یرن.فایننس

خرید و فروش یرن فایننس

Yearn Finance (YFI)‎

صرافی پول نو بهترین صرافی برای ذخیره، فروش و خرید یرن.فایننس با کارت شتاب است. در پول نو خرید ارز دیجیتال یرن.فایننس YFI را با کمترین کارمزد و بهترین قیمت تجربه کنید. حساب کاربری بسازید و به راحتی و با امنیت خرید و فروش مستقیم یرن.فایننس را مطمئن و سریع آغاز کنید.

تنها با چند کلیک به خرید و فروش بپردازید

ثبت نام کنید

در کمتر از 5 دقیقه حساب کاربری تایید شده بسازید.

کیف پول خود را شارژ کنید

به راحتی کیف پول خود را به مقدار دلخواه شارژ کنید.

شروع به خرید و فروش کنید

به خرید فروش رمزارز دلخواه خود بپردازید.

  • خرید
  • فروش

پشتیبانی از ۳ شبکه

مقدار خرید

-

TMN

ارز یرن فایننس؛ راهی برای سود بیشتر سرمایه‌گذاران

ییرن فایننس با نماد YFI در سال ۲۰۲۰ راه‌اندازی شد. این پروتکل روی بلاک چین اتریوم فعال است. خرید ییرن فایننس به کاربرها این امکان را می‌دهد تا با استفاده از خدمات وام‌دهی و معاملاتی بتوانند به صورت غیرمتمرکز و غیرفعال، درآمد خود را به حداکثر میزان سود برسانند.

خرید ارز یرن فایننس

برای خرید آنلاین ییرن فایننس بهتر است که با مشاهده روند قیمتی آن، احتمالات مختلفی را بررسی کنیم. با استفاده از نمودار قیمت مشاهده می‌کنید که برای خرید ییرن فایننس چه باید کرد؟ افرادی که در ابتدای عرضه این ارز، به خرید ییرن فایننس با ریال اقدام کردند با رشد و سود خوبی مواجه شدند. گرچه این ارز رشد بسیار خوبی داشته اما روند نزولی هم داشته و برای خرید YFI حتما باید تمامی این موارد رو در نظر داشته باشید و پس از بررسی‌های لازم، تصمیم به خرید رمزارز ییرن فایننس بگیرید.

چگونگی خرید یرن فایننس

برای سرمایه‌گذاری روی این رمزارز بهتر است از صرافی برای خرید Yearn Finance استفاده کنید. در صرافی پول نو شما می‌توانید در هر زمان و مکانی اقدام به خرید و فروش یرن فایننس در ایران، کنید. در صرافی پول نو شما می‌توانید با استفاده از آموزش‌ها، تحلیل‌ها و مقالات دیگر با روش خرید ارزدیجیتال یرن فایننس آشنا شوید. با توجه به نمودار و تحلیل قیمت این ارز، حداقل میزان خرید یرن فایننس کاملا بستگی به استراتژی و بودجه شما دارد.

حداقل میزان خرید یرن فایننس

نحوه خرید یرن فایننس در ایران به شیوه‌ای است که بعد از بررسی‌ صرافی‌های مختلف و معتبر، باید در سایت خرید و فروش یرن فایننس ثبت نام کنید. این سایت‌ها متعلق به انواع صرافی‌های ایرانی می‌باشند که صرافی پول نو در این دسته قرار دارد. حداقل مقدار خرید یرن فایننس در هر صرافی متفاوت است. در صرافی پول نو حداقل خرید یرن فایننس ۵۰۰ هزار تومان می‌باشد.

خرید ییرن فایننس از صرافی

نحوه خرید ارزدیجیتال یرن فایننس بسیار ساده است. در ابتدا با کمی جست‌و‌جو، صرافی مورد نظر خود را برای انجام معاملات خود انتخاب کنید. طریقه خرید یرن فایننس در پول نو به این صورت است که وارد سایت پول نو می‌شوید و ثبت نام می‌کنید. سپس وارد بخش رمزارزها می‌شوید و در بخش جست‌و‌جو رمزارز مورد نظر را سرچ می‌کنید و خرید رمزارز یرن فایننس انجام می‌دهید. اگر نتوانستید خرید کنید، می‌توانید از طریق راهنمای خرید یرن فایننس مراحل خرید را آموزش ببینید.

