تزوس

خرید و فروش تزوس

Tezos (XTZ)‎

صرافی پول نو بهترین صرافی برای ذخیره، فروش و خرید تزوس با کارت شتاب است. در پول نو خرید ارز دیجیتال تزوس XTZ را با کمترین کارمزد و بهترین قیمت تجربه کنید. حساب کاربری بسازید و به راحتی و با امنیت خرید و فروش مستقیم تزوس را مطمئن و سریع آغاز کنید.

تنها با چند کلیک به خرید و فروش بپردازید

ثبت نام کنید

در کمتر از 5 دقیقه حساب کاربری تایید شده بسازید.

کیف پول خود را شارژ کنید

به راحتی کیف پول خود را به مقدار دلخواه شارژ کنید.

شروع به خرید و فروش کنید

به خرید فروش رمزارز دلخواه خود بپردازید.

  • خرید
  • فروش

پشتیبانی از ۲ شبکه

مقدار خرید

-

TMN

ارز تزوس چیست؟

تزوس نام یکی از ارزهایی است که شبکه مخصوصِ خود را دارند؛ به‌همین علت ارز تزوس (XTZ) یک کوین (و نه توکن) محسوب می‌شود. این ارز مانند اتریوم بستری مناسب برای اجرای قراردادهای هوشمند است؛ البته برخلاف اتریوم، تزوس برای تغییرات مختلف، نیازی به فورک و چند شاخه‌کردن شبکه خود ندارد.

خرید ارز تزوس

ارز دیجیتال تزوس در چند سال اخیر همیشه در جمع صد ارز برتر بازار حضور داشته و بسیاری از تریدرها به خرید و فروش آن پرداخته‌اند؛ اما روش خرید ارز دیجیتال تزوس چگونه است؟ خوشبختانه در اقصی نقاط این کره خاکی، مراجع و صرافی‌های گوناگونی برای معاملات ارزهای دیجیتال راه‌اندازی شده‌اند. در ادامه این متن، قرار است بیشتر به این موضوع بپردازیم و درباره موارد مهم در خرید تزوس یا فروش آن صحبت کنیم.

خرید ارز دیجیتال تزوس

راهنمای خرید تزوس

در پول نو، نحوه خرید ارز دیجیتال تزوس بسیار ساده است؛ حتی برای کاربرانی که برای بار اول اقدام به خرید یا فروش تزوس می‌کنند. در مقاله «راهنمای خرید ارز دیجیتال در صرافی پول نو» می‌توانید با نحوه خرید تزوس در ایران آشنا شوید. در هر مرحله از فرایند خرید و فروش تزوس در ایران، اگر سوالی برای شما پیش‌آمد، آن را از بخش پشتیبانی صرافی پول نو مطرح کنید تا در سریع‌ترین زمان شما را راهنمایی کنیم.

حداقل میزان خرید تزوس

بعد از مطالعه آموزش خرید و فروش تزوس متوجه خواهید شد که در صرافی‌های ارز دیجیتال، مقداری به‌عنوان کف خرید درنظر گرفته می‌شود. مبلغ ۵۰۰ هزار تومان حداقل مقدار خرید تزوس در پول نو است.

خرید تزوس از صرافی

امروزه معاملات ارزهای دیجیتال با کمک شبکه اینترنت و در فضایی آنلاین صورت می‌گیرد. برای خرید آنلاین تزوس باید به‌سراغ مرجعی برویم که علاوه‌بر فراهم کردن امنیت و اعتماد، به‌عنوان یک سایت خرید و فروش تزوس هم راحتی استفاده از ابزارهای آنلاین را در دستور کار خود قرار داده باشد.

خرید تزوس بدون احراز هویت

در بسیاری از صرافی‌های خارجی احراز هویت بخشی از مراحل طریقه خرید تزوس به‌حساب می‌آید. وجود چنین قانونی برای افراد ساکن ایران که هویتی ایرانی دارند، مشکل‌زا است. در صرافی پول نو با حفظ تمرکز بر امنیت، نحوه ی خرید تزوس را آسان کرده‌ایم؛ به‌همین علت می‌توانید در پول نو به خرید تزوس بدون احراز هویت بپردازید.

