ایلین ورلدز

ایلین ورلدز

Alien Worlds (TLM)

قیمت ایلین ورلدز

TMN 805
- 6.81%
USDT 0.0136

آدرس کانترکت

اتریوم

0x8888...3F72

بایننس اسمارت چین

0x2222...7c95

نمودار لحظه ای ایلین ورلدز

پشتیبانی از ۲ شبکه

می‌پردازم

دریافت می‌کنم

نام ارزایلین ورلدز
نمادTLM

قیمت جهانی (‏دلار)‏

$ 0.0136

آخرین قیمت (‏تومان)‏

805

تغییرات روزانه (‏درصد)‏

- 6.81%

حجم معاملات روزانه (‏دلار)‏

6,299,828
رتبه در بازار591

ارزش بازار (‏دلار)‏

59,338,261

ارز TLM چیست؟

توکن تریلیوم که با علامت اختصاری TLM نشان داده می‌شود، توکن اختصاصی جهان فراواقعی (Metaverse) بازی‌ای به نام ایلین ورلدز Alien Worlds است. این توکن یک NFT یا توکن بی‌همتا یا غیرمثلی محسوب می‌شود و با انجام فعالیت بازیکنان در بازی به دست می‌آید. دارندگان توکن تریلیوم می‌توانند از آن برای خرید آیتم‌های بازی، آپگرید کاراکترها و آیتم‌ها و رای دادن و مشارکت در تصمیم‌گیری‌های بازی استفاده کنند. این بازی، رایگان است و به دومین بازی مبتنی بر بلاک چین از نظر سریع‌ترین رشد تبدیل شده است.

قیمت ایلین ورلدز (TLM)

امروز ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ شمسی مطابق با ۲۰۲۴/۰۶/۱۷ میلادی و در این لحظه، ایلین ورلدز، 805 تومان معادل $ 0.0136 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Alien Worlds طی ۲۴ ساعت اخیر - 6.81% تغییر قیمت داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر ایلین ورلدز 6,299,828.00 دلار است. ارز ایلین ورلدز با نماد اختصاری TLM در رتبه 591 ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد. ارزش بازار ایلین ورلدز هم اکنون 59,338,261 دلار آمریکاست.

دامیننس ایلین ورلدز (TLM)

dominance یا دامیننس Alien Worlds به معنی میزان سهم ارز ایلین ورلدز در کل بازار کریپتوکارنسی است. این سهم نشان می‌دهد که TLM چه درصدی از کل بازار را در میان دیگر ارزها در اختیار دارد. عدد این تسلط بر بازار با درصد نشان داده می‌شود. هم اکنون دامیننس ایلین ورلدز 0.00 درصد است. با تحلیل دامیننس ایلین ورلدز و بررسی کاهش یا افزایش آن متوجه می‌شوید که میزان سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال افزایش داشته یا کاهش یافته است.

تعداد واحدهای ایلین ورلدز (TLM)

حداکثر تعداد واحدهای ارز ایلین ورلدز (TLM) 10,000,000,000 است. این یعنی در نهایت این تعداد از ارز ایلین ورلدز وجود خواهد داشت. برخی از ارزهای دیجیتال عرضه‌ای نامشخص دارند و تعداد واحدهای نهایی آن‌ها تعیین نشده است. تا کنون 6,391,120,036 واحد Alien Worlds (TLM) عرضه شده است. این تعداد واحدهای ایلین ورلدز بعد از کم شدن واحدهای سوزانده شده است. تعداد واحدهای در گردش (Circulating Supply) TLM هم اکنون 4,346,650,322 واحد است این یعنی چه تعداد واحد TLM در بازار و در دست مردم گردش می‌کند. مثلا دارایی‌های قفل شده که تاثیری روی قیمت بازار نمی‌گذارند جزو واحدهای در گردش محاسبه نمی‌شوند.

تاریخچه قیمت ایلین ورلدز

بیشترین رکورد قیمت ایلین ورلدز (TLM) تا کنون 0.739714 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۱/۰۵/۰۳. قیمت کنونی Alien Worlds به نسبت این رکورد - 98.14% تغییر کرده است.

کمترین قیمت ایلین ورلدز (TLM) تا کنون 0.0092156 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۳/۰۹/۰۲. قیمت کنونی Alien Worlds به نسبت این رکورد + 49.65% تغییر کرده است.

خرید ایلین ورلدز (TLM)

اینکه چه شبکه‌ای را برای خرید ایلین ورلدز انتخاب می‌کنید مهم است و دقت کنید که آدرس عمومی‌ای که برای خرید TLM استفاده می‌کنید حتما با شبکه‌ای که برای انتقال انتخاب کرده‌اید مطابق باشد. نکته مهم دیگر در خرید Alien Worlds و سایر ارزهای دیجیتال این است که هزینه انتقال در شبکه بلاک چین، با کارمزد پول نو متفاوت است. هزینه انتقال، مبلغی است که شبکه بلاک چین انتخابی شما بابت انجام تراکنش دریافت می‌کند و در واقع گس فی‌ای است که شما بابت انجام تراکنش، به شبکه بلاک چینی که انتخاب کرده‌اید می‌پردازید. این مبلغ در پیش فاکتور قابل مشاهده است.

برای خرید ایلین ورلدز روی هر شبکه و مشاهده آن در کیف پول خود می‌توانید در همین صفحه آدرس ارز دیجیتال را به کیف پول خود اضافه کنید.

اگر از افزونه متامسک استفاده می‌کنید با کلیک روی آیکون متامسک به طور مستقیم ارز TLM را به کیف پول متامسک خود اضافه کنید.

