سوشی

خرید و فروش سوشی سواپ

SushiSwap (SUSHI)‎

صرافی پول نو بهترین صرافی برای ذخیره، فروش و خرید سوشی با کارت شتاب است. در پول نو خرید ارز دیجیتال سوشی SUSHI را با کمترین کارمزد و بهترین قیمت تجربه کنید. حساب کاربری بسازید و به راحتی و با امنیت خرید و فروش مستقیم سوشی را مطمئن و سریع آغاز کنید.

تنها با چند کلیک به خرید و فروش بپردازید

ثبت نام کنید

در کمتر از 5 دقیقه حساب کاربری تایید شده بسازید.

کیف پول خود را شارژ کنید

به راحتی کیف پول خود را به مقدار دلخواه شارژ کنید.

شروع به خرید و فروش کنید

به خرید فروش رمزارز دلخواه خود بپردازید.

  • خرید
  • فروش

پشتیبانی از ۲ شبکه

مقدار خرید

-

TMN

ارز سوشی سواپ چیست؟

سوشی سواپ نام یکی از صرافی‌های غیرمتمرکز یا اصطلاحا دکس (DEX) است که در سال ٢٠٢٠ راه‌اندازی شد. در این صرافی خرید و فروش ارزهای دیجیتال با استفاده از قراردادهای هوشمند صورت می‌گیرد. توکن سوشی سواپ با نام اختصاری SUSHI، ارز مخصوص این صرافی غیرمتمرکز است.

خرید ارز سوشی سواپ

برای خرید سوشی سواپ چه باید کرد؟ امروزه خرید رمز ارز سوشی سواپ و سایر دارایی‌های رمزنگاری باکمک صرافی‌های آنلاین صورت می‌گیرد. خرید و فروش این دارایی‌ها شامل چند مرحله اصلی می‌شود. اگر مایلید که با چگونگی خرید سوشی سواپ آشنا شوید؛ در بخش‌های بعدی این مطلب همراه ما باشید تا مراحل آن را برای شما توضیح دهیم.

راهنمای خرید سوشی سواپ

خوب است که برای خرید سوشی سواپ صرافی را انتخاب نمایید که نسبت‌به اعتبار و امنیت آن اطمینان دارید. بهتر است با آموزش خرید و فروش سوشی سواپ در سایت صرافی انتخابی خود، نیز آشنا باشید. بعضی از صرافی‌ها مانند پول نو، مطالب کاملی را در قالب مقالات و فیلم‌های آموزشی آماده کرده‌اند، تا مخاطبان کاملا از طریقه خرید سوشی سواپ و نحوه استفاده از دیگر امکانات این صرافی شناخت پیدا کنند. در قدم بعدیِ نحوه خرید ارز دیجیتال سوشی سواپ، یک حساب کاربری در صرافی بسازید. حالا می‌توانید بعد از شارژ حساب خود به خرید و فروش سوشی سواپ بپردازید.

حداقل میزان خرید سوشی سواپ

حداقل خرید سوشی سواپ یا کف خرید SushiSwap، معادل کمترین واحد قابل خرید این ارز در یک صرافی است. حداقل مقدار خرید سوشی سواپ در صرافی ایرانی پول نو تنها ۵۰۰ هزار تومان است.

خرید سوشی سواپ از صرافی

آیا بعد از ثبت نام در یک سایت خرید سوشی سواپ، می‌توان به خرید SUSHI پرداخت؟ در روش خرید ارز دیجیتال سوشی سواپ از یک صرافی آنلاین، گاهی اوقات لازم است که به‌جز عملیات ثبت نام و ورود اطلاعات، مرحله دیگری به نام احراز هویت هم انجام شود. در این مرحله نیاز است که تصاویری از اطلاعات و مدارک هویتی و بانکی خود را به صرافی برای خرید سوشی سواپ یا ارزهای دیگر ارسال نمایید؛ سپس باید منتظر تایید صرافی بمانید تا دسترسی به ابزارهای معاملاتی برای شما باز شود.

خرید سوشی سواپ بدون احراز هویت

آیا در صرافی پول نو نیز احراز هویت، مرحله‌ای ضروری در نحوه ی خرید سوشی سواپ است؟ در این سایت معتبر برای شرکت در معاملات یا تبدیل مستقیم ارزهای دیجیتال، نیازی به احراز هویت نخواهید داشت. بنابراین به‌محض تکمیل ثبت نام خود (که بیش از چند دقیقه طول نخواهد کشید)، می‌توانید به خرید سوشی سواپ بدون احراز هویت بپردازید.

