اتوماتا

اتوماتا نتورک

Automata Network (ATA)

قیمت اتوماتا

TMN 5,416
+ 1.07%
USDT 0.0932

آدرس کانترکت

اتریوم

0xa212...1225

بایننس اسمارت چین

0xa212...1225

نمودار لحظه ای اتوماتا

پشتیبانی از ۲ شبکه

می‌پردازم

دریافت می‌کنم

نام ارزاتوماتا
نمادATA

قیمت جهانی (‏دلار)‏

$ 0.0932

آخرین قیمت (‏تومان)‏

5,416

تغییرات روزانه (‏درصد)‏

+ 1.07%

حجم معاملات روزانه (‏دلار)‏

1,625,179
رتبه در بازار602

ارزش بازار (‏دلار)‏

56,072,406

قیمت اتوماتا (ATA)

امروز ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ شمسی مطابق با ۲۰۲۴/۰۷/۱۳ میلادی و در این لحظه، اتوماتا، 5,416 تومان معادل $ 0.0932 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Automata Network طی ۲۴ ساعت اخیر + 1.07% تغییر قیمت داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر اتوماتا 1,625,179.00 دلار است. ارز اتوماتا با نماد اختصاری ATA در رتبه 602 ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد. ارزش بازار اتوماتا هم اکنون 56,072,406 دلار آمریکاست.

دامیننس اتوماتا (ATA)

dominance یا دامیننس Automata Network به معنی میزان سهم ارز اتوماتا در کل بازار کریپتوکارنسی است. این سهم نشان می‌دهد که ATA چه درصدی از کل بازار را در میان دیگر ارزها در اختیار دارد. عدد این تسلط بر بازار با درصد نشان داده می‌شود. هم اکنون دامیننس اتوماتا 0.00 درصد است. با تحلیل دامیننس اتوماتا و بررسی کاهش یا افزایش آن متوجه می‌شوید که میزان سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال افزایش داشته یا کاهش یافته است.

تعداد واحدهای اتوماتا (ATA)

حداکثر تعداد واحدهای ارز اتوماتا (ATA) 1,000,000,000 است. این یعنی در نهایت این تعداد از ارز اتوماتا وجود خواهد داشت. برخی از ارزهای دیجیتال عرضه‌ای نامشخص دارند و تعداد واحدهای نهایی آن‌ها تعیین نشده است. تا کنون 1,000,000,000 واحد Automata Network (ATA) عرضه شده است. این تعداد واحدهای اتوماتا بعد از کم شدن واحدهای سوزانده شده است. تعداد واحدهای در گردش (Circulating Supply) ATA هم اکنون 513,200,979 واحد است این یعنی چه تعداد واحد ATA در بازار و در دست مردم گردش می‌کند. مثلا دارایی‌های قفل شده که تاثیری روی قیمت بازار نمی‌گذارند جزو واحدهای در گردش محاسبه نمی‌شوند.

تاریخچه قیمت اتوماتا

بیشترین رکورد قیمت اتوماتا (ATA) تا کنون 2.36 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۱/۰۶/۰۷. قیمت کنونی Automata Network به نسبت این رکورد - 95.35% تغییر کرده است.

کمترین قیمت اتوماتا (ATA) تا کنون 0.063594 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۳/۰۸/۱۷. قیمت کنونی Automata Network به نسبت این رکورد + 72.61% تغییر کرده است.

خرید اتوماتا (ATA)

اینکه چه شبکه‌ای را برای خرید اتوماتا انتخاب می‌کنید مهم است و دقت کنید که آدرس عمومی‌ای که برای خرید ATA استفاده می‌کنید حتما با شبکه‌ای که برای انتقال انتخاب کرده‌اید مطابق باشد. نکته مهم دیگر در خرید Automata Network و سایر ارزهای دیجیتال این است که هزینه انتقال در شبکه بلاک چین، با کارمزد پول نو متفاوت است. هزینه انتقال، مبلغی است که شبکه بلاک چین انتخابی شما بابت انجام تراکنش دