آدیو

آدیوس

Audius (AUDIO)

قیمت آدیو

TMN 12,119
- 7.01%
USDT 0.190

آدرس کانترکت

اتریوم

0x18aa...b998

نمودار لحظه ای آدیو

پشتیبانی از ۱ شبکه

می‌پردازم

دریافت می‌کنم

نام ارزآدیو
نمادAUDIO

قیمت جهانی (‏دلار)‏

$ 0.190

آخرین قیمت (‏تومان)‏

12,119

تغییرات روزانه (‏درصد)‏

- 7.01%

حجم معاملات روزانه (‏دلار)‏

7,686,151
رتبه در بازار276

ارزش بازار (‏دلار)‏

230,626,162

قیمت آدیو (AUDIO)

امروز ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ شمسی مطابق با ۲۰۲۴/۰۴/۲۴ میلادی و در این لحظه، آدیو، 12,119 تومان معادل $ 0.190 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Audius طی ۲۴ ساعت اخیر - 7.01% تغییر قیمت داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر آدیو 7,686,151.00 دلار است. ارز آدیو با نماد اختصاری AUDIO در رتبه 276 ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد. ارزش بازار آدیو هم اکنون 230,626,162 دلار آمریکاست.

دامیننس آدیو (AUDIO)

dominance یا دامیننس Audius به معنی میزان سهم ارز آدیو در کل بازار کریپتوکارنسی است. این سهم نشان می‌دهد که AUDIO چه درصدی از کل بازار را در میان دیگر ارزها در اختیار دارد. عدد این تسلط بر بازار با درصد نشان داده می‌شود. هم اکنون دامیننس آدیو 0.01 درصد است. با تحلیل دامیننس آدیو و بررسی کاهش یا افزایش آن متوجه می‌شوید که میزان سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال افزایش داشته یا کاهش یافته است.

تعداد واحدهای آدیو (AUDIO)

حداکثر تعداد واحدهای ارز آدیو (AUDIO) 1,231,167,353 است. این یعنی در نهایت این تعداد از ارز آدیو وجود خواهد داشت. برخی از ارزهای دیجیتال عرضه‌ای نامشخص دارند و تعداد واحدهای نهایی آن‌ها تعیین نشده است. تا کنون 1,231,167,353 واحد Audius (AUDIO) عرضه شده است. این تعداد واحدهای آدیو بعد از کم شدن واحدهای سوزانده شده است. تعداد واحدهای در گردش (Circulating Supply) AUDIO هم اکنون 1,210,174,852 واحد است این یعنی چه تعداد واحد AUDIO در بازار و در دست مردم گردش می‌کند. مثلا دارایی‌های قفل شده که تاثیری روی قیمت بازار نمی‌گذارند جزو واحدهای در گردش محاسبه نمی‌شوند.

تاریخچه قیمت آدیو

بیشترین رکورد قیمت آدیو (AUDIO) تا کنون 4.95 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۱/۰۳/۲۷. قیمت کنونی Audius به نسبت این رکورد - 96.13% تغییر کرده است.

کمترین قیمت آدیو (AUDIO) تا کنون 0.0437371 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۰/۱۰/۲۳. قیمت کنونی Audius به نسبت این رکورد + 338.83% تغییر کرده است.

خرید آدیو (AUDIO)

اینکه چه شبکه‌ای را برای خرید آدیو انتخاب می‌کنید مهم است و دقت کنید که آدرس عمومی‌ای که برای خرید AUDIO استفاده می‌کنید حتما با شبکه‌ای که برای انتقال انتخاب کرده‌اید مطابق باشد. نکته مهم دیگر در خرید Audius و سایر ارزهای دیجیتال این است که هزینه انتقال در شبکه بلاک چین، با کارمزد پول نو متفاوت است. هزینه انتقال، مبلغی است که شبکه بلاک چین انتخابی شما بابت انجام تراکنش دریافت می‌کند و در واقع گس فی‌ای است که شما بابت انجام تراکنش، به شبکه بلاک چینی که انتخاب کرده‌اید می‌پردازید. این مبلغ در پیش فاکتور قابل مشاهده است.

برای خرید آدیو روی هر شبکه و مشاهده آن در کیف پول خود می‌توانید در همین صفحه آدرس ارز دیجیتال را به کیف پول خود اضافه کنید.

