزم است که توکن اختصاصی خود یعنی OP را نیز به بازار عرضه کرده است.

##خرید ارز OP آپتیمیزم یکی از توکن‌های پرسود بازار است که حجم معاملات قابل توجهی دارد. این ارز دیجیتال در میان توکن‌های محبوب قرار داشته و در بین معامله‌گران شناخته شده است. به همین دلیل صرافی‌های مختلفی در داخل و خارج از ایران، این رمز ارز را لیست کردهآند و خرید و فروش OP به سادگی در این پلتفرم‌ها قابل انجام است.

راهنمای خرید آپتیمیزم

خرید آپتیمیزم از پیچیدگی خاصی برخوردار نیست و تنها لازم است یک حساب کاربری در یک صرافی معتبر رمزارزی ایجاد کرده و شروع به خرید OP کنید. صرافی‌های خارجی به دلیل پیچیدگی بالا و مشکلات احراز هویت به خریداران توصیه نمی‌شوند.

حداقل میزان خرید آپتیمیسم

در صرافی‌های مختلف، حداقل میزان خرید OP از یک استاندارد مشخص پیروی می‌کند. البته در برخی پلتفرم‌ها ممکن است با جمع کردن کارمزدهای معاملاتی و گس فی شبکه در زمان انتقال، این میزان در نهایت بیشتر شود. بنابراین هنگام خرید OP از صرافی باید در پلتفرم معاملاتی با کمترین کارمزد، حساب خود را ایجاد کنیم.

خرید آپتیمیزم از صرافی

اما چه صرافی‌ای را برای خرید ارز آپتیمیزم انتخاب کنیم؟ پیشنهاد ما استفاده از صرافی پول نو است. در پول نو ما نه تنها از بسیاری از توکن‌های لایه دوم پشتیبانی می‌کنیم۷ بلکه خرید و فروش ارزهای دیجیتال نیز نیازی به احراز هویت و طی کردن مراحل طاقت فرسای آن ندارد.

خرید OP بدون احراز هویت

بسیاری از صرافی‌های ارز دیجیتال داخلی یا خارجی نیازمند احراز هویت هستند. اما در پول نو ما با حذف کردن این مرحله، به خرید و فروش ارزهای دیجیتال سرعت بسیار بیشتری بخشیده‌ایم.

سایت معتبر خرید آپتیمیزم

پول نو علاوه بر اینکه مراحل خرید و فروش OP را، با حذف مرحله احراز هویت، آسان‌تر کرده؛ از امنیت بالایی برخوردار است. صرافی پول نو یک پلتفرم دانش بنیان بوده که شما می‌توانید به سادگی در آن به خرید و فروش بیش از ۱۱۰ دارایی دیجیتال بپردازید. همچنین ما خرید اپتیمیزم در ایران را نیز بدون نیاز به احراز هویت فراهم کرده‌ایم.

بهترین زمان برای خرید ارز OP

به طور کلی یکی از مهم‌ترین فاکتورهای علم معامله‌گری، بحث احتمالات است. بازار پر از اتفاقات غیرقابل پیش بینی است که لزوما در چارت قابل تحلیل نیست. اما آشنایی با تحلیل تکنیکال می‌تواند نقطه ورود ما را دقیق‌تر کند. زمان مناسب برای خرید آپتیمیزم نیز با استفاده از تحلیل تکنیکال و البته نگاهی به وقایع بازار می‌تواند از اهمیت بسیار بالایی برخوردار باشد.

خرید ارز آپتیمیسم با کارمزد کم

همانطور که اشاره کردیم، کارمزدهای معاملاتی یکی از فاکتورهای مهم در زمان انتخاب یک صرافی مناسب برای خرید دارایی‌های دیجیتال است. در صرافی پول نو ما با فراهم کمترین کارمزدهای معاملاتی، امکان خرید و فروش سریع دارایی‌های دیجیتال را فراهم می‌کنیم.

فروش آپتیمیزم

فروش آپتیمیزم درست مانند مراحل خرید آن از پیچیدگی خاصی برخوردار نیست و شما به سادگی می‌توانید در صرافی پول نو، این ارز دیجیتال را با قیمت لحظه‌ای آن به فروش برسانید.

نحوه فروش OP در ایران

ارز OP در ایران نیز به خوبی شناخته شده است و به همین دلیل صرافی‌های داخلی معتبر مانند پول نو، از فروش آن نیز پشتیبانی می‌کنند. اگر این ارز را در خود پول نو خریداری کرده‌اید، بدون نیاز به کارمزد انتقال، می‌توانید آن را با قیمت روز به فروش برسانید. در صورت خرید توکن OP در سایر پلتفرم‌ها، کافی است این ارز را با پرداخت هزینه کارمزد،‌ به کیف پول حساب کاربری خود در پول نو انتقال داده و سپس به فروش برسانید.

فروش اپتیمیسم بدون احراز هویت

همانطور که اشاره کردیم، در پول نو کاربران نیازی به احراز هویت ندارند و می‌توانند به سادگی به فروش OP و بیش از ۱۱۰ ارز دیجیتال دیگر بپردازند.

سوالات متداول

در صرافی‌های داخلی معتبر مانند پول نو می‌توانید به سادگی ارز دیجیتال OP را با ریال و تومان خریداری کرده و در حساب کاربری خود نگهداشته یا به والت ارز دیجیتال شخصی‌تان منتقل کنید.

در پول نو، نیازی به احراز هویت برای خرید ارز دیجیتال OP و سایر رمز ارزها نیست و می‌توانید به سادگی یک حساب کاربری ایجاد کرده و با افزایش موجودی آن، این رمز ارز را خریداری کنید.

همین حالا، به راحتی و در امنیت، خرید و فروش آپتیمیزم را شروع کنید