پولکادات

خرید و فروش پولکادات

Polkadot (DOT)

صرافی پول نو بهترین صرافی برای ذخیره، فروش و خرید پولکادات با کارت شتاب است. در پول نو خرید ارز دیجیتال پولکادات DOT را با کمترین کارمزد و بهترین قیمت تجربه کنید. حساب کاربری بسازید و به راحتی و با امنیت خرید و فروش مستقیم پولکادات را مطمئن و سریع آغاز کنید.

تنها با چند کلیک به خرید و فروش بپردازید

ثبت نام کنید

در کمتر از 5 دقیقه حساب کاربری تایید شده بسازید.

کیف پول خود را شارژ کنید

به راحتی کیف پول خود را به مقدار دلخواه شارژ کنید.

شروع به خرید و فروش کنید

به خرید فروش رمزارز دلخواه خود بپردازید.

  • خرید
  • فروش

پشتیبانی از ۲ شبکه

مقدار خرید

-

TMN

پولکادات؛ شبکه‌ای برای ارتباط بلاک چین‌ها

پولکادات در سال 2020 عرضه شد و پروژه‌ای نسبتا جدید به حساب می‌آید. این در حالی است که ارز DOT در سال 2021 یکی از پرسودترین رمز ارزهای بازار بود. این پروژه با ایجاد پروتکلی برای ارتباط بین بلاک چین‌های مختلف، درهای جدیدی را به روی فضای کریپتوکارنسی باز کرده است.

خرید پولکادات

از آنجایی که پولکادات به خوبی در بازار شناخته شده است، صرافی‌های بسیاری از خرید و فروش آن پشتیبانی می‌کنند. به همین دلیل به سادگی می‌توانید این رمز ارز را در صرافی‌های داخلی و خارجی خریداری کنید.

چگونه پولکادات بخریم؟

نحوه خرید پولکادات آسان است، کافی است در صرافی پول نو حساب کاربری خود را ایجاد کرده و بدون نیاز به احراز هویت ارز دیجیتال مورد نظر خود را خریداری کنید. برای این کار بعد از مراجعه به حساب کاربری، در سربرگ خرید منوی خرید/فروش/تبدیل می‌توانید ارز پولکادات را انتخاب کرده و به میزان دلخواه خریداری کنید.

خرید پولکادات

کارمزد خرید پولکادات

پرداخت کارمزدهای اضافه در زمان خرید رمز ارزها به شدت آزار دهنده است. به همین دلیل ما در پول نو با کم کردن کارمزدها سعی کرده‌ایم پرداخت هزینه‌های اضافی توسط کاربران را به پایین‌ترین حد ممکن برسانیم.

خرید پولکادات روی شبکه bep20

شبکه BEP-20 از بلاک چین‌های کم کارمزد در دنیای رمز ارزها است که بسیاری افراد سعی می‌کنند دارایی‌های دیجیتال خود را روی این بستر انتقال دهند. ما در صرافی پول نو از این شبکه و خود شبکه پولکادات برای خرید ارز DOT پشتیبانی می‌کنیم.

فروش و خرید پولکادات در ایران

خرید و فروش کریپتوکارنسی‌ها در ایران در سال‌های اخیر شدیداً محبوب شده و به نظر می‌رسد در سال‌های آینده نیز جذابیت این بازار برای کاربران ایرانی همچنان روندی صعودی داشته باشد. به همین دلیل خرید بسیاری از رمز ارزها در ایران به سادگی امکان پذیر است. برای خرید ارز دات یا فروش این رمز ارز می‌توانید با افتتاح حساب در پول نو، خرید خود را تکمیل کنید.

بهترین سایت و صرافی خرید پولکادات

اگر دنبال سایت معتبر خرید پولکادات (DOT) و سایر رمز ارزها هستید، می‌توانید بدون نیاز به احراز هویت از صرافی پول نو استفاده کنید. بعد از افتتاح حساب و شارژ موجودی خود، می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن به خرید رمز ارز پولکادات و سایر کریپتوکارنسی‌های مطرح بازار بپردازید.

پلتفرم‌های رمز ارزی بین المللی با اعمال یک سری محدودیت‌ها در روند احراز هویت و امکان از دست رفتن دارایی‌ها مشکلات فراوانی برای کاربران ایرانی ایجاد کرده‌اند. به همین دلیل صرافی‌های ایرانی امکان خرید و فروش رمز ارزها را فراهم کرده‌اند. در این پلتفرم‌های داخلی، مانند پول نو، خرید و انتقال ارزهای دیجیتال مانند پولکادات با کارمزد کم و با ریسک پایین‌تر امکان پذیر است.

فروش پولکادات

فروش پولکادات در صرافی پول نو آسان است. در صورتی که دارایی خود را به کیف پول شخصی‌تان منتقل نکرده باشید، نیازی به پرداخت کارمزدهای انتقال نیست. بنابراین برای فروش DOT به سربرگ فروش منوی خرید/فروش/تبدیل مراجعه کرده و این رمز ارز را انتخاب نمایید. در نهایت می‌توانید با وارد کردن مقدار، این ارز دیجیتال را به فروش برسانید.

برای تبدیل پولکادات به تومان یا ریال می‌توانید از صرافی پول نو به سادگی و بدون نیاز به احراز هویت استفاده کنید. بعد از فروش دارایی مورد نظر، مبلغ مورد نظر را در کارت بانکی خود دریافت خواهید کرد.

خرید و فروش پولکادات بدون احراز هویت

اگر نمی‌خواهید مدارک هویتی خود را برای احراز هویت در اختیار صرافی قرار دهید، نگران نباشید. در پول نو امکان خرید و فروش رمز ارزها بدون نیاز به احراز هویت وجود دارد. کاربران پول نو با هر سطح کاربری (شامل سطح سریع، سطح آنی و سطح حرفه‌ای) می‌توانند دارایی‌های دیجیتال خود را بدون احراز هویت خریداری کرده و در هر زمان به فروش برسانند.

سوالات متداول

سریع‌ترین و بهترین روش برای خرید دات استفاده از سایت‌ها و صرافی‌های معتبر ایرانی است. سایت پول نو یک پلتفرم خرید و فروش رمزارز است که امکان خرید انواع ارزهای دیجیتال از جمله DOT را به شما می‌دهد. پلتفرم پول نو امنیت بسیار بالایی دارد و شما می‌توانید از امکان پرداخت ریالی با کارت‌های عضو شبکه شتاب هم استفاده کنید. در پول نو ثبت نام و احراز هویت کنید و از بخش خرید و فروش، توکن پولکادات را انتخاب و مراحل خرید را طی کنید.

بله؛ در پلتفرم خرید و فروش رمزارز پول نو می‌توانید با پرداخت معادل ریالی رمزارز مورد نظر خود با استفاده از کارت‌های عضو شتاب، آن را در کوتاه‌ترین زمان ممکن داخل کیف پول خودتان دریافت کنید.

همین حالا، به راحتی و در امنیت، خرید و فروش پولکادات را شروع کنید