یونی سواپ

خرید و فروش یونی سواپ

Uniswap (UNI)

صرافی پول نو بهترین صرافی برای ذخیره، فروش و خرید یونی سواپ با کارت شتاب است. در پول نو خرید ارز دیجیتال یونی سواپ UNI را با کمترین کارمزد و بهترین قیمت تجربه کنید. حساب کاربری بسازید و به راحتی و با امنیت خرید و فروش مستقیم یونی سواپ را مطمئن و سریع آغاز کنید.

تنها با چند کلیک به خرید و فروش بپردازید

ثبت نام کنید

در کمتر از 5 دقیقه حساب کاربری تایید شده بسازید.

کیف پول خود را شارژ کنید

به راحتی کیف پول خود را به مقدار دلخواه شارژ کنید.

شروع به خرید و فروش کنید

به خرید فروش رمزارز دلخواه خود بپردازید.

  • خرید
  • فروش

پشتیبانی از ۲ شبکه

مقدار خرید

-

TMN

ارز یونی سواپ چیست؟

یونی سواپ بزرگ‌ترین صرافی غیرمتمرکز ارزهای دیجیتال است. این صرافی در سال ۲۰۱۸ راه‌اندازی شد و مدتی بعد ارز دیجیتال حاکمیتی خودش را عرضه کرد. رمزارز مخصوص این صرافی همنام با خودش است و آن را به نام ارز دیجیتال یونی سواپ و با نماد UNI می‌شناسیم.

خرید ارز یونی سواپ

برای خرید رمز ارز یونی سواپ باید توجه کنیم که می‌خواهیم آن را با ریال بخریم یا با دلار؟ صرافی ایرانی پول نو مکان مناسبی جهت خرید آنلاین یونی سواپ است؛ می‌توانیم از این صرافی برای خرید uniswap کمک بگیریم. در صرافی پول نو هم امکان خرید یونی سواپ با ریال را داریم و هم می‌توانیم به‌جای خرید این رمز ارز، ارزهای دیجیتال دیگری که در صرافی پول نو داریم را به یونی سواپ تبدیل کنیم.

خرید یونی سواپ

راهنمای خرید یونی سواپ

نحوه خرید یونی سواپ در ایران به‌ صورت کلی به این شکل است که ابتدا در اپلیکیشن یا سایت یک صرافی آنلاین ثبت‌نام کرده، سپس از طریق آن سایت خرید UNI را انجام می‌دهیم. روش خرید ارز دیجیتال یونی پیچیدگی خاصی ندارد. البته جدا از آشنایی با نحوه خرید ارز دیجیتال یونی سواپ، توجه به امنیت و کیفیت خدمات صرافی ارز دیجیتال نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. آموزش خرید و فروش یونی سواپ و دیگر ارزهای دیجیتال در سایت صرافی پول نو وجود دارد و شما نگرانی بابت دانستن این که برای خرید رمز ارزها چه باید کرد نخواهید داشت.

حداقل میزان خرید یونی سواپ

جهت خرید یونی سواپ صرافی‌ها حداقل مقداری را برای خرید در نظر می‌گیرند. در صرافی پول نو حداقل مقدار خرید یونی سواپ ۵۰۰ هزار تومان است. تنها با همین مقدار می‌توانید ارز دیجیتال UNI را خریداری نمایید.

خرید یونی سواپ از صرافی

در نحوه خرید یونی سواپ و در کل همه ارزهای دیجیتال، مهم است که نسبت به انتخاب یک صرافی مطمئن دقت داشته باشید. قبل از ثبت نام در یک صرافی برای خرید یونی سواپ، بهتر است به آسانی و پیچیده نبودن کار با آن صرافی نیز توجه کنید. صرافی معتبر پول نو همه ابزار موردنیاز را در صفحه داشبورد شخصی شما در دسترس قرار داده تا به‌راحتی هرآنچه می‌خواهید را فقط با چند کلیک انجام دهید.

خرید یونی سواپ بدون احراز هویت

استفاده از امکانات صرافی‌های خارجی که در آنها ارزهای دیجیتال با دلار یا سایر رمز ارزها معامله می‌شود، معمولا نیاز به احراز هویت دارد. صرافی ایرانی پول نو امکان خرید یونی سواپ بدون احراز هویت را برای همه کاربران خود ایجاد کرده تا بعد از ثبت نام، بتوانند بدون معطلی از این سایت معتبر خرید یونی سواپ را انجام دهند.