اگر از افزونه متامسک استفاده می‌کنید با کلیک روی آیکون متامسک به طور مستقیم ارز AUDIO را به کیف پول متامسک خود اضافه کنید.

در صورتی که از کیف پول‌های دیگری استفاده می‌کنید آدرس کانترکت توکن را کپی و در کیف پول خود پیست کنید.

خرید آدیو از صرافی پول نو

پس از ثبت نام و احراز هویت در پول نو می‌توانید خرید آدیو را شروع کنید. برای این کار مقدار واحدهای AUDIO یا مبلغی که می‌خواهید برای خرید Audius بپردازید در کادر وارد کنید. مرحله بعد، مرحله انتخاب شبکه‌ای است که می‌خواهید روی آن، ارز Audius را در کیف پول خود دریافت کنید. آدیو AUDIO روی بلاک چین Ethereum (ERC20) قابل انتقال است. پس از انتخاب شبکه، آدرس کیف پول مرتبط با شبکه انتخابی‌تان را به صورت کپی و پیست یا به صورت اسکن QR کد یا از طریق دفترچه آدرس‌ها در کادر وارد کنید.

توجه کنید که آدرس را تایپ نکنید چون ممکن است اشتباهی در وارد کردن یکی از کاراکترها پیش بیاید و خرید شما به کیف پولتان منتقل نشود.

پس از وارد کردن شماره کارت بانکی که قصد پرداخت از طریق آن را دارید پیش فاکتور برای شما صادر می‌شود. با بررسی نهایی آن به درگاه شاپرک وارد می‌شوید و مبلغ AUDIO خریداری شده را می‌پردازید. قیمت AUDIO هر یک دقیقه به‌روز می‌شود و پس از پایان یک دقیقه لازم است قیمت را به‌روزرسانی کنید تا پیش فاکتور بر اساس آن صادر شود.

فروش آدیو (AUDIO)

فرآیند فروش آدیو در پول نو پس از تایید احراز هویت شما فعال می‌شود. در ابتدا لازم است مقدار AUDIO مورد نظر خود را برای فروش وارد کنید.

فروش آدیو در پول نو روی شبکه Ethereum (ERC20) انجام می‌شود. شبکه انتقال را با توجه به شبکه‌ای که ارز شما روی آن قرار دارد انتخاب کنید.

به دو روش می‌توانید ارزهای دیجیتال خود را به پول نو انتقال دهید و معادل نقدی آن را در حساب بانکی‌تان دریافت کنید.

روش اول: ارسال مستقیم (TXID)

در این روش شما با استفاده از کیف پول خودتان، مقدار مورد نظر از ارز Audius را به آدرسی که در اختیارتان می‌گذاریم منتقل می‌کنید. پس از اتمام تراکنش، شناسه‌ TXID را که نشان‌دهنده اطلاعات تراکنش شماست در کادر مربوط کپی می‌کنید.

روش دوم: اتصال کیف پول

با انتخاب این گزینه می‌توانید مستقیم کیف پول خود را به پلتفرم متصل و آدیو را ارسال کنید. برای این کار دو راه دارید. یکی اینکه از طریق متامسک روی مرورگر خود به پول نو متصل شوید. دوم اتصال از طریق والت کانکت است که با اسکن QR کد از طریق کیف پول موبایل خود یا اتصال کیف پول سخت افزاری، به پلتفرم متصل می‌شوید.

مراحل را پیش بروید و مقدار مورد نظر خود را وارد کنید. ما در سریع‌ترین زمان معادل نقدی ارز AUDIO را به حساب بانکی شما منتقل می‌کنیم.

پول نو بستر مطمئن خرید و فروش ارزهای دیجیتال

پول نو همراه شماست تا تجربه‌ای مطلوب از خرید و فروش آدیو و سایر ارزهای دیجیتال داشته باشید. ما در پول نو امکان خرید و فروش آدیو را با استفاده از کیف پول شخصی فراهم کرده‌ایم تا هیچ گونه نگرانی بابت به خطر افتادن امنیت دارایی‌ها نداشته باشید. در هر مرحله از فرایند خرید و فروش در کنار شماییم و در صورتی که پرسشی داشته باشید پشتیبانی پول نو همواره در دسترس و پاسخگوی شماست.