در صورتی که از کیف پول‌های دیگری استفاده می‌کنید آدرس کانترکت توکن را کپی و در کیف پول خود پیست کنید.

خرید ایلین ورلدز از صرافی پول نو

پس از ثبت نام و احراز هویت در پول نو می‌توانید خرید ایلین ورلدز را شروع کنید. برای این کار مقدار واحدهای TLM یا مبلغی که می‌خواهید برای خرید Alien Worlds بپردازید در کادر وارد کنید. مرحله بعد، مرحله انتخاب شبکه‌ای است که می‌خواهید روی آن، ارز Alien Worlds را در کیف پول خود دریافت کنید. ایلین ورلدز TLM روی بلاک چین Ethereum (ERC20), BNB Smart Chain (BEP20) قابل انتقال است. پس از انتخاب شبکه، آدرس کیف پول مرتبط با شبکه انتخابی‌تان را به صورت کپی و پیست یا به صورت اسکن QR کد یا از طریق دفترچه آدرس‌ها در کادر وارد کنید.

توجه کنید که آدرس را تایپ نکنید چون ممکن است اشتباهی در وارد کردن یکی از کاراکترها پیش بیاید و خرید شما به کیف پولتان منتقل نشود.

پس از وارد کردن شماره کارت بانکی که قصد پرداخت از طریق آن را دارید پیش فاکتور برای شما صادر می‌شود. با بررسی نهایی آن به درگاه شاپرک وارد می‌شوید و مبلغ TLM خریداری شده را می‌پردازید. قیمت TLM هر یک دقیقه به‌روز می‌شود و پس از پایان یک دقیقه لازم است قیمت را به‌روزرسانی کنید تا پیش فاکتور بر اساس آن صادر شود.

فروش ایلین ورلدز (TLM)

فرآیند فروش ایلین ورلدز در پول نو پس از تایید احراز هویت شما فعال می‌شود. در ابتدا لازم است مقدار TLM مورد نظر خود را برای فروش وارد کنید.

فروش ایلین ورلدز در پول نو روی شبکه Ethereum (ERC20), BNB Smart Chain (BEP20) انجام می‌شود. شبکه انتقال را با توجه به شبکه‌ای که ارز شما روی آن قرار دارد انتخاب کنید.

به دو روش می‌توانید ارزهای دیجیتال خود را به پول نو انتقال دهید و معادل نقدی آن را در حساب بانکی‌تان دریافت کنید.

روش اول: ارسال مستقیم (TXID)

در این روش شما با استفاده از کیف پول خودتان، مقدار مورد نظر از ارز Alien Worlds را به آدرسی که در اختیارتان می‌گذاریم منتقل می‌کنید. پس از اتمام تراکنش، شناسه‌ TXID را که نشان‌دهنده اطلاعات تراکنش شماست در کادر مربوط کپی می‌کنید.

روش دوم: اتصال کیف پول

با انتخاب این گزینه می‌توانید مستقیم کیف پول خود را به پلتفرم متصل و ایلین ورلدز را ارسال کنید. برای این کار دو راه دارید. یکی اینکه از طریق متامسک روی مرورگر خود به پول نو متصل شوید. دوم اتصال از طریق والت کانکت است که با اسکن QR کد از طریق کیف پول موبایل خود یا اتصال کیف پول سخت افزاری، به پلتفرم متصل می‌شوید.

مراحل را پیش بروید و مقدار مورد نظر خود را وارد کنید. ما در سریع‌ترین زمان معادل نقدی ارز TLM را به حساب بانکی شما منتقل می‌کنیم.
نکته مهم: برای فروش TLM روی شبکه بایننس اسمارت چین (BEP20) باید حتما ارز رسمی این شبکه یعنی BNB را در کیف پول خود داشته باشید و اگر از طریق اتریوم اقدام می‌کنید لازم است کارمزد شبکه را با ETH بپردازید. هنگام انتخاب شبکه‌ها در فرآیند فروش، به راهنماهای هر بخش توجه کنید.

پول نو بستر مطمئن خرید و فروش ارزهای دیجیتال

پول نو همراه شماست تا تجربه‌ای مطلوب از خرید و فروش ایلین ورلدز و سایر ارزهای دیجیتال داشته باشید. ما در پول نو امکان خرید و فروش ایلین ورلدز را با استفاده از کیف پول شخصی فراهم کرده‌ایم تا هیچ گونه نگرانی بابت به خطر افتادن امنیت دارایی‌ها نداشته باشید. در هر مرحله از فرایند خرید و فروش در کنار شماییم و در صورتی که پرسشی داشته باشید پشتیبانی پول نو همواره در دسترس و پاسخگوی شماست.

پرسش های پرتکرار درباره ایلین ورلدز

به پرسش های شما درباره ایلین ورلدز پاسخ داده ایم.

شما با اتصال کیف پول خود به پلتفرم پول نو یا ارسال از طریق کیف پول خودتان و وارد کردن شناسه تراکنش، توکن‌های خود را به کیف پول ما منتقل می‌کنید و ما با بررسی این شناسه و پس از تایید تراکنش، سریعا معادل آن را به حساب بانکی شما واریز می‌کنیم.

پس از ساخت حساب کاربری و تایید احراز هویت می‌توانید هر توکنی از جمله توکن TLM را از پول نو بخرید و ما آن را به کیف پول شخصی شما انتقال می‌دهیم. این پرداخت به صورت آنلاین و از درگاه‌های معتبر، رسمی و قانونی انجام می‌شود.

کیف پول‌هایی که می‌توانند از توکن‌های اتریومی پشتیبانی کنند مانند تراست والت و متامسک، معتبر هستند.