کیک

خرید و فروش پنکیک سواپ

PancakeSwap (CAKE)

صرافی پول نو بهترین صرافی برای ذخیره، فروش و خرید کیک با کارت شتاب است. در پول نو خرید ارز دیجیتال کیک CAKE را با کمترین کارمزد و بهترین قیمت تجربه کنید. حساب کاربری بسازید و به راحتی و با امنیت خرید و فروش مستقیم کیک را مطمئن و سریع آغاز کنید.

تنها با چند کلیک به خرید و فروش بپردازید

ثبت نام کنید

در کمتر از 5 دقیقه حساب کاربری تایید شده بسازید.

کیف پول خود را شارژ کنید

به راحتی کیف پول خود را به مقدار دلخواه شارژ کنید.

شروع به خرید و فروش کنید

به خرید فروش رمزارز دلخواه خود بپردازید.

  • خرید
  • فروش

پشتیبانی از ۱ شبکه

مقدار خرید

-

TMN

ارز کیک چیست؟

پنکیک سواپ یک صرافی غیرمتمرکز است که در سال ۲۰۲۰، روی زنجیره بایننس اسمارت چین (BEP20) راه‌اندازی شد. توکن پنکیک سواپ با نام اختصاری CAKE ارز مخصوص این صرافی آنلاین است. افرادی که مالک این توکن هستند برای کسب سود، می‌توانند از آن در فرآیندهای استیکینگ، تامین نقدینگی یا ییلد فارمینگ استفاده کنند.

خرید ارز کیک

همان‌طور که گفته شد، روش‌های متفاوتی برای کسب ارز دیجیتال کیک وجود دارد؛ اما سریع‌ترین راه موجود، خرید رمز ارز کیک از یکی از صرافی‌های آنلاین و معتبر است. از آنجایی که این توکن به خوبی در میان معامله‌گران بازار شناخته شده است،‌ خرید و فروش آن در بسیاری از صرافی‌های رمز ارزی پشتیبانی می‌شود.

راهنمای خرید ارز پنکیک سواپ

اولین مرحله در نحوه خرید ارز کیک (CAKE) انتخاب یک صرافی آنلاین مناسب است. هر سایت خرید و فروش پنکیک سواپ که مورداعتماد باشد و ویژگی‌های مدنظر شما را داشته باشد، می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد. برای خرید CAKE می‌توانید در صرافی معتبر پول نو ثبت نام کنید. فیلم‌ها و مقالات موجود در پول نو به شما کمک می‌کند تا کامل و دقیق، با آموزش خرید و فروش ارز کیک آشنا شوید.

حداقل میزان خرید ارز کیک

زمانی که بخواهید در یک صرافی، به خرید آنلاین کیک اقدام کنید، حداقل مقدار خرید کیک به شما اطلاع داده می‌شود. این مقدار در صرافی‌های مختلف فرق می‌کند. در صرافی معتبر پول نو، حداقل خرید کیک تنها ۵۰۰ هزار تومان است.

خرید رمز ارز کیک از صرافی

در نحوه خرید ارز دیجیتال کیک لازم است به قوانین صرافی مورد نظر خود توجه کنید. بسیاری از مراجع خرید پنکیک سواپ صرافی های خارجی هستند که کشور ایران را تحریم کرده‌اند. متاسفانه اگر آی پی یک ایرانی در چنین سایت‌هایی لو برود، آن صرافی دارایی‌های کاربر را بلوکه می‌کند. البته خوشبختانه، چنین دردسرهایی در زمان خرید ارز پنکیک در ایران وجود ندارد.

خرید ارز کیک بدون احراز هویت

در پول نو، سایت معتبر خرید کیک، می‌توانید با حفظ امنیت دارایی خود، به خرید پنکیک سواپ بدون احراز هویت بپردازید. برای خرید و فروش در سایت پول نو احتیاجی به پشت‌ سر گذاشتن مراحل زمان‌بر احرازهویت ندارید. در این صرافی برای خرید کیک تنها لازم است، ثبت نام اولیه را انجام دهید.

