وان اینچ

وان اینچ

1INCH

قیمت وان اینچ

TMN 23,196
- 5.00%
USDT 0.393

آدرس کانترکت

اتریوم

0x1111...c302

بایننس اسمارت چین

0x1111...c302

نمودار لحظه ای وان اینچ

پشتیبانی از ۲ شبکه

می‌پردازم

دریافت می‌کنم

نام ارزوان اینچ
نماد1INCH

قیمت جهانی (‏دلار)‏

$ 0.393

آخرین قیمت (‏تومان)‏

23,196

تغییرات روزانه (‏درصد)‏

- 5.00%

حجم معاملات روزانه (‏دلار)‏

24,681,149
رتبه در بازار148

ارزش بازار (‏دلار)‏

490,493,598

درباره وان اینچ

وان اینچ یک صرافی غیرمتمرکز (DEX) تجمیع کننده (Dex aggregator) است که چند دکس را به یک سیستم عامل متصل می‌کند تا کاربران کارآمدترین مسیر مبادله را از میان اکسچنج‌های مختلف پیدا کنند. دکس‌های تجمیع کننده، نقدینگی‌شان را از صرافی‌های غیرمتمرکز دیگر فراهم می‌کنند یعنی با دریافت درخواست از سوی کاربر، در زمان اندکی بهترین پیشنهاد قیمت را ارائه می‌دهند. توکن 1INCH برای استیکینگ و مشارکت در اداره پروتکل‌های وان اینچ کاربرد دارد. از ابتدای انتشار این توکن مقدار ۳۰ درصد به مشوق‌های جامعه اختصاص داده شده و طی چهار سال آینده از آن‌ها به منظور ایجاد انگیزه برای مشارکت اعضا در اداره پروتکل استفاده خواهد شد.

خالق وان اینچ

وان اینچ (1INCH) را سرژ کنز و آنتون بوکوف در سال ۲۰۱۹ بنیان گذاشتند و توانستند در آگوست سال ۲۰۲۰ ۲.۸ میلیون دلار جذب کنند. آن‌ها در دسامبر همان سال با جذب ۱۲ میلیون دلار دیگر فعالیت خود را گسترش دادند و Mooniswap را که یک اکسچنج بازارساز خودکار (AMM) است به راه انداختند و در ادامه، توکن حاکمیتی 1INCH را روانه بازار کریپتو کارنسی کردند.

قیمت وان اینچ (1INCH)

امروز ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ شمسی مطابق با ۲۰۲۴/۰۶/۱۷ میلادی و در این لحظه، وان اینچ، 23,196 تومان معادل $ 0.393 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت 1INCH Token طی ۲۴ ساعت اخیر - 5.00% تغییر قیمت داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر وان اینچ 24,681,149.00 دلار است. ارز وان اینچ با نماد اختصاری 1INCH در رتبه 148 ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد. ارزش بازار وان اینچ هم اکنون 490,493,598 دلار آمریکاست.

تعداد واحدهای وان اینچ (1INCH)

حداکثر تعداد واحدهای ارز وان اینچ (1INCH) 1,500,000,000 است. این یعنی در نهایت این تعداد از ارز وان اینچ وجود خواهد داشت. برخی از ارزهای دیجیتال عرضه‌ای نامشخص دارند و تعداد واحدهای نهایی آن‌ها تعیین نشده است. تعداد واحدهای عرضه شده 1INCH Token تا کنون 1,251,719,310 است. این تعداد واحدهای وان اینچ بعد از کم شدن واحدهای سوزانده شده است. تعداد واحدهای در گردش (Circulating Supply) 1INCH هم اکنون 1,251,719,310 واحد است. این یعنی چه تعداد واحد 1INCH در بازار و در دست مردم گردش می‌کند. مثلا دارایی‌های قفل شده که تاثیری روی قیمت بازار نمی‌گذارند جزو واحدهای در گردش محاسبه نمی‌شوند.

دامیننس وان اینچ (1INCH)

dominance یا دامیننس 1INCH Token به معنی میزان سهم ارز وان اینچ در کل بازار کریپتوکارنسی است. این سهم نشان می‌دهد که 1INCH چه درصدی از کل بازار را در میان دیگر ارزها در اختیار دارد. عدد این تسلط بر بازار با درصد نشان داده می‌شود. هم اکنون دامیننس وان اینچ 0.02 درصد است. با تحلیل دامیننس وان اینچ و بررسی کاهش یا افزایش آن متوجه می‌شوید که میزان سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال افزایش داشته یا کاهش یافته است.

