سویی

خرید و فروش بیت کوین کش

Bitcoin Cash (BCH)

صرافی پول نو بهترین صرافی برای ذخیره، فروش و خرید بیت کوین کش با کارت شتاب است. در پول نو خرید ارز دیجیتال بیت کوین کش BCH را با کمترین کارمزد و بهترین قیمت تجربه کنید. حساب کاربری بسازید و به راحتی و با امنیت خرید و فروش مستقیم بیت کوین کش را مطمئن و سریع آغاز کنید.

تنها با چند کلیک به خرید و فروش بپردازید

ثبت نام کنید

در کمتر از 5 دقیقه حساب کاربری تایید شده بسازید.

کیف پول خود را شارژ کنید

به راحتی کیف پول خود را به مقدار دلخواه شارژ کنید.

شروع به خرید و فروش کنید

به خرید فروش رمزارز دلخواه خود بپردازید.

  • خرید
  • فروش

پشتیبانی از ۱ شبکه

مقدار خرید

-

TMN

ارز بیت کوین کش چیست؟

ارز دیجیتال بیت کوین کش به‌عنوان فورکی برای بیت کوین ساخته شد. بیت کوین، رمز ارز بزرگ و قدیمی بازار، شبکه کند و گرانی داشت؛ پس عده‌ای از توسعه‌دهندگان ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۱۷، تصمیم گرفتند که تغییراتی بر روی کدهای آن ایجاد کنند. نتیجه این تلاش، ارائه ارز دیجیتال بیت کوین کش بود. این رمز ارز با نماد BCH، نسبت به بیت کوین بسیار ارزان‌تر و سریع‌تر است.

خرید ارز بیت کوین کش

با توجه به تحریم کشور ایران از طرف بسیاری از صرافی‌های خارجی، امکان خرید بیت کوین کش با ریال اهمیت بیشتری پیدا کرد. صرافی‌های معتبر ایرانی مانند پول نو جایگزین مناسبی برای اکسچنج‌های خارجی در خرید بیت کوین کش هستند. خرید رمز ارز بیت کوین کش از منوی فارسی صرافی ایرانی پول نو، بسیار راحت‌تر از خرید Bitcoin Cash از صرافی‌های خارجی است. از طریق صرافی پول نو می‌توانید نسبت به خرید آنلاین بیت کوین کش اقدام کنید.

خرید بیت کوین کش

راهنمای خرید بیت کوین کش

جهت آموزش خرید و فروش بیت کوین کش مطالعه صفحات راهنمای خرید و راهنمای فروش ارز دیجیتال در پول نو به شما کمک خواهد کرد. با مطالعه این صفحات و یا دیدن فیلم آموزشی صرافی پول نو، دیگر با نحوه خرید ارز دیجیتال بیت کوین کش آشنا شده و به‌خوبی خواهید دانست که برای خرید بیت کوین کش چه باید کرد.

حداقل میزان خرید بیت کوین کش

بعد از یادگیری روش خرید ارز دیجیتال بیت کوین کش، بهتر است که از حداقل مقدار خرید بیت کوین کش نیز اطلاع داشته باشید. در صرافی پول نو با ۵۰۰ هزار تومان که حداقل خرید بیت کوین کش است، می‌توانید به خرید این ارز دیجیتال بپردازید.

خرید بیت کوین کش از صرافی

انتخاب نحوه خرید بیت کوین کش در ایران مسئله مهمی است که به شرایط خریدار بستگی دارد. اگر دوستی دارید که قابل اعتماد است و تمایل دارد که بیت کوین کش خود را به شما بفروشد، می‌توانید بدون استفاده از خدمات یک صرافی برای خرید بیت کوین کش وارد معامله شوید؛ در غیر این صورت با تغییر در روش خرید بیت کوین کش، می‌توانید به‌جای دوست خود، یک سایت خرید و فروش بیت کوین کش را برای خرید این ارز دیجیتال انتخاب کنید.

