تور چین رون

خرید و فروش تور چین

THORChain (RUNE)

صرافی پول نو بهترین صرافی برای ذخیره، فروش و خرید تور چین با کارت شتاب است. در پول نو خرید ارز دیجیتال رون RUNE را با کمترین کارمزد و بهترین قیمت تجربه کنید. حساب کاربری بسازید و به راحتی و با امنیت خرید و فروش مستقیم تور چین را مطمئن و سریع آغاز کنید.

تنها با چند کلیک به خرید و فروش بپردازید

ثبت نام کنید

در کمتر از 5 دقیقه حساب کاربری تایید شده بسازید.

کیف پول خود را شارژ کنید

به راحتی کیف پول خود را به مقدار دلخواه شارژ کنید.

شروع به خرید و فروش کنید

به خرید فروش رمزارز دلخواه خود بپردازید.

  • خرید
  • فروش

پشتیبانی از ۱ شبکه

مقدار خرید

-

TMN

پلتفرم تورچین؛ جایگزین پلتفرم‌های غیرمتمرکز برای مبادله رمز ارزها

پلتفرم THORChain بستری غیرمتمرکز برای مبادله ارزهای دیجیتال مختلف در شبکه‌های متفاوت بایکدیگر به نحوی است که تمرکز صرافی‌های متمرکز بر این حوزه کمتر شود. اگر شما قصد مبادله رمز ارزها بایکدیگر را داشته باشید، می‌توانید از Dexهایی مانند یونی سواپ و سوشی سواپ استفاده کنید، اما نکته اینجاست که این پلتفرم‌ها تنها از مبادله دارایی‌های بر بستر اتریوم پشتیبانی می‌کنند. اینجاست که پبتفرم تورچین برای حل این معضل پا به میدان می‌گذارد.

خرید ارز رون

برای خرید ارز دیجیتال رون، باید ابتدا در یک صرافی کریپتویی حساب کاربری ایجاد کنید. اگر قصد افتتاح حساب در یک صرافی ارز دیجیتال را دارید، پیشنهاد می‌کنیم ابتدا در مورد پلتفرم مورد نظر کمی تحقیق کنید. مثلا با اینکه صرافی‌های خارجی امکانات زیادی در اختیار کاربران‌شان قرار می‌دهند، به دلایل مختلف از ارائه خدمات به ایرانیان خودداری می‌کنند یا موانع زیادی سد راه آن‌ها قرار می‌دهند.

چگونه توکن RUNE را بخریم؟

همانطور که اشاره کردیم برای خرید ارز RUNE لازم است در یک صرافی ارز دیجیتال حساب کاربری ایجاد کنید و با مراجعه به منوی خرید و فروش، ارز مورد نظر را انتخاب کرده و سفارشتان را تکمیل کنید. عموما مراحل خرید ارز دیجیتال در صرافی‌های مختلف یک روند مشخصی دارد و اگر سابقه خرید و فروش ارز RUNE یا سایر رمز ارزها را داشته باشید، سریع متوجه سازوکار آن‌ها خواهید شد.

فروش و خرید ارز THORChain در ایران

برای خرید و فروش تورچین در ایران می‌توانید در صرافی پول نو یک حساب کاربری ایجاد نمایید و بعد از افزایش موجودی حساب‌تان، خرید خود را انجام دهید. در پول نو خرید آنلاین ارز رون به سادگی امکان پذیر است و می‌توانید با کمترین کارمزد این ارز دیجیتال را خریداری کنید.

بهترین سایت و صرافی خرید ارز تورچین

پول نو بهترین سایت خرید و فروش ارز RUNE است که امکان معامله تورچین بدون نیاز به طی کردن مراحل پیچیده احراز هویت تصویری امکان پذیر می‌کند. کافی است اطلاعات پایه شخصی‌تان مانند کد ملی، شماره تلفن شخصی و حساب بانکی‌تان را در مراحل ثبت نام وارد کرده و بعد از تایید این اطلاعات خرید و فروش بیش از ۱۵۰ ارز دیجیتال را آغاز کنید.

فروش ارز رون (RUNE)

برای فروش ارز رون (RUNE) در پول نو، کافی است این دارایی دیجیتال را در حساب کاربری‌تان داشته باشید یا در صورتی که توکن‌های خود را به یک والت انتقال داده‌اید، ابتدا آن را به کیف پول حساب‌تان در پول نو واریز نمایید. در مرحله بعد با مراجعه به منوی معامله و سربرگ فروش، می‌توانید مراحل فروش ارز تورچین را کامل کنید.

سوالات متداول

امور مالی غیرمتمرکز یا همان دیفای یک حوزه رو به رشد در دنیای رمز ارزهاست و از آنجایی که تورچین برای حل کردن یک معضل اساسی پا به میدان گذاشته است، می‌توانیم انتظار داشته باشیم در آینده توکن آن بتواند به سقف‌های قیمتی بالاتری برسد.

برای خرید ارز دیجیتال RUNE کافی است یک حساب کاربری در پول نو ایجاد کرده و موجودی حساب‌تان را افزایش دهید. در نهایت می‌توانید با مراجعه به منوی معامله و سربرگ خرید، مراحل خرید ارز رون را کامل کنید.

همین حالا، به راحتی و در امنیت، خرید و فروش تور چین را شروع کنید