تاریخچه قیمت وان اینچ

بیشترین قیمت وان اینچ (1INCH) تا کنون 8.65 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۱/۱۰/۲۷. قیمت کنونی 1INCH Token به نسبت این رکورد - 95.45% تغییر کرده است.
کمترین قیمت وان اینچ (1INCH) تا کنون 0.220469 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۳/۰۹/۱۱. قیمت کنونی 1INCH Token به نسبت این رکورد + 78.37% تغییر کرده است.

خرید وان اینچ (1INCH)

اینکه چه شبکه‌ای را برای خرید وان اینچ انتخاب می‌کنید مهم است و دقت کنید که آدرس عمومی‌ای که برای خرید 1INCH استفاده می‌کنید حتما با شبکه‌ای که برای انتقال انتخاب کرده‌اید مطابق باشد. نکته مهم دیگر در خرید 1INCH Token و سایر ارزهای دیجیتال این است که هزینه انتقال در شبکه بلاک چین، با کارمزد پول نو متفاوت است. هزینه انتقال، مبلغی است که شبکه بلاک چین انتخابی شما بابت انجام تراکنش دریافت می‌کند و در واقع گس فی‌ای است که شما بابت انجام تراکنش، به شبکه بلاک چینی که انتخاب کرده‌اید می‌پردازید. این مبلغ در پیش فاکتور قابل مشاهده است.
برای خرید وان اینچ روی هر شبکه و مشاهده آن در کیف پول خود می‌توانید در همین صفحه آدرس ارز دیجیتال را به کیف پول خود اضافه کنید.
اگر از افزونه متامسک استفاده می‌کنید با کلیک روی آیکون متامسک به طور مستقیم ارز 1INCH را به کیف پول متامسک خود اضافه کنید.
در صورتی که از کیف پول‌های دیگری استفاده می‌کنید آدرس کانترکت توکن را کپی و در کیف پول خود پیست کنید.

خرید وان اینچ از صرافی پول نو

پس از ثبت نام و احراز هویت در پول نو می‌توانید خرید وان اینچ را شروع کنید. برای این کار مقدار واحدهای 1INCH یا مبلغی که می‌خواهید برای خرید 1INCH Token بپردازید در کادر وارد کنید. مرحله بعد، مرحله انتخاب شبکه‌ای است که می‌خواهید روی آن، ارز 1INCH Token را در کیف پول خود دریافت کنید. وان اینچ 1INCH روی بلاک چین اتریوم, بایننس اسمارت چین قابل انتقال است. پس از انتخاب شبکه، آدرس کیف پول مرتبط با شبکه انتخابی‌تان را به صورت کپی و پیست یا به صورت اسکن QR کد یا از طریق دفترچه آدرس‌ها در کادر وارد کنید.
توجه کنید که آدرس را تایپ نکنید چون ممکن است اشتباهی در وارد کردن یکی از کاراکترها پیش بیاید و خرید شما به کیف پولتان منتقل نشود.
پس از وارد کردن شماره کارت بانکی که قصد پرداخت از طریق آن را دارید پیش فاکتور برای شما صادر می‌شود. با بررسی نهایی آن به درگاه شاپرک وارد می‌شوید و مبلغ 1INCH خریداری شده را می‌پردازید. قیمت 1INCH هر یک دقیقه به‌روز می‌شود و پس از پایان یک دقیقه لازم است قیمت را به‌روزرسانی کنید تا پیش فاکتور بر اساس آن صادر شود.

