اس ال پی

خرید و فروش SLP

Smooth Love Potion (SLP)

صرافی پول نو بهترین صرافی برای ذخیره، فروش و خرید اس ال پی با کارت شتاب است. در پول نو خرید ارز دیجیتال اس ال پی SLP را با کمترین کارمزد و بهترین قیمت تجربه کنید. حساب کاربری بسازید و به راحتی و با امنیت خرید و فروش مستقیم اس ال پی را مطمئن و سریع آغاز کنید.

تنها با چند کلیک به خرید و فروش بپردازید

ثبت نام کنید

در کمتر از 5 دقیقه حساب کاربری تایید شده بسازید.

کیف پول خود را شارژ کنید

به راحتی کیف پول خود را به مقدار دلخواه شارژ کنید.

شروع به خرید و فروش کنید

به خرید فروش رمزارز دلخواه خود بپردازید.

  • خرید
  • فروش

پشتیبانی از ۳ شبکه

مقدار خرید

-

TMN

در چند سال اخیر، بازی‌های بلاک چینی زیادی با هدف play to earn ایجاد شدند. بازی اکسی اینفینیتی یکی از این بازی‌هاست که با تولید اکسی‌ها که به صورت NFT هستند، پیش می‌رود. این اکسی‌ها عاشق جنگ و کشف گنج هستند. این بازی در سال ۲۰۱۸ راه افتاد و مبتنی بر شبکه اتریوم است. توکن اس ال پی یکی از توکن‌های این بازی است که برای تولید مثل و ساخت اکسی‌ها مورد نیاز است. این بازی حدود ۱.۵ میلیون کاربر دارد که با تولید اکسی‌ها و انجام بازی، می‌توانند درآمد کسب کنند.

خرید ارز اس ال پی

از آن‌جایی که برای ساخت اکسی‌ها نیاز به اس ال پی است، دور از ذهن نیست که این توکن مورد توجه بازیکن‌های این بازی و همچنین سرمایه گذاران قرار بگیرد. بازیکنان با خرید SLP می‌توانند اکسی جدید تولید کنند. به همین دلیل صرافی‌های متمرکز و غیرمتمرکز خرید رمز ارز اس ال پی را امکان پذیر کرده‌اند.

راهنمای خرید اس ال پی

اگر وارد این بازی شده‌اید و تمایل به پیشرفت در بازی دارید، حتما به خرید اس ال پی نیازمند می‌شوید. برای این منظور با انتخاب صرافی مورد نظر وارد بخش آموزش خرید و فروش اس ال پی می‌شوید. در این بخش به صورت واضح طریقه خرید اس ال پی توضیح داده می‌شود.

حداقل میزان خرید اس ال پی

برای خرید آنلاین اس ال پی بهترین کار در ابتدا تعیین میزان سرمایه است. بهتر است این کار را براساس حداقل مقدار خرید اس ال پی در صرافی مورد نظر خود تعیین کنید. در صرافی پول می‌توانید با حداقل خرید اس ال پی یعنی ۵۰۰ هزار تومان سرمایه‌گذاری را شروع کنید.

خرید اس ال پی از صرافی

برای خرید اس ال پی چه باید کرد؟ بهترین کار برای استفاده از یک صرافی معتبر داخلی است. البته اگر نقدینگی شما به دلار است و با هیچ محدودیتی برای استفاده از صرافی‌های خارجی رو به رو نیستید، صرافی‌های خارجی هم می‌ةوانند گزینه مناسبی باشد. چگونگی خرید اس ال پی برای ایرانی‌ها در صرافی‌های خارجی چه در ایران و چه در خارج از ایران با مشکلات و دردسرهایی همراه است. با انتخاب بهترین صرافی برای خرید اس ال پی، که بهتر است یک صرافی داخلی مانند پول نو باشد، می‌توانید دارایی خود را در یک محیط امن سرمایه گذاری کنید.

خرید اس ال پی بدون احراز هویت

آیا برای خرید آنلاین اس ال پی نیازی به احراز هویت است؟ جواب این سوال بستگی به حجم دارایی و سایت صرافی مورد نظر دارد. هنگام خرید اس ال پی صرافی‌های بسیاری جهت جلوگیری از کلاهبرداری و پول شویی، نیاز به احراز هویت دارند. با توجه و رعایت تمام موارد امنیتی، نحوه خرید اس ال پی در پول نو بدون نیاز به احراز هویت صورت می‌گیرد.

سایت معتبر خرید اس ال پی

با توجه به اینکه روش خرید ارزدیجیتال اس ال پی به صورت آنلاین است، باید به اعتبارصرافی مورد نظر دقت کنید. از فاکتورهای مهمی که باید در نظر داشت ظاهر و امنیت سایت خرید و فروش اس ال پی است. معمولا سایت‌هایی که کلاهبرداری هستند دیزاین ساده‌ای دارند و بسیار آماتور بالا آمده‌اند. صرافی پول نو که سایت خرید اس ال پی محسوب می‌شود، محیطی امن را برای سرمایه‌گذاری ایرانی‌ها فراهم کرده است.

خرید اس ال پی در ایران

نحوه خرید اس ال پی در ایران به چه صورت است؟ اگر نقدینگی شما به ریال است بهترین راهکار برای شما استفاده از صرافی‌های ایرانی و داخلی است. صرافی‌هایی مانند پول نو، امکان خرید اس ال پی با ریال را امکان‌پذیر کرده‌اند.

بهترین زمان برای خرید اس ال پی

حال که خرید و فروش اس ال پی در ایران راحت انجام می‌شود، چه زمانی اس ال پی بخریم؟ برای این موضوع بهتر است نمودار قیمتی آن را در تایم فریم‌های مختلف بررسی کنید و با استفاده از تحلیل تکنیکال و فاندامنتال زمان مناسب برای ورود به بازار را انتخاب کنید.

خرید اس ال پی با کارمزد کم

در هر سایتی که اقدام به خرید و فروش می‌کنید، برای خرید اس ال پی ارزان حتما به کارمزد آن هم دقت کنید. صرافی پول نو، با در نظر گرفتن کمترین کارمزد، امکان خرید و فروش اس ال پی در ایران را برای کاربران فراهم آورده است.

نحوه فروش اس ال پی در ایران

کاربران بازی اکسی اینفینی، با انجام چالش‌ها می‌توانند توکن‌های اس ال پی را به عنوان پاداش دریافت کنند. این موضوع تمایل به فروش این توکن را هم بالا می‌برد. همانطور که خرید توکن اس ال پی در ایران امکان‌پذیر است، فروش آن نیز انجام می‌شود.

فروش اس ال پی

شما در سایت پول نو که صرافی فروش اس ال پی است می‌توانید بعد از ثبت نام وارد پنل کاربری خود شوید و در بخش خرید/فروش/تبدیل اقدام به فروش توکن خود کنید.

فروش اس ال پی بدون احراز هویت

به صورت کلی در معاملات چه خرید و چه فروش امکان کلاهبرداری و پولشویی وجود دارد. به همین دلیل برای فروش اس ال پی نیز برخی از صرافی‌ها نیاز به احراز هویت دارند. اما در صرافی پول نو می‌توانید بدون نیاز به احراز هویت و در محیطی امن، اقدام به فروش اس ال پی کنید.

سوالات متداول

بله- در سایت پول نو امکان واریز و برداشت رمزارزها برای کاربران فراهم شده است.

خیر- شما در صرافی پول نو می‌توانید با ریال اقدام به خرید توکن مورد نظر خود کنید.

همین حالا، به راحتی و در امنیت، خرید و فروش SLP را شروع کنید