آرپا چین

آرپا چین

ARPA Chain

قیمت آرپا چین

TMN 2,298
- 0.69%
USDT 0.03913

آدرس کانترکت

اتریوم

0xba50...b71a

بایننس اسمارت چین

0x6f76...6f7e

نمودار لحظه ای آرپا چین

پشتیبانی از ۲ شبکه

می‌پردازم

دریافت می‌کنم

نام ارزآرپا چین
نمادARPA

قیمت جهانی (‏دلار)‏

$ 0.03913

آخرین قیمت (‏تومان)‏

2,298

تغییرات روزانه (‏درصد)‏

- 0.69%

حجم معاملات روزانه (‏دلار)‏

-
رتبه در بازار-

ارزش بازار (‏دلار)‏

-

قیمت آرپا چین (ARPA)

امروز ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ شمسی مطابق با ۲۰۲۴/۰۷/۱۱ میلادی و در این لحظه، آرپا چین، 2,298 تومان معادل $ 0.03913 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت ARPA Chain طی ۲۴ ساعت اخیر - 0.69% تغییر قیمت داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر آرپا چین 0 دلار است. ارز آرپا چین با نماد اختصاری ARPA در **رتبه ** ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد. ارزش بازار آرپا چین هم اکنون **** دلار آمریکاست.

دامیننس آرپا چین (ARPA)

dominance یا دامیننس ARPA Chain به معنی میزان سهم ارز آرپا چین در کل بازار کریپتوکارنسی است. این سهم نشان می‌دهد که ARPA چه درصدی از کل بازار را در میان دیگر ارزها در اختیار دارد. عدد این تسلط بر بازار با درصد نشان داده می‌شود. هم اکنون دامیننس آرپا چین زیر 0.001 درصد است. با تحلیل دامیننس آرپا چین و بررسی کاهش یا افزایش آن متوجه می‌شوید که میزان سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال افزایش داشته یا کاهش یافته است.

تعداد واحدهای آرپا چین (ARPA)

حداکثر تعداد واحدهای ارز آرپا چین (ARPA) نامشخص است. این یعنی در نهایت این تعداد از ارز آرپا چین وجود خواهد داشت. برخی از ارزهای دیجیتال عرضه‌ای نامشخص دارند و تعداد واحدهای نهایی آن‌ها تعیین نشده است. تا کنون نامشخص واحد ARPA Chain (ARPA) عرضه شده است. این تعداد واحدهای آرپا چین بعد از کم شدن واحدهای سوزانده شده است. تعداد واحدهای در گردش (Circulating Supply) ARPA هم اکنون نامشخص واحد است این یعنی چه تعداد واحد ARPA در بازار و در دست مردم گردش می‌کند. مثلا دارایی‌های قفل شده که تاثیری روی قیمت بازار نمی‌گذارند جزو واحدهای در گردش محاسبه نمی‌شوند.

تاریخچه قیمت آرپا چین

بیشترین رکورد قیمت آرپا چین (ARPA) تا کنون دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۱۹۷۰/۰۱/۰۱. قیمت کنونی ARPA Chain به نسبت این رکورد 0.00% تغییر کرده است.

کمترین قیمت آرپا چین (ARPA) تا کنون NaN دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۱۹۷۰/۰۱/۰۱. قیمت کنونی ARPA Chain به نسبت این رکورد 0.00% تغییر کرده است.

خرید آرپا چین (ARPA)

اینکه چه شبکه‌ای را برای خرید آرپا چین انتخاب می‌کنید مهم است و دقت کنید که آدرس عمومی‌ای که برای خرید ARPA استفاده می‌کنید حتما با شبکه‌ای که برای انتقال انتخاب کرده‌اید مطابق باشد. نکته مهم دیگر در خرید ARPA Chain و سایر ارزهای دیجیتال این است که هزینه انتقال در شبکه بلاک چین، با کارمزد پول نو متفاوت است. هزینه انتقال، مبلغی است که شبکه بلاک چین انتخابی شما بابت انجام تراکنش دریافت می‌کند و در واقع گس فی‌ای است که شما بابت انجام تراکنش، به شبکه بلاک چینی که انتخاب کرده‌اید می‌پردازید. این مبلغ در پیش فاکتور قابل مشاهده است.

برای خرید آرپا چین روی هر شبکه و مشاهده آن در کیف پول خود می‌توانید در همین صفحه آدرس ارز دیجیتال را به کیف پول خود اضافه کنید.

