استکس

خرید و فروش استکس

Stacks (STX)

صرافی پول نو بهترین صرافی برای ذخیره، فروش و خرید استکس با کارت شتاب است. در پول نو خرید ارز دیجیتال استکس STX را با کمترین کارمزد و بهترین قیمت تجربه کنید. حساب کاربری بسازید و به راحتی و با امنیت خرید و فروش مستقیم استکس را مطمئن و سریع آغاز کنید.

تنها با چند کلیک به خرید و فروش بپردازید

ثبت نام کنید

در کمتر از 5 دقیقه حساب کاربری تایید شده بسازید.

کیف پول خود را شارژ کنید

به راحتی کیف پول خود را به مقدار دلخواه شارژ کنید.

شروع به خرید و فروش کنید

به خرید فروش رمزارز دلخواه خود بپردازید.

  • خرید
  • فروش

پشتیبانی از ۱ شبکه

مقدار خرید

-

TMN

استکس؛ پروژه‌ای در جستجوی توسعه بیت کوین

استکس پروژه‌ای است که امکان توسعه قراردادهای هوشمند و اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز را بر بستر بلاک چین بیت کوین فراهم می‌کند. ارز دیجیتال STX نیز توکن بومی این پروژه به شمار می‌رود. بطور کلی پروژه استکس به دنبال این است که به عنوان یک شبکه لایه یک برای بیت کوین عمل کند.

خرید ارز استکس

ارز دیجیتال استکس یک توکن جذاب برای سرمایه گذاری به شمار می‌رود به این دلیل که به دنبال کامل کردن شبکه بیت کوین است. بیت کوین یک بلاک چین بسیار ایمن است، اما کامل نیست و نمی‌توان قراردادهای هوشمند را بر بستر آن قرار داد. با این حال پروژه‌ای مانند استکس به دنبال این است که پتانسیل کامل این شبکه را برملا کند.

چگونه توکن Stacks را بخریم؟

برای خرید ارز دیجیتال استکس باید در یک صرافی خارجی یا ایرانی ثبت نام کنید و موجودی حساب کاربری‌‌تان را افزایش دهید. بعد از آن به سادگی می‌توان خرید آنلاین STX را تکمیل کرد. در نهایت در هر زمان بعد از کسب سود می‌توان این ارز دیجیتال را در خود صرافی به فروش رساند.

فروش و خرید ارز STX در ایران

خرید و فروش ارز دیجیتال استکس در ایران به واسطه‌ صرافی‌های معتبری مانند پول نو امکان پذیر شده است. شما کافی است یک حساب کاربری در پول نو ایجاد نموده و موجودی حساب‌تان را به میان دلخواه افزایش دهید. در نهایت می‌توانید بعد از این مرحله خریدتان را تکمیل کنید.

بهترین سایت و صرافی خرید ارز STX

پول نو یکی از بهترین سایت‌های خرید ارز استکس در ایران است. از آنجایی که پلتفرم‌های خارجی عموما در مراحل احراز هویت برای ایرانیان مشکل ایجاد می‌کنند، شما می‌توانید یک حساب کاربری در پول نو بسازید و خرید و فروش Stacks را آغاز کنید.

فروش ارز استکس

مراحل فروش ارز STX در پول نو دقیقا مشابه با خرید آن است و شما کافی‌ست سراغ منوی معامله در حساب کاریری‌تان بروید و سربرگ فروش را انتخاب نمایید. در نهایت امکان فروش ارز استکس با بالاترین قیمت بازار برای شما فراهم خواهد شد و می‌توانید به صورت لحظه‌ای این رمز ارز را به فروش برسانید.

همین حالا، به راحتی و در امنیت، خرید و فروش استکس را شروع کنید