پندل

خرید و فروش پندل

Pendle (PENDLE)

صرافی پول نو بهترین صرافی برای ذخیره، فروش و خرید پندل با کارت شتاب است. در پول نو خرید ارز دیجیتال پندل PENDLE را با کمترین کارمزد و بهترین قیمت تجربه کنید. حساب کاربری بسازید و به راحتی و با امنیت خرید و فروش مستقیم پندل را مطمئن و سریع آغاز کنید.

تنها با چند کلیک به خرید و فروش بپردازید

ثبت نام کنید

در کمتر از 5 دقیقه حساب کاربری تایید شده بسازید.

کیف پول خود را شارژ کنید

به راحتی کیف پول خود را به مقدار دلخواه شارژ کنید.

شروع به خرید و فروش کنید

به خرید فروش رمزارز دلخواه خود بپردازید.

  • خرید
  • فروش

پشتیبانی از ۲ شبکه

مقدار خرید

-

TMN

ارز PENDLE؛ انقلابی در ییلد فارمینگ

پروتکل پندل بستری برای معاملاتی است که خود این پلتفرم آن را Yield Trading می‌نامد. توکن PENDLE نام ارز بومی این شبکه است. این پروژه بر بستر شبکه آوالانچ و اتریوم توسعه داده شده و یک پروژه در حوزه دیفای به شمار می‌رود.

خرید ارز پندل

بسیاری از معامله‌گران بازار کریپتو کم کم در حال روی آوردن بیشتر به حوزه دیفای هستند و پروژه‌های خلاقانه زیادی نیز در این حوزه در حال رشد هستند. پندل نیز می‌تواند به یکی از پروژه‌های جذاب این صنعت تبدیل شده و مورد استقبال معامله‌گران قرار بگیرد. به همین دلیل است که خرید ارز پندل می‌تواند گزینه سرمایه گذاری خوبی برای معامله‌گران ریسک پذیر باشد.

چگونه ارز پندل بخریم؟

خرید توکن پندل بسیار آسان است و کافی است یک پلتفرم معاملاتی پیدا کنید که از خرید و فروش این رمز ارز پشتیبانی کند. شما همچنین می‌توانید از پلتفرم‌های غیرمتمرکز نیز برای خرید و فروش PENDLE استفاده کنید، اما اگر کار با پلتفرم‌های غیرمتمرکز برای شما سخت است، در ادامه بهترین صرافی خرید ارز پندل را معرفی می‌کنیم.

بهترین سایت و صرافی خرید PENDLE

ارز دیجیتال پندل چندان در ایران شناخته شده نیست و شاید پیدا کردن پلتفرمی برای خرید و فروش PENDLE چندان برای شما آسان نباشد. خبر خوب اینکه ما در پول نو از خرید و فروش این رمز ارز پشتیبانی می‌کنیم و شما می‌توانید با کمترین کارمزد این ارز دیجیتال را خریداری کنید.

فروش و خرید ارز PENDLE در ایران

همانطور که اشاره کردیم شما می‌توانید توکن PENDLE را به سادگی و در سریع‌ترین زمان ممکن از صرافی پول نو تهیه کنید. کافی است یک حساب کاربری در سایت ایجاد کرده و سپس آن را به میزان دلخواهتان شارژ کنید. در نهایت می‌توانید با انتخاب ارز پندل از سربرگ «معامله» خریداری کنید. همچنین بعد از خرید این توکن می‌توانید آن را در هر زمان به سادگی به فروش برسانید.

فروش ارز پندل

همانطور که اشاره کردیم، شما می‌توانید بعد از خرید ارز دیجیتال پندل، در هر زمان آن را با بالاترین قیمت در پول نو به فروش برسانید. مراحل فروش این توکن درست مشابه زمان خرید است و تنها تفاوت آن این است که از سربرگ معامله به جای گزینه خرید باید گزینه فروش را انتخاب کنید و بعد از وارد کردن مقدار دارایی مورد نظر، قیمت لحظه‌ای این ارز به شما نشان داده شده و در نهایت می‌توانید اقدام به فروش لحظه‌ای ارز پندل نمایید.

خرید و فروش پندل (PENDLE) بدون احراز هویت

پول نو از معدود صرافی‌های ایرانی است که برای خرید و فروش ارز دیجیتال احراز هویت اجباری ندارد و شما می‌توانید در کمتر از ۵ دقیقه اولین حساب کاربری خود را ایجاد کرده و بدون معطلی ارز دیجیتال مورد نظر خود را خریداری کنید! ما از خرید و فروش بیش از ۱۳۰ ارز دیجیتال بدون نیاز به احراز هویت پشتیبانی می‌کنیم.

سوالات متداول

ارز دیجیتال PENDLE یک پروژه کریپتویی نسبتا تازه است و هنوز برای رشد بیشتر جای زیادی دارد. برای کسانی که به سرمایه گذاری‌های پرریسک اعتقاد دارند، پندل می‌تواند یک گزینه مناسب باشد.

با ثبت نام و ساخت حساب کاربری در پول نو می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن و بدون نیاز به احراز هویت خرید و فروش ارز دیجیتال PENDLE را آغاز کنید.

همین حالا، به راحتی و در امنیت، خرید و فروش پندل را شروع کنید