اگر از افزونه متامسک استفاده می‌کنید با کلیک روی آیکون متامسک به طور مستقیم ارز ARPA را به کیف پول متامسک خود اضافه کنید.

در صورتی که از کیف پول‌های دیگری استفاده می‌کنید آدرس کانترکت توکن را کپی و در کیف پول خود پیست کنید.

خرید آرپا چین از صرافی پول نو

پس از ثبت نام و احراز هویت در پول نو می‌توانید خرید آرپا چین را شروع کنید. برای این کار مقدار واحدهای ARPA یا مبلغی که می‌خواهید برای خرید ARPA Chain بپردازید در کادر وارد کنید. مرحله بعد، مرحله انتخاب شبکه‌ای است که می‌خواهید روی آن، ارز ARPA Chain را در کیف پول خود دریافت کنید. آرپا چین ARPA روی بلاک چین Ethereum (ERC20), BNB Smart Chain (BEP20) قابل انتقال است. پس از انتخاب شبکه، آدرس کیف پول مرتبط با شبکه انتخابی‌تان را به صورت کپی و پیست یا به صورت اسکن QR کد یا از طریق دفترچه آدرس‌ها در کادر وارد کنید.

توجه کنید که آدرس را تایپ نکنید چون ممکن است اشتباهی در وارد کردن یکی از کاراکترها پیش بیاید و خرید شما به کیف پولتان منتقل نشود.

پس از وارد کردن شماره کارت بانکی که قصد پرداخت از طریق آن را دارید پیش فاکتور برای شما صادر می‌شود. با بررسی نهایی آن به درگاه شاپرک وارد می‌شوید و مبلغ ARPA خریداری شده را می‌پردازید. قیمت ARPA هر یک دقیقه به‌روز می‌شود و پس از پایان یک دقیقه لازم است قیمت را به‌روزرسانی کنید تا پیش فاکتور بر اساس آن صادر شود.

فروش آرپا چین (ARPA)

فرآیند فروش آرپا چین در پول نو پس از تایید احراز هویت شما فعال می‌شود. در ابتدا لازم است مقدار ARPA مورد نظر خود را برای فروش وارد کنید.

فروش آرپا چین در پول نو روی شبکه Ethereum (ERC20), BNB Smart Chain (BEP20) انجام می‌شود. شبکه انتقال را با توجه به شبکه‌ای که ارز شما روی آن قرار دارد انتخاب کنید.

به دو روش می‌توانید ارزهای دیجیتال خود را به پول نو انتقال دهید و معادل نقدی آن را در حساب بانکی‌تان دریافت کنید.

روش اول: ارسال مستقیم (TXID)

در این روش شما با استفاده از کیف پول خودتان، مقدار مورد نظر از ارز ARPA Chain را به آدرسی که در اختیارتان می‌گذاریم منتقل می‌کنید. پس از اتمام تراکنش، شناسه‌ TXID را که نشان‌دهنده اطلاعات تراکنش شماست در کادر مربوط کپی می‌کنید.

روش دوم: اتصال کیف پول

با انتخاب این گزینه می‌توانید مستقیم کیف پول خود را به پلتفرم متصل و آرپا چین را ارسال کنید. برای این کار دو راه دارید. یکی اینکه از طریق متامسک روی مرورگر خود به پول نو متصل شوید. دوم اتصال از طریق والت کانکت است که با اسکن QR کد از طریق کیف پول موبایل خود یا اتصال کیف پول سخت افزاری، به پلتفرم متصل می‌شوید.

مراحل را پیش بروید و مقدار مورد نظر خود را وارد کنید. ما در سریع‌ترین زمان معادل نقدی ارز ARPA را به حساب بانکی شما منتقل می‌کنیم.

پول نو بستر مطمئن خرید و فروش ارزهای دیجیتال

پول نو همراه شماست تا تجربه‌ای مطلوب از خرید و فروش آرپا چین و سایر ارزهای دیجیتال داشته باشید. ما در پول نو امکان خرید و فروش آرپا چین را با استفاده از کیف پول شخصی فراهم کرده‌ایم تا هیچ گونه نگرانی بابت به خطر افتادن امنیت دارایی‌ها نداشته باشید. در هر مرحله از فرایند خرید و فروش در کنار شماییم و در صورتی که پرسشی داشته باشید پشتیبانی پول نو همواره در دسترس و پاسخگوی شماست.