اپتوس

اپتوس

Aptos (APT)

قیمت اپتوس

TMN 177,289

- 2.68%

USDT 4.8

آدرس کانترکت

اپتوس

0x1::a...Coin

نمودار لحظه ای اپتوس

پشتیبانی از ۱ شبکه

می‌پردازم

دریافت می‌کنم

نام ارزاپتوس
نمادAPT

قیمت جهانی (‏دلار)‏

$ 4.8

آخرین قیمت (‏تومان)‏

177,289

تغییرات روزانه (‏درصد)‏

- 2.68%

حجم معاملات روزانه (‏دلار)‏

-

رتبه در بازار

-

ارزش بازار (‏دلار)‏

-

آپتوس چیست؟

آپتوس یک بلاک چین لایه اول است که با تمرکز بر روی حل مشکلاتی مانند مقیاس پذیری و امنیت شبکه‌های بلاک چینی نسل‌های قبل توسعه داده شده است. ارز دیجیتال بومی این شبکه آپتوس (Aptos) نام داشته و با نماد APT در بازار شناخته می‌شود. شرکت توسعه دهنده‌ این شبکه، Aptos Labs نام دارد. این شبکه اخیراً سر و صدای بسیار زیادی به پا کرده و به عقیده بسیاری از اصلی‌ترین رقبای بلاک چین محبوب سولانا به حساب می‌آید. قیمت آپتوس در این لحظه برابر با $ 4.8 دلار و معادل با 177,289 تومان است.

مشخصات و قیمت لحظه ای اپتوس (APT)

امروز ۱۴۰۱/۰۹/۱۸ شمسی مطابق با ۲۰۲۲/۱۲/۰۹ میلادی و در این لحظه، اپتوس، 177,289 تومان معادل $ 4.8 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت aptos طی ۲۴ ساعت اخیر - 2.68% تغییر قیمت داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر اپتوس 0 دلار است. ارز اپتوس با نماد اختصاری aptos در **رتبه ** ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد. ارزش بازار اپتوس هم اکنون **** دلار آمریکاست.

دامیننس اپتوس (APT)

dominance یا دامیننس aptos به معنی میزان سهم ارز اتر در کل بازار کریپتوکارنسی است. این سهم نشان می‌دهد که aptos چه درصدی از کل بازار را در میان دیگر ارزها در اختیار دارد. عدد این تسلط بر بازار با درصد نشان داده می‌شود. هم اکنون دامیننس اپتوس زیر 0.001 درصد است. با تحلیل دامیننس اپتوس و بررسی کاهش یا افزایش آن متوجه می‌شوید که میزان سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال افزایش داشته یا کاهش یافته است.

تعداد واحدها و محدودیت اپتوس (APT)

حداکثر تعداد واحدهای ارز اپتوس نامشخص است. این یعنی در نهایت این تعداد از ارز اپتوس وجود خواهد داشت. برخی از ارزهای دیجیتال عرضه‌ای نامشخص دارند و تعداد واحدهای نهایی آن‌ها تعیین نشده است. تا کنون نامشخص واحد aptos عرضه شده است. این تعداد واحدهای اپتوس بعد از کم شدن واحدهای سوزانده شده است. تعداد واحدهای در گردش (Circulating Supply) aptos هم اکنون نامشخص واحد است این یعنی چه تعداد واحد aptos در بازار و در دست مردم گردش می‌کند. مثلا دارایی‌های قفل شده که تاثیری روی قیمت بازار نمی‌گذارند جزو واحدهای در گردش محاسبه نمی‌شوند.

تاریخچه قیمت اپتوس

بیشترین رکورد قیمت اپتوس (APT) تا کنون دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۱۹۷۰/۰۱/۰۱. قیمت کنونی aptos به نسبت این رکورد 0.00% تغییر کرده است.

کمترین قیمت اپتوس (APT) تا کنون NaN دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۱۹۷۰/۰۱/۰۱. قیمت کنونی aptos به نسبت این رکورد 0.00% تغییر کرده است.

پول نو بستر مطمئن خرید و فروش ارزهای دیجیتال

ما در پول نو امکان خرید و فروش اپتوس را با استفاده از کیف پول شخصی فراهم کرده‌ایم تا هیچ گونه نگرانی بابت به خطر افتادن امنیت دارایی‌ها نداشته باشید. در هر مرحله از فرایند خرید و فروش در کنار شماییم و در صورتی که پرسشی داشته باشید پشتیبانی پول نو همواره در دسترس و پاسخگوی شماست.