سایت معتبر خرید تزوس

در بخش‌های قبلی گفته شد که خرید و فروش تزوس و بقیه ارزهای دیجیتال، در بستر شبکه اینترنت انجام می‌شود. پس برای خرید تزوس صرافی های آنلاینی که خدمات خود را در قالب یک سایت معتبر ارائه می‌کنند، انتخاب اول معامله‌گران هستند.

خرید تزوس در ایران

شما می‌توانید از مراجع خارجی یا ایرانی نسبت به خرید رمز ارز تزوس اقدام کنید. استفاده از یک پلتفرم مناسب بومی به‌عنوان صرافی برای خرید تزوس معمولا مزیت‌هایی نسبت‌به نمونه‌های خارجی دارد. یکی از این مزیت‌ها امکان خرید تزوس با ریال است. مورد دیگر فارسی بودن منوی صرافی است که باعث می‌شود، به‌راحتی متوجه شوید که برای خرید تزوس چه باید کرد.

بهترین زمان برای خرید تزوس

در اکتبر سال ۲۰۲۱، تزوس به بالاترین قیمت خود درحدود ۹ دلار رسید؛ اگر اخبار و شرایط تکنیکالی بازار بروفق مراد باشد، ممکن است در قیمت‌هایی بالاتر از این نیز شاهد خرید XTZ باشیم. اما حتی قبل از چنین اتفاقی می‌توان از خرید و فروش تزوس به سودهای خوبی رسید. مسئله اصلی فقط پیش‌بینی درست قیمت است.

خرید تزوس با کارمزد کم

بعد از یافتن یک صرافی کاملا قابل‌اعتماد و شناسایی بهترین زمان برای خرید تزوس، باید به‌خاطر بسپارید که توجه به کارمزدهای معاملاتی هم در میزان سود شما نقش خواهد داشت. شما می‌توانید برای خرید تزوس ارزان در فضایی مطمئن و امن روی سایت خرید تزوس پول نو حساب کنید.

نحوه فروش تزوس در ایران

با روش خرید ارزهای دیجیتال در ایران آشنا شدید؛ حالا می‌دانید برای خرید ارز XTZ باید به مقدار مشخص‌شده حداقل خرید تزوس، کارمزد معاملاتی و زمان مناسب خرید و فروش هم توجه داشته باشید. در هنگام فروش تزوس نیز بهتر است، به موارد این‌چنینی دقت کنید. در مقاله «راهنمای فروش ارز دیجیتال در صرافی پول نو» می‌توانید آموزش کوتاه مربوط به نحوه فروش تزوس در ایران و صرافی پول نو را مطالعه کنید.

فروش تزوس

در پول نو کافی است تصمیم بگیرید و سپس برای قطعی‌کردن معاملات خرید، فروش یا تبدیل رمز ارزها اقدام کنید. در این صرافی فروش تزوس و تبدیل آن هم مانند فرایند خرید XTZ، تنها نیازمند ثبت نام رایگان در سایت است.

فروش تزوس بدون احراز هویت

بعد از باز‌کردن حساب کاربری در صرافی معتبر پول نو، می‌توانید بدون نیاز به احراز هویت، ارزهای تزوس خود را به فروش برسانید. در پول نو درست مانند آنچه درمورد نحوه خرید گفتیم، فروش تزوس بدون احراز هویت نیز قابل انجام است.

سوالات متداول

تزوس به خوبی جایگاه خود را در میان بلاک چین‌های محبوب بازار پیدا کرده است و حجم معاملات قابل قبولی نیز دارد. به همین دلیل در میان سایر رمز ارزها از ریسک سرمایه گذاری پایین‌تری برخوردار است.

برای خرید تزوس در ایران می‌توانید از پلتفرم‌های خرید و فروش تزوس مانند پول نو استفاده کنید. در پول نو علاوه بر اینکه امکان خرید XTZ فراهم شده است، می‌توانید بیش از ۱۱۰ رمز ارز دیگر را نیز خریداری کرده یا به فروش برسانید.

همین حالا، به راحتی و در امنیت، خرید و فروش تزوس را شروع کنید