سایت معتبر خرید سوشی سواپ

پول نو یک سایت معتبر خرید سوشی سواپ است که معاملات ارزهای دیجیتال در آن امنیت و سرعت عمل بالایی دارد. این سایت خرید و فروش سوشی سواپ رضایت مخاطبان را دراولویت کار خود قرارداده است؛ رابط کاربری ساده و مخاطب‌پسند در پول نو به کاربران کمک می‌کند تا بسیار راحت و در سریع‌ترین زمان ممکن، به خرید آنلاین سوشی سواپ پرداخته یا دارایی خود را در این صرافی مدیریت نمایند.

خرید سوشی سواپ در ایران

به‌وسیله خدمات یک صرافی ایرانی، نیاز شما به پرداخت ارز خارجی برای شرکت در معاملات رفع خواهد شد. در بستر امن صرافی ایرانی پول نو، می‌توانید اقدام به خرید سوشی سواپ با ریال کرده و درازای فروش رمز ارزهای خود نیز ارزش تومانی آن را دریافت نمایید.

بهترین زمان برای خرید سوشی سواپ

شما می‌توانید با توجه به تحرکات بازار و اخبار مربوط به ارزهای دیجیتال، بهترین زمان برای خرید سوشی سواپ ارزان را شناسایی کنید. خیلی خوب است، اگر بخشی از زمان خود را صرف مطالعه در این حوزه نمایید؛ زیرا صرف این زمان درنهایت، باعث می‌شود که بینش عمیق‌تری در این زمینه پیدا کنید. بخش آموزشی صرافی پول نو، شامل مقالات، اخبار و تحلیل‌های به‌روزی است که با بیانی ساده به شما کمک می‌کند تا با جهان رمزنگاری آشنا شوید.

خرید سوشی سواپ با کارمزد کم

درکنار یادگیری نحوه خرید سوشی سواپ در ایران، بهتر است به کارمزدهای مربوط به معاملات نیز توجه نمایید. این کارمزدها برای نگهداری از تجهیزات فنی و تامین امنیت در صرافی‌ها تعیین می‌شود. در صرافی پول نو، با پایین نگه‌داشتن کارمزد معاملات، خرید سوشی سواپ با کارمزد کم فراهم شده است.

نحوه فروش سوشی سواپ در ایران

اگر مایل به فروش ارزهای سوشی سواپ خود هستید، می‌توانید در صرافی پول نو، آنها را به تومان تبدیل کنید. در این صرافی فروش سوشی سواپ و بیش از ۱۰۰ ارز دیجیتال دیگر برای مخاطبان مهیا شده است‌. برای فروش توکن‌های سوشی که در کیف پول دارید، باید ابتدا آنها را به حساب خود در صرافی انتقال دهید.

فروش سوشی سواپ

وقتی صحبتِ انتقال و واریز ارزهای دیجیتال به میان می‌آید، باید به شبکه‌های انتقال هم توجه نماییم. شبکه‌های انتقال ارزهای دیجیتال باتوجه به ویژگی‌های مختلف‌شان، کارمزد انتقال متفاوتی هم خواهند داشت. صرافی پول نو برای انتقال ارزهای سوشی سواپ، دو شبکه اتریوم و بایننس اسمارت چین (bep20) را پوشش می‌دهد. با پشتیبانی این صرافی از شبکه سریع و کم‌کارمزد bep20، نحوه فروش سوشی سواپ در ایران نیز بی‌دردسرتر شده است.

فروش سوشی سواپ بدون احراز هویت

اگر تصمیم به خرید و فروش سوشی سواپ در ایران گرفته‌اید، صرافی خوش سابقه و معتبر پول نو می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌ها برای انتخاب باشد. در این صرافی، همراه با حفظ امنیت، به سرعت و شفافیت در معاملات نیز توجه ویژه‌ای داشته‌ایم‌. در این سایت این امکان را دارید که به خرید سوشی سواپ در قیمت‌هایی مناسب پرداخته یا این ارز را با سایر رمز ارزهای موجود در پول نو تبادل کنید؛ همچنین می‌توانید به فروش سوشی سواپ بدون احراز هویت بپردازید یا ارزهای دیجیتال را به والت (کیف پول) شخصی خود انتقال دهید.

سوالات متداول

اولین قدم برای خرید ارز سوشی سواپ، افتتاح حساب در یک صرافی معتبر مانند پول نو است. بعد از این مرحله دیگر خرید و فروش رمز ارزها بسیار آسان‌ خواهد شد.

در پول نو می‌توانید بدون نیاز به احراز هویت به سادگی به خرید و فروش ارزهای دیجیتال بپردازید.

همین حالا، به راحتی و در امنیت، خرید و فروش سوشی سواپ را شروع کنید