سایت معتبر خرید ارز پنکیک سواپ

برای شناسایی یک سایت معتبر جهت خرید و فروش ارز کیک، موارد زیادی هستند که باید به آنها توجه کرد. مثلا وجود امنیت بالا، رابط کاربری ساده، سرعت عمل، نقدینگی زیاد، شفافیت و قیمت‌های به‌روز همه نشانه‌هایی از کیفیت بالای یک سایت خرید ارز دیجیتال کیک هستند؛ همچنین در یک صرافی معتبر و کاربرپسند مانند پول نو، روش خرید ارز دیجیتال کیک و بقیه رمز ارزها به‌قدری ساده است که در کوتاه‌ترین زمان ممکن، می‌توانید ثبت نام کرده و معاملات خود را شروع نمایید.

خرید ارز دیجیتال کیک در ایران

اگر قصد خرید پنکیک سواپ را دارید، نگران تحریم‌بودن کشورمان نباشید؛ زیرا به‌وسیله صرافی‌های امن داخلی، خیلی راحت می‌توانید به خرید و فروش ارز کیک در ایران بپردازید.

بهترین زمان برای خرید ارز CAKE

قیمت‌ هر ارز در صرافی پول نو، تابع قیمت‌های لحظه‌ای همان ارز در جهان است. بنابراین بعد از تحلیل دقیق و شناخت بهترین زمان برای خرید ارز Pancakeswap، می‌توانید با قیمت‌های جهانی نسبت‌به خرید ارز کیک با ریال اقدام نمایید.

خرید ارز کیک با کارمزد کم

به جز قیمت خود ارزهای دیجیتال، کارمزدها نیز بخش کوچکی از اجزای هر معامله هستند. کارمزد معاملات در سایت پول نو به‌صرفه و اندک است. این مسئله باعث شده تا امکان خرید ارز CAKE در دسترس کاربران قرار بگیرد.

نحوه فروش ارز کیک در ایران

تا اینجا بیشتر به توضیح طریقه خرید ارز دیجیتال کیک پرداختیم؛ اما فروش این ارز نیز کار چندان سختی نیست. درواقع برای فروش ارز کیک، تقریبا همان مراحل خرید طی می‌شود؛ فقط در مرحله آخر، به‌جای درخواست خرید باید در سایت، درخواست فروش ثبت شود.

فروش ارز پنکیک سواپ

وجود صرافی‌های آنلاین خوش‌سابقه نحوه فروش پنکیک سواپ در ایران را خیلی ساده کرده است. صرافی پول نو علاوه بر امکان خرید و فروش ارزهای دیجیتال، از قابلیت تبدیل مستقیم آنها به یکدیگر هم پشتیبانی می‌کند. در این صرافی، می‌توانید هرکدام از ۱۱۰ ارز دیجیتال موجود را با صرفه‌جویی در زمان و هزینه به ارزی دیگر تبدیل کنید.

فروش کیک بدون احراز هویت

همان‌طور که در پول نو، احراز هویت برای خرید ارز دیجیتال کیک الزامی نیست؛ معاملات دیگر نیز بدون احراز هویت قابل انجام هستند. در این صرافی فروش ارز کیک و تبدیل آن به دیگر ارزهای دیجیتال، تنها با ثبت نام اولیه، در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

سوالات متداول

خرید ارز کیک در ایران به سادگی امکان پذیر است و نیازی به استفاده از صرافی‌های بین المللی مانند بایننس نیست. در پلتفرم‌های خرید و فروش ارز دیجیتال مانند پول نو، خرید ارز پنکیک سواپ به سادگی امکان پذیر است.

در صرافی پول نو برای خرید و فروش ارز پنکیک سواپ نیازی به احراز هویت ندارید. کافی است حساب کاربری خود را ایجاد کرده و بعد از افزایش موجودی حساب در سریع‌ترین زمان ممکن این ارز دیجیتال را خریداری کنید.

همین حالا، به راحتی و در امنیت، خرید و فروش پنکیک سواپ را شروع کنید