خرید ییرن فایننس بدون احراز هویت

امنیت یکی از مهم‌ترین گزینه‌های هر صرافی است. در سایت معتبر خرید یرن فایننس با استفاده از احراز هویت این امنیت تامین می‌شود. پول نو، سایت خرید یرن فایننس به راحتی این امنیت را برای کاربران فراهم کرده است. کافیست ثبت نام خود را کامل انجام دهید و خرید یرن فایینس صرافی را آغاز کنید.

سایت معتبر خرید یرن فایننس

اگر تصمیم به خرید YFI و سرمایه گذاری روی آن را دارید بهتر است ابتدا به دنبال یک سایت معتبر برای خرید یرن فایننس در ایران باشید. البته شما از صرافی‌های خارجی هم می‌توانید برای خرید استفاده کنید اما دردسرهای مخصوص به خود را دارد و حتما باید دقت بیشتری داشته باشید. در سایت‌های خارجی هم آموزش خرید و فروش یرن فایننس در بخش راهنما درج شده است. برای خرید راحت یرن فایننس شما می‌توانید از صرافی پول نو، که یک صرافی معتبر با کارمزد کم و سرعت بالا است، استفاه نمایید.

خرید یرن فایننس در ایران

یکی از مشکلات صرافی‌های خارجی این است که می‌بایست با استفاده از دلار سرمایه‌گذاری انجام شود اما با وجود صرافی‌های داخلی این مشکل حل شده است. خرید و فروش یرن فایننس در ایران با استفاده از صرافی‌های داخلی نظیر پول نو، به راحتی انجام می‌شود.

بهترین زمان برای خرید یرن فایننس

برای خرید یرن فایننس ارزان عجله نکنید و در دام تله ترس و طمع نیفتید. ابتدا با دقت نمودار این رمزارز را بررسی کنید و سپس بهترین زمان برای خرید YFI را انتخاب کنید.

خرید یرن فایننس با کارمزد کم

یکی از مهم‌ترین موضوعات در سایت خرید و فروش یرن فایننس میزان کارمزد است. در سایت پول نو به این نکته توجه شده و برای کاربران کارمزد مناسب و معقولی در نظر گرفته شده تا خرید و فروش به صرفه‌ای داشته باشند. ذکر این نکته الزامیست که خرید یرن فایننس ارزان رابطه مستقیمی با وضع موجود در بازار و میزان عرضه و تقاضا دارد. اما با این حال کارمزد کم خرید و فروش YFI در پول نو قابل توجه است.

نحوه فروش یرن فایننس در ایران

با روش خرید ارز دیجیتال یرن فایننس آشنا شدید. حال نوبت به فروش آن می‌رسد. در صرافی فروش یرن فایننس می‌توان خرید و فروش را هم‌زمان باهم انجام داد. صرافی پول نو علاوه بر قابلیت فروش، قابلیت تبدیل رمزارز یرن فایننس را به سایر رمزارزها در اختیار کاربران خود قرار داده است. در صرافی پول نو فروش یرن فایننس بدون احراز هویت انجام می‌شود.

فروش یرن فایننس

اگر وضع بازار به صورتی بود که تصمیم به فروش یرن فایننس گرفتید، حتما امنیت را در اولویت قرار دهید. در سایت پول نو می‌توانید در محیطی امن، اقدام به فروش این رمزارز کنید.

فروش یرن فایننس بدون احراز هویت

در صرافی پول نو، فروش یرن فایننس بدون احراز هویت نیز همانند خرید آن، قابل انجام است. برای فروش کافیست که وارد حساب کاربری خود در صرافی پول نو شوید و سپس در بخش خرید/فروش/تبدیل، فروش یرن فایننس را انجام دهید.

سوالات متداول

بله، بااستفاده از صرافی‌های داخلی معتبر همانند پول نو می‌توان اقدام به خرید یرن فایننس بدون احراز هویت کرد.

خیر، با ثبت نام در صرافی‌های معتبرمانند پول نو و بدون نیاز به نقدینگی دلار می‌توان این رمزارز و سایر رمز ارزها را خرید و فروش کرد.

همین حالا، به راحتی و در امنیت، خرید و فروش یرن فایننس را شروع کنید