فروش وان اینچ (1INCH)

فرآیند فروش وان اینچ در صرافی پول نو پس از تایید احراز هویت شما فعال می‌شود. در ابتدا لازم است مقدار 1INCH مورد نظر خود را برای فروش وارد کنید. فروش وان اینچ در پول نو روی شبکه Ethereum (ERC20), BNB Smart Chain (BEP20) انجام می‌شود. شبکه انتقال را با توجه به شبکه‌ای که ارز شما روی آن قرار دارد انتخاب کنید. به دو روش می‌توانید ارزهای دیجیتال خود را به پول نو انتقال دهید و معادل نقدی آن را در حساب بانکی‌تان دریافت کنید.
روش اول: ارسال مستقیم (TXID)
در این روش شما با استفاده از کیف پول خودتان، مقدار مورد نظر از ارز 1INCH Token را به آدرسی که در اختیارتان می‌گذاریم منتقل می‌کنید. پس از اتمام تراکنش، شناسه‌ TXID را که نشان‌دهنده اطلاعات تراکنش شماست در کادر مربوط کپی می‌کنید.
روش دوم: اتصال کیف پول
با انتخاب این گزینه می‌توانید مستقیم کیف پول خود را به پلتفرم متصل و وان اینچ را ارسال کنید. برای این کار دو راه دارید. یکی اینکه از طریق متامسک روی مرورگر خود به پول نو متصل شوید. دوم اتصال از طریق والت کانکت است که با اسکن QR کد از طریق کیف پول موبایل خود یا اتصال کیف پول سخت افزاری، به پلتفرم متصل می‌شوید. مراحل را پیش بروید و مقدار مورد نظر خود را وارد کنید. ما در سریع‌ترین زمان معادل نقدی ارز 1INCH را به حساب بانکی شما منتقل می‌کنیم.
نکته مهم: برای فروش روی شبکه بایننس اسمارت چین (BEP20) باید حتما ارز رسمی این شبکه یعنی BNB را در کیف پول خود داشته باشید. برای انتقال روی شبکه اتریوم نیز باید کارمزد شبکه را به ETH بپردازید و آن را در کیف پول خود موجود داشته باشید. هنگام انتخاب شبکه‌ها در فرآیند فروش، به راهنماهای هر بخش توجه کنید

پول نو بستر مطمئن خرید و فروش ارزهای دیجیتال

پول نو همراه شماست تا تجربه‌ای مطلوب از خرید و فروش وان اینچ و سایر ارزهای دیجیتال داشته باشید. ما در پول نو امکان خرید و فروش وان اینچ را با استفاده از کیف پول شخصی فراهم کرده‌ایم تا هیچ گونه نگرانی بابت به خطر افتادن امنیت دارایی‌ها نداشته باشید. در هر مرحله از فرایند خرید و فروش در کنار شماییم و در صورتی که پرسشی داشته باشید پشتیبانی پول نو همواره در دسترس و پاسخگوی شماست.

پرسش های پرتکرار درباره وان اینچ

به پرسش های شما درباره وان اینچ پاسخ داده ایم.

بهترین روش برای خرید وان اینچ استفاده از صرافی‌های معتبر داخلی مثل پول ‌نو است. در پول نو امکان خرید وان اینچ با کمترین کارمزد را خواهید داشت و می‌توانید از شبکه‌های مختلف مثل اتریوم و بایننس اسمارت چین نیز استفاده کنید تا سرعت انتقال را بالا ببرید و کارمزد را کاهش دهید.

بله، در صرافی آنلاین پول نو شما می‌توانید با پرداخت معادل ریالی رمزارز موردنیاز خودتان، اقدام به خرید انواع رمزارزها کنید. برای این کار کافی است پس از ثبت نام و احراز هویت، به بخش خرید و فروش مراجعه کنید. می‌توانید در هر زمان، کارت بانکی جدیدی که به نام شخص شماست به حساب کاربری‌تان اضافه کنید و تراکنش‌هایتان را با حساب‌های مختلف انجام دهید.

خرید وان اینچ با استفاده از کارت بانکی از پلتفرم آنلاین پول ‌نو سریع‌ترین روش خرید این رمزارز است. با پول نو می‌توانید خیلی سریع و بی‌واسطه بخرید و بفروشید و امکان استفاده از شبکه‌های مختلف را هم دارید تا بیشترین سرعت و کمترین کارمزد را تجربه کنید. در بخش خرید و فروش تمامی توضیحات لازم نیز به شما داده شده است تا بتوانید خریدی امن و ساده داشته باشید.

مانند هر رمزارز دیگری برای خرید و فروش وان اینچ نیز می‌توان از کیف پول‌های متعددی استفاده کرد. با توجه به اینکه وان اینچ یک توکن اتریومی است پیشنهاد پول نو متامسک، تراست والت و لجر است.