سویی

خرید و فروش سویی

Sui (SUI)

صرافی پول نو بهترین صرافی برای ذخیره، فروش و خرید سویی با کارت شتاب است. در پول نو خرید ارز دیجیتال سویی SUI را با کمترین کارمزد و بهترین قیمت تجربه کنید. حساب کاربری بسازید و به راحتی و با امنیت خرید و فروش مستقیم سویی را مطمئن و سریع آغاز کنید.

تنها با چند کلیک به خرید و فروش بپردازید

ثبت نام کنید

در کمتر از 5 دقیقه حساب کاربری تایید شده بسازید.

کیف پول خود را شارژ کنید

به راحتی کیف پول خود را به مقدار دلخواه شارژ کنید.

شروع به خرید و فروش کنید

به خرید فروش رمزارز دلخواه خود بپردازید.

  • خرید
  • فروش

پشتیبانی از ۱ شبکه

مقدار خرید

-

TMN

ارز سویی چیست؟

سویی یکی از ارزهای دیجیتال است که با ورودش به بازار سروصدای زیادی به پا کرد. ارز سویی متعلق به یک بلاک چین لایه اول است. این شبکه طیف وسیعی از برنامه‌های غیرمتمرکز را پشتیبانی می‌کند. بلاک چین SUI درکنار پشتیبانی از قراردادهای هوشمند، با سرعتی بالا در تایید تراکنش‌ها و داشتن هزینه‌ای پایین، گزینه جذابی برای توسعه‌دهندگان قراردادهای هوشمند و DAppها به‌شمار می‌رود. رمزارز سویی با نماد SUI در صرافی‌های ارز دیجیتال لیست شده است.

خرید ارز سویی

حالا که توزیع اولیه SUI را پشت‌سر گذاشته‌ایم، بهتر است ببینیم که برای خرید سویی چه باید کرد؟ باتوجه به نظرات مثبت پیرامون این توکن، صرافی‌های متعددی آن را لیست کرده‌اند. در بخش‌های بعدی این متن، خواهیم دید که چگونه می‌توانیم به خرید آنلاین سویی بپردازیم.

راهنمای خرید سویی

جهت خرید خرید رمزارز سویی می‌توان از مراجع آنلاین خرید و فروش رمزارز استفاده کرد؛ باوجود صرافی‌های مختلفی که این ارز را ساپورت می‌کنند، بهتر است هنگام انتخاب یک مرجع خرید SUI، به برخی موارد توجه کنیم. ازجمله مسائلی مثل حداقل مقدار خرید سویی از صرافی، چگونگی خرید و فروش این ارز، میزان رضایت کاربران از پشتیبانی صرافی و امنیت سایت خرید و فروش سویی.

حداقل میزان خرید سویی

معمولا در بخش راهنمای هر صرافی، حداقل میزان خرید سویی و سایر رمزارزها را می‌توانیم ببینیم. حداقل خرید سویی در صرافی دانش‌بنیان پول نو 500 هزار تومان است.

خرید سویی از صرافی

رمزارزها با روش‌های رمزنگاری ایجاد می‌شوند و ماهیتی دیجیتال دارند. بنابراین نحوه خرید ارز دیجیتال سویی نیز به‌وسیله سایت‌های دیجیتال صورت می‌گیرد. روش خرید ارز دیجیتال سویی در این سایت‌ها ساده است؛ طوری که با چند کلیک می‌توانید این ارز را معامله کنید.

خرید سویی بدون احراز هویت چگونه است؟

در پول نو، سایت معتبر خرید سویی، جهت راحتی همراهان کریپتویی، سه سطح کاربری آنی، سریع و حرفه‌ای ایجاد شده. همراهان ما می‌توانند بنا به میل خود و به‌صورت رایگان، در هرکدام از این سه سطح ثبت نام کنند. دسترسی به خرید سویی بدون احراز هویت بعد از ثبت نام در سطح کاربری آنی یا سریع برای کاربران باز خواهد شد. همچنین امکان ارتقا به سطح حرفه‌ای با انجام احراز هویت تصویری فراهم شده است.

سایت معتبر خرید سویی

برای خرید سویی صرافی پول نو نکات امنیتی را در نظر گرفته تا امنیت دارایی کاربران را حفظ کند. همچنین روش‌های متنوعی برای راهنمایی و آموزش همراهان این صرافی در نظر گرفته شده تا نحوه خرید سویی در ایران به سادگی هرچه بیشتر ممکن شود.

خرید سویی در ایران

برای کاربران ایرانی اهمیت دارد که امکان مبادله و خرید سویی را بر پایه ریال نیزداشته باشند. پول نو به‌عنوان یک صرافی داخلی امکان خرید سویی با ریال را فراهم کرده؛ قابلیت تبدیل مستقیم رمزارزها به یکدیگر نیز از امکانات دیگر این صرافی معتبر ایرانی است.

بهترین زمان برای خرید سویی

همیشه شاهد نوسانات زیادی در بازار رمزارزها بوده‌ایم. بسیاری مواقع، در بین این نوسانات، موقعیت‌های مناسبی برای خرید و فروش سویی در ایران ایجاد می‌شود؛ اما چنین موقعیت‌هایی معمولا عمر طولانی نداشته و با از دست دادن آنها باید انتظار زمان مناسب دیگری را بکشیم. صرافی فروشگاهی پول نو، طوری طراحی شده که به‌محض شناسایی بهترین زمان برای خرید سویی تنها با چند کلیک و بدون هیچ معطلی، می‌توانید اقدام به خرید این رمزارز نمایید.

خرید سویی با کارمزد کم

کارمزدها بخشی از اقتصاد ارزهای دیجیتال و سیستم بلاک چینی آنها هستند. به‌همین‌دلیل حین آموزش خرید و فروش سویی باید علاوه‌بر مسائل دیگر به کارمزد صرافی برای خرید سویی نیز توجه کنیم. در صرافی آنلاین پول نو، کارمزدهای منصفانه و پایینی تعیین شده تا همراهان عزیز بتوانند به خرید سویی ارزان بپردازند. نحوه فروش سویی در ایران بعد از ثبت نام در سایت پول نو، می‌توانید اقدام به خرید یا فروش سویی کنید. طراحی رابط کاربری پول نو به‌گونه‌ایست که حتی کاربران جدید ما نیز به‌سادگی به نحوه ی خرید سویی مسلط خواهند شد.

فروش سویی

درصورتی‌که درمورد نحوه فروش سویی در ایران به راهنمایی نیاز داشتید، می‌توانید ازطریق کانال‌های ارتباطی صرافی پول نو با ما درارتباط باشید. همکاران پشتیبان ما در اسرع وقت، پاسخگوی سوالات شما در زمینه طریقه خرید سویی یا فروش و تبادل آن خواهند بود.

فروش سویی بدون احراز هویت چگونه است؟

همان‌طور که در بخش‌های قبلی گفتیم، در صرافی پول نو، برای انجام عملیاتی مثل خرید و فروش نیازی به احراز هویت تصویری نیست. به‌همین‌علت در این صرافی فروش سویی بدون احراز هویت به‌راحتی امکان‌پذیر است.

همین حالا، به راحتی و در امنیت، خرید و فروش سویی را شروع کنید