سایت معتبر خرید یونی سواپ

مانند هر خرید و فروش اینترنتی، برای معامله ارزهای دیجیتال هم باید مراقب باشید تا از صرافی و سایت معتبری استفاده کنید. صرافی پول نو به‌عنوان یک شرکت ثبت شده دانش‌بنیان، می‌تواند بهترین گزینه برای انتخاب سایت خرید و فروش یونی سواپ و مابقی ارزهای دیجیتال باشد.

خرید یونی سواپ در ایران

تنها کافی است تا تحلیل مناسبی از قیمت آینده ارز دیجیتال uniswap داشته باشید؛ اگر بخواهید در هر زمانی می‌توانید برای خرید و فروش یونی سواپ در ایران اقدام کنید.

بهترین زمان برای خرید یونی سواپ

بعد از انجام تحلیل کافی روی یک ارز دیجیتال، شاید نیازی به انجام معامله نبینید؛ شاید هم به این نتیجه برسید که باید آن ارز را بخرید یا به فروش رساند. در اینجا سرعت انجام معامله قابل توجه خواهد بود. معاملات در صرافی فروشگاهی پول نو خیلی سریع انجام می‌شوند. با کمک پول نو می‌توانید در بهترین زمان برای خرید یونی سواپ یا فروش آن اقدام کنید.

خرید یونی سواپ با کارمزد کم

در هر معامله خرید و فروش ارزهای دیجیتال، کارمزد پایین، جزء جذاب‌ترین ویژگی‌ها به شمار می‌رود. کم‌بودن کارمزد در معامله، باعث می‌شود تا تریدر سود بیشتری از نوسان‌گیری خود به دست آورد. در پول نو کارمزدی منصفانه را برای معاملات رمز ارزها تعیین کرده‌ایم. با این کار شما می‌توانید به خرید یونی سواپ ارزان بپردازید.

فروش یونی سواپ

برای فروش uniswap در ایران باز هم مثل طریقه خرید یونی سواپ، نیاز به تحلیل دارید. اصولا برداشتن هر گام در بازار رمز ارزها باید وابسته به تحلیل‌های منطقی و دقت بالا باشد. بعد از بررسی‌‌های لازم و تصمیم‌گیری درمورد فروش یونی سواپ، باید به حساب خود در سایت صرافی پول نو وارد شده و بعد از واردکردن مقدار یونی سواپ‌هایی که می‌خواهید بفروشید، با یک کلیک سرمایه خود را به ریال تبدیل کنید؛ البته به‌جز این کار، امکان تبدیل یونی‌ سواپ‌های خود را به هرکدام از ارزهای لیست شده در صرافی پول نو خواهید داشت.

پول نو یک سایت خرید و فروش یونی سواپ در ایران است که خدمات خود را برای بیش از ۱۱۰ ارز دیجیتال متنوع ارائه می‌دهد. این صرافی فروش یونی سواپ، خرید آن و همچنین امکان تبدیل یونی سواپ به تومان و به هریک از ۱۱۰ رمز ارز دیگر را فراهم می‌کند.

فروش یونی سواپ بدون احراز هویت

فروش یونی سواپ در صرافی پول نو بدون نیاز به احراز هویت کاربران صورت می‌گیرد. خدمات ما در اصل بر مبنای راحتی و رضایت کاربران است. برای فروش یونی سواپ بدون احراز هویت می‌توانید به‌سادگی در صرافی پول نو ثبت نام کنید.

سوالات متداول

یونی سواپ توکن بومی صرافی UniSwap است که به خوبی جایگاه خود را در میان رمز ارزهای بازار پیدا کرده است. بسیاری از کارشناسان معتقدند این رمز ارز می‌تواند با توسعه کاربردهای صرافی یونی سواپ و به طور کلی اکوسیستم Defi، رشد خوبی را تجربه کند.

بله. امکان افزودن چند کارت بانکی به حساب کاربری‌تان وجود دارد و می‌توانید با ورداخت ریالی از طریق درگاه‌ معتبر پرداخت، به صورت آنلاین مبلغ یونی سواپ را بپردازید و آن را مستقیما در کیف پول خود دریافت کنید.

برای خرید یونی سواپ بدون احراز هویت کافی است حساب کاربری خود را در صرافی پول نو ایجاد کرده و موجودی حساب خود را شارژ کنید. بعد از این در سریع‌ترین زمان ممکن و بدون تایید مدارک هویتی می‌توانید به خرید و فروش بیش از ۱۱۰ رمز ارز دسترسی داشته باشید.

همین حالا، به راحتی و در امنیت، خرید و فروش یونی سواپ را شروع کنید