سندباکس

خرید و فروش سند باکس

The Sandbox (SAND)‎

صرافی پول نو بهترین صرافی برای ذخیره، فروش و خرید سندباکس با کارت شتاب است. در پول نو خرید ارز دیجیتال سندباکس SAND را با کمترین کارمزد و بهترین قیمت تجربه کنید. حساب کاربری بسازید و به راحتی و با امنیت خرید و فروش مستقیم سندباکس را مطمئن و سریع آغاز کنید.

تنها با چند کلیک به خرید و فروش بپردازید

ثبت نام کنید

در کمتر از 5 دقیقه حساب کاربری تایید شده بسازید.

کیف پول خود را شارژ کنید

به راحتی کیف پول خود را به مقدار دلخواه شارژ کنید.

شروع به خرید و فروش کنید

به خرید فروش رمزارز دلخواه خود بپردازید.

  • خرید
  • فروش

پشتیبانی از ۱ شبکه

مقدار خرید

-

TMN

متاورس سند باکس؛ راهی برای کسب درآمد با بازی

در بازی‌های سنتی سازندگان بازی با ارائه یک محتوای مشخص، کنترل کننده کاربران هستند، اما در بازی‌های متاورسی مانند سندباکس این وضعیت وجود ندارد. در این بازی کاربران صاحبان اصلی روند بازی هستند. در این پلتفرم افراد از دو طریق می‌توانند کسب درآمد کنند. راه اول انجام بازی‌ها و ماموریت‌هایی هست که توسط کاربرهای دیگر ساخته شده و راه دوم ساخت بازی‌هایی روی این پلتفرم است. SAND توکن داخلی این بازی به شمار می‌رود. سند باکس مبتنی بر شبکه اتریوم است که با استفاده از آن می‌توان در آن اقدام به خرید، فروش، ساخت و ساز کرد.

خرید ارز سند باکس

اگر بخواهید یک بازیکن حرفه‌ای در پلتفرم سند باکس باشید، قطعا نیاز دارید که در آن اقدام به خرید برخی از آیتم‌ها کنید. برای این موضوع باید اقدام به خرید SAND کنید. این توکن در بازی کاربردهای مختلفی دارد که اولین کاربرد آن همانطور که گفته شد استفاده از آن در داخل بازی است. یکی دیگر از ویژگی‌های آن، حاکمیتی بودن آن است. کاربران می‌توانند با خرید سند باکس و هولد کردن آن، حق رای داشته باشند. ویژگی آخر آن هم، سپرده گذاری و استیکینگ است که می‌توانید توکن‌های بیشتری با استفاده از آن به دست آورید.

راهنمای خرید SAND

بازی سند باکس که از سال ۲۰۱۲ رواج یافت، امروزه بسیار پرطرفدار شده است. اما برای خرید سند باکس چه باید کرد؟ برای این منظور بهتر است با استفاده از یک سایت صرافی معتبر، مانند پول نو اقدام به سرمایه‌گذاری کنید. برای خرید آنلاین سند باکس ابتدا در سایت پول نو در کمتر از چند دقیقه ثبت نام خود را انجام ‌دهید. بعد از ورود به پنل کاربری خود، در بخش معاملات گزینه خرید را انتخاب ‌کنید. برای خرید رمز ارز سند باکس نماد این توکن را در بین توکن‌ها انتخاب و سپس مقدار توکن را تعیین و به تومان پرداخت ‌کنید. به همین راحتی شما صاحب توکن سند باکس می‌شوید.

حداقل میزان خرید سند باکس

همانطور که در پاراگراف قبل متوجه شدید باید مقداری را برای تهیه توکن سند باکس تعیین کنید. اما حداقل مقدار خرید سند باکس چقدر است؟ البته که این موضوع کاملا به سرمایه شما بستگی دارد اما در هر سایتی میزانی در نظر گرفته شده است. به عنوان نمونه در وب سایت پول نو حداقل خرید سند باکس و رمزارزهای دیگر ۵۰۰ هزار تومان تعیین شده است.

خرید سند باکس از صرافی

با ظهور بلاک چین‌ها، سیستم مالی به دو شکل متمرکز و غیرمتمرکز تقسیم شده است. این دو سیستم هر کدام خوبی‌ها و بدی‌های خود را دارند. صرافی به عنوان یک سیستم مالی متمرکز این امکان را به کاربران می‌دهد تا بتوانند تراکنش‌های خود را از یک منبع مشخص پیگیری کنند. دانستن این موضوع الزامی است که خرید سند باکس صرافی‌ های مختلف داخلی و خارجی با یکدیگر متفاوت است. هنگام انتخاب صرافی برای خرید سند باکس، باید به نقدینگی خود دقت کنید. زیرا در صرافی‌های خارجی شما نیاز به دلار و رفع برخی محدودیت‌های دیگر دارید.

خرید ارز سند باکس بدون احراز هویت

بعد از این که با چگونگی خرید سند باکس آشنا شدید، بهتر است بدانید که دربسیاری از صرافی‌ها برای انجام معاملات نیاز به احراز هویت وجود دارد. اما در صرافی پول نو که سایت خرید سند باکس و رمزارزهای دیگر است، نیازی به احراز هویت وجود ندارد.

سایت معتبر خرید سند باکس

اعتبار سایت خرید و فروش سند باکس چگونه مشخص می‌شود؟ امنیت و رضایت کاربران سایت تاثیر بسزایی در میزان اعتبار سایت صرافی دارد. با توجه به طریقه خرید سند باکس که نیاز به امنیت دارد، سایت‌های زیادی ساخته شده اند که امکان خرید و فروش رمزارزها را فراهم کرده‌اند. سایت پول نو با ایجاد محیطی امن و معتبر خرید سند باکس با ریال را امکان پذیر کرده است.

خرید سند باکس در ایران

وقتی بحث سرمایه گذاری در بازارهای جهانی می‌شود همیشه با محدودیت‌هایی در ایران رو به رو می‌شویم. به همین علت وجود صرافی‌های داخلی این راه را برای سرمایه‌گذاران باز کرده است. نحوه خرید سند باکس در ایران با وجود صرافی‌های داخلی مثل آب خوردن ساده شده است! شما می‌توانید با استفاده از یک صرافی معتبر مانند پول نو هر مقدار که می‌خواهید توکن سند باکس را تهیه کنید.

بهترین زمان برای خرید سند باکس

از آن جایی که بازی سند باکس از سال ۲۰۱۲ و توکن این بازی از سال ۲۰۲۰ منتشر شده، شاید بتوان آینده خوبی را برای این رمزارز در نظر گرفت. درست است که نحوه خرید ارزدیجیتال سند باکس بسیار سریع و راحت شده اما برای خرید آن باید یک زمان مناسب را برای ورود به بازار انتخاب کرد. با استفاده از تحلیل تکنیکال و تحلیل فاندامنتال این رمز ارز، می‌توانید بررسی کنید که آیا این توکن برای هولد کردن مناسب است یا ترید کردن؟! و اصلا زمان مناسب خرید سند باکس چه زمانی است؟

خرید سند باکس با کارمزد کم

به هنگام آموزش خرید و فروش سند باکس حتما با کارمزد تراکنش‌ها رو به رو شدید. صرافی های مختلف کارمزدهای مختلفی برای انجام تراکنش‌ها در نظر گرفته‌اند. در صرافی پول نو که برای رضایت کاربران روش خرید ارزدیجیتال سند باکس ورمز ارزهای دیگر را به ساده‌ترین حالت امکان‌پذیر کرده است، میزان کارمزد هم کمترین حالت ممکن است. صرافی پول نو در نظر دارد تا بهترین تجربه خرید سند باکس ارزان را به کاربران ارائه دهد.

نحوه فروش سند باکس در ایران

همانطور که مشاهده کردید، نحوه خرید سند باکس از صرافی‌های ایرانی به گونه‌ای است که کاربران ایرانی بدون هیچ محدودیتی می‌توانند سرمایه‌گذاری کنند. این موضوع در رابطه با فروش سند باکس نیز صدق می‌کند. صرافی‌های ایرانی نظیر پول نو با در نظر گرفتن رضایت کاربران، امکان خرید و فروش سند باکس در ایران را فراهم کرده‌اند.

فروش سند باکس

چگونه در یک صرافی فروش سند باکس توکن‌های خود را بفروشیم؟ شما بعد از ثبت نام در سایت صرافی، در بخش معاملات، گزینه فروش را انتخاب کنید. سپس از میان دارایی‌های خود توکن سند باکس را انتخاب کنید. بعد با تعیین مقدار توکن مد نظر برای فروش، فرایند را تکمیل کنید.

فروش سند باکس بدون احراز هویت

سایت‌های خارجی به هنگام انجام معاملات نیاز به احراز هویت دارند. در پول نو که صرافی فروش سند باکس و رمزارزهای دیگر است، بدون نیاز به احراز هویت می‌توانید توکن‌های خود را به فروش برسانید.

سوالات متداول

بله، توکن SAND یک ارز شناخته شده بین اهالی بازار است و به همین دلیل در صرافی‌های مختلفی لیست شده است.

خیر- برای خرید سند باکس در صرافی پول نو نیازی به احراز هویت ندارید و به سادگی و در کمتر از چند دقیقه می‌توانید حساب خود را ایجاد کرده و با شارژ آن دارایی مورد نظر خود را خریداری کنید.

همین حالا، به راحتی و در امنیت، خرید و فروش سند باکس را شروع کنید