خرید بیت کوین کش بدون احراز هویت

گاهی اوقات احراز هویت کاربران در صرافی‌های ارز دیجیتال زمان زیادی می‌برد. با توجه به این نکته، خرید BCH در صرافی پول نو، نیازی به احراز هویت نداشته و خرید بیت کوین کش بدون احراز هویت نیز در این صرافی امکان‌پذیر شده است.

سایت معتبر خرید بیت کوین کش

پول نو، صرافی و سایت خرید بیت کوین کش، در کنار توجه به راحتی انجام معامله و آسایش کاربران خود، به بحث امنیت و آموزش نیز توجه ویژه‌ای دارد. ما به‌عنوان سایت معتبر خرید بیت کوین کش، در بخش بلاگ پول نو، مطالب مختلفی درباره بیت کوین کش و سایر ارزهای دیجیتال منتشر می‌کنیم. با مطالعه مقالات و نوشته‌های ما می‌توانید اطلاعات خود را در زمینه ارزهای دیجیتال بالا ببرید.

خرید بیت کوین کش در ایران

بیش از ۱۱۰ ارز دیجیتال در لیست صرافی پول نو وجود دارد. علاوه بر اینکه این صرافی برای خرید و فروش بیت کوین کش در ایران انتخابی مناسب است، برای تبدیل مستقیم بیت کوین کش به سایر ارزهای دیجیتال نیز پلتفرم معتبری محسوب می‌شود.

بهترین زمان برای خرید بیت کوین کش

با تحلیل ارزهای دیجیتال و همین‌طور توجه به اخبار این حوزه، می‌توانید به بهترین زمان برای خرید بیت کوین کش پی ببرید. تحلیل‌های روزانه‌ای که در بلاگ پول نو منتشر می‌شود نیز، به شما در یافتن بهترین زمان خرید بیت کوین کش ارزان کمک خواهد کرد.

خرید بیت کوین کش با کارمزد کم

در تعیین قیمت هر کالا، چه آن کالا فیزیکی باشد و چه یک ارز دیجیتال، مقداری کارمزد هم لحاظ می‌شود؛ اما یک خریدار همیشه حق دارد تا به‌صرفه‌ترین قیمت را انتخاب کند. در صرافی پول نو امکان خرید بیت کوین کش با کارمزد کم فراهم شده است.

نحوه فروش بیت کوین کش در ایران

اگر با نحوه خرید بیت کوین کش در پول نو آشنا باشید، در این صرافی فروش بیت کوین کش نیز به‌راحتی آب خوردن خواهد بود.

فروش بیت کوین کش

در پول نو سعی ‌ما بر این است که تمام مراحل انجام معامله، به‌سادگی هرچه بیشتر، برای شما میسر باشد. جهت خرید بیت کوین کش صرافی پول نو درست مثل روشی که در خرید این ارز پیاده کرده، از همین رویه ساده‌سازی و مخاطب‌مداری پیروی می‌کند.

فروش بیت کوین کش بدون احراز هویت

مانند طریقه خرید بیت کوین کش، برای فروش ارز BCH نیز احتیاجی به احراز هویت ندارید. برای فروش بیت کوین کش بدون احراز هویت می‌توانید در صرافی پول نو ثبت نام کنید.

سوالات متداول

برای خرید بیت کوین کش می‌توانید در صرافی‌های معتبر داخلی مانند پول نو حساب کاربری ایجاد کرده و موجودی خود را شارژ کنید. در نهایت می‌توانید در سریع‌ترین زمان این رمز ارز را خریداری کنید.

زمان خرید بیت کوین کش بستگی به دید سرمایه گذاری معامله گران دارد. در صورتی که می‌خواهید به صورت بلند مدت و به دید چند ساله این رمز ارز را خریداری کنید، تقریبا هر زمان برای خرید آن مناسب است. در صورتی که برای نوسان گیری بهتر است با تحلیل تکنیکال آشنا باشید.

همین حالا، به راحتی و در امنیت، خرید و فروش بیت کوین کش را شروع کنید