ترا لونا

خرید و فروش ترا لونا

Terra (LUNA)

صرافی پول نو بهترین صرافی برای ذخیره، فروش و خرید ترا لونا با کارت شتاب است. در پول نو خرید ارز دیجیتال لونا LUNA را با کمترین کارمزد و بهترین قیمت تجربه کنید. حساب کاربری بسازید و به راحتی و با امنیت خرید و فروش مستقیم ترا لونا را مطمئن و سریع آغاز کنید.

تنها با چند کلیک به خرید و فروش بپردازید

ثبت نام کنید

در کمتر از 5 دقیقه حساب کاربری تایید شده بسازید.

کیف پول خود را شارژ کنید

به راحتی کیف پول خود را به مقدار دلخواه شارژ کنید.

شروع به خرید و فروش کنید

به خرید فروش رمزارز دلخواه خود بپردازید.

  • خرید
  • فروش

پشتیبانی از ۱ شبکه

مقدار خرید

-

TMN

ارز ترا؛ از عرش تا فرش

ارز دیجیتال لونا که توکن پروژه شکست خورده ترا لبز به شمار می‌رود، یکی از جالب‌ترین سرنوشت‌ها را در دنیای ارزهای دیجیتال دارد. این رمز ارز بعد از رسیدن به قیمت ۱۲۰ دلار در سال ۲۰۲۲ ریزش بسیار سهمگینی را در پر سقوط پروژه تجربه کرد. با این حال بعد از فورک این رمز ارز و یک سری تغییرات زیرساختی مدتی‌ست که معامله‌ آن بار دیگر امکان پذیر شده است.

خرید ارز ترا

خرید ارز ترا برای مدتی نسبتا طولانی در بسیاری از صرافی‌های ارز دیجیتال خارجی و ایرانی امکان پذیر نبود تقریبا بیشتر صرافی‌ها از خرید و فروش لونا پشتیبانی نمی‌کردند. با این حال بعد از مدتی بار دیگر این رمز ارز توانست پای خود را به پلتفرم‌های معاملاتی مختلف باز کند.

چگونه توکن لونا را بخریم؟

برای خرید ارز دیجیتال لونا باید در یک صرافی معتبر رمز ارزی حساب باز کنید و بعد از آن موجودی حساب خود را افزایش دهید. خرید و فروش ارز ترا بعد از این مرحله به سادگی امکان پذیر خواهد بود و می‌توانید بعد از خرید یا این دارایی را در کیف پول شخصی‌تان نگهداری کنید یا در خود صرافی برای فروش کوتاه مدت ذخیره کنید.

فروش و خرید ارز LUNA در ایران

صرافی پول نو امکان خرید و فروش LUNA را در ایران برای کاربران فراهم کرده است. بعد از فروپاشی این شبکه مدتی لونا از لیست ارزهای مورد پشتیبانی در صرافی حذف شده بود، اما اکنون بار دیگر کاربران می‌توانند به راحتی این رمز ارز را خریداری کنند.

بهترین سایت و صرافی خرید ارز LUNA

پول نو بهترین پلتفرم خرید و فروش ارز دیجیتال Terra است. در پول نو شما می‌توانید با اطمینان خاطر از خرید این رمز ارز و بیش از ۱۸۰ ارز دیجیتال دیگر بر بستر یک پلتفرم دانش بنیان لذت ببرید.

فروش ارز Terra

درست مانند زمان خرید، امکان فروش ترا نیز در صرافی پول نو امکان پذیر است. کافی‌ست این توکن را در کیف پول حساب کاربری‌تان در پول نو موجود داشته باشید تا بتوانید در هر زمان و به صورت لحظه‌ای این رمز ارز را به فروش برسانید.

سوالات متداول

برای خرید ارز دیجیتال ترا لونا می‌توانید در صرافی دانش بنیان پول نو یک حساب کاربری ایجاد و بعد از افزایش موجودی حساب‌تان خرید آنلاین Terra را انجام دهید.

هنگامی که در یک صرافی ایرانی مانند پول نو ارز دیجیتال ترا را به فروش برسانید، دارایی شما به ریال یا تومان تبدیل می‌شود و می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن با ایجاد درخواست برداشت تومان، دارایی خود را در کارت بانکی‌تان دریافت نمایید.

همین حالا، به راحتی و در امنیت، خرید و فروش ترا لونا را شروع کنید