ریون کوین

خرید و فروش ریون کوین

Ravencoin (RVN)

صرافی پول نو بهترین صرافی برای ذخیره، فروش و خرید ریون کوین با کارت شتاب است. در پول نو خرید ارز دیجیتال ریون کوین RVN را با کمترین کارمزد و بهترین قیمت تجربه کنید. حساب کاربری بسازید و به راحتی و با امنیت خرید و فروش مستقیم ریون کوین را مطمئن و سریع آغاز کنید.

تنها با چند کلیک به خرید و فروش بپردازید

ثبت نام کنید

در کمتر از 5 دقیقه حساب کاربری تایید شده بسازید.

کیف پول خود را شارژ کنید

به راحتی کیف پول خود را به مقدار دلخواه شارژ کنید.

شروع به خرید و فروش کنید

به خرید فروش رمزارز دلخواه خود بپردازید.

  • خرید
  • فروش

پشتیبانی از ۱ شبکه

مقدار خرید

-

TMN

ارز ریون کوین چیست؟

بیت کوین به‌عنوان قدیمی‌ترین ارز بازار، فورک‌های زیادی داشته است. یکی از این فورک‌ها موجب راه‌اندازی بلاک چین جدید و متفاوتی به نام ریون کوین شد. در سال ۲۰۱۸، درست در نهمین سالگرد ایجاد بیت کوین،** شبکه همتابه‌همتای ریون کوین** با هدف انتقال بهینه دارایی‌های دیجیتال شکل گرفت.

خرید ارز ریون کوین

برای خرید ریون کوین چه باید کرد؟ این ارز دیجیتال را از کجا می‌توان خرید؟ ارز دیجیتال ریون کوین هم‌اکنون در صرافی‌های خارج از کشور و تعداد محدودی از صرافی‌های ایرانی عرضه می‌شود؛ اما ریسک خرید ریون کوین در صرافی‌های داخلی و خارجی به یک اندازه نیست.

راهنمای خرید ریون کوین

به‌دلیل تحریم‌هایی که گریبان‌گیرکشورمان شده است، اکثر صرافی‌های خارجی، حساب کاربران با آی پی ایران را مسدود می‌کنند؛ به‌همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم، بعد از تحقیقات کافی، برای خرید رمز ارز ریون کوین از یک صرافی معتبر ایرانی کمک بگیرید. در صرافی پول نو علاوه بر امنیت و ساده‌بودن روش خرید ارز دیجیتال ریون کوین، نیازی به استفاده از نرم‌افزارهای تغییر آی پی نیز نخواهید داشت.

حداقل میزان خرید ریون کوین

حداقل مقدار خرید ریون کوین در پول نو تنها ۵۰۰ هزار تومان است. بعد از خرید RVN در این صرافی آنلاین، چه حجم خرید شما به‌اندازه حداقل خرید ریون کوین باشد و چه بیشتر از آن، می‌توانید این دارایی را برروی بلاک‌ چین ریون کوین جابه‌جا کرده و به آدرسی دیگر انتقال دهید.

خرید ریون کوین از صرافی

خرید و فروش ریون کوین در ایران مراحل ساده‌ای دارد. کافی است که برای خرید ریون کوین صرافی آنلاینی را پیدا کنید که مطمئن و معتبر باشد. سپس مراحلی که در آن پلتفرم آموزش داده‌ شده را طی کنید تا ابزار خرید آنلاین ریون کوین در اختیار شما قرارداده شود.

خرید ریون کوین بدون احراز هویت

در صرافی پول نو، نحوه خرید ارز دیجیتال ریون کوین بسیار آسان است. در کنار امنیت و توجه به زیرساخت مناسب، راحتی کاربران نیز همواره از اولویت‌های ما بوده، بنابراین شما می‌توانید در پول نو به خرید ریون کوین بدون احراز هویت بپردازید. در این سایت امکان پشتیبانی آنلاین و تلفنی هم مهیا شده تا اگر سوالی درباره آموزش خرید و فروش ریون کوین داشتید، بتوانیم در سریع‌ترین زمان ممکن شما را راهنمایی کنیم.

سایت معتبر خرید ریون کوین

در انتخاب یک سایت معتبر خرید ریون کوین، موارد زیادی باید مورد توجه قرار بگیرند. از مهمترین ویژگی‌های یک سایت و صرافی آنلاین می‌توان به امنیت بالا، نقدینگی مناسب، ارائه قیمت‌های جهانی و کارمزدهای پایین اشاره کرد.

خرید ریون کوین در ایران

پول نو، سایت خرید ریون کوین، با تمرکز بر ویژگی‌های مهم یک صرافی معتبر، مکانی مناسب را جهت خرید ریون کوین با ریال فراهم کرده است.

بهترین زمان برای خرید ریون کوین

برای یک معامله خوب تنها آشنایی با نحوه ی خرید RVN کافی نیست؛ بلکه باتوجه به نوسانات قیمتی ارزهای دیجیتال، شناسایی زمان مناسب برای انجام معامله هم اهمیت بالایی دارد.

خرید ریون کوین با کارمزد کم

صرافی پول نو یک صرافی معتبر ارزهای دیجیتال است؛ در این سایت خرید و فروش ریون کوین و بیش از ۱۱۰ رمز ارز دیگر، در بستری امن و قابل‌اعتماد انجام می‌شود. در این صرافی برای خرید ریون کوین نیازی به پرداخت کارمزدهای معاملاتی بالا ندارید و می‌توانید در زمانی مناسب به خرید ریون کوین ارزان بپردازید.

نحوه فروش ریون کوین در ایران

مراحل کلی فروش ارزهای دیجیتال تقریبا شبیه مراحل خرید آنها است. اگر با نحوه خرید ریون کوین در ایران آشنا هستید، خوشبختانه تبدیل مستقیم این ارز دیجیتال به رمز ارزهای دیگر یا فروش ریون کوین درازای دریافت ریال به سادگی آب خوردن خواهد بود.

فروش ریون کوین

برای فروش یک ارز دیجیتال در سایت پول نو، تنها باید بعد از ورود به داشبورد خود به‌جای سربرگ خرید، وارد سربرگ فروش شوید؛ سپس نوع ارز و مقدار خرید آن را مشخص کنید. در این صرافی فروش ریون کوین و ۱۱۰ ارز دیگر، به‌همین سادگی قابل انجام است.

فروش ریون کوین بدون احراز هویت

احراز هویت در پول نو برای معاملات ریالی ارزهای دیجیتال یا تبدیل آنها به یکدیگر الزامی نیست. درنتیجه بدون افشای مدارک هویتی خود، می‌توانید اقدام به فروش ریون کوین بدون احراز هویت نمایید.

سوالات متداول

برای خرید ریون کوین (RVN) می‌توانید با ثبت نام در پول نو و ساخت یک حساب کاربری، در سریع‌ترین زمان این ارز دیجیتال را بدون نیاز به احراز هویت خریداری کنید.

اگر این ارز دیجیتال را از خود پول نو خریداری کرده و در حساب کاربری خود نگهداری می‌کنید، به سادگی در چند کلیک می‌توانید این رمز ارز را به فروش برسانید. اما اگر این ارز را در جای دیگری نگهداری می‌کنید، برای فروش ریون کوین (RVN) ابتدا لازم است آن را به حساب کاربری خود در صرافی انتقال داده و سپس به فروش برسانید.

همین حالا، به راحتی و در امنیت، خرید و فروش ریون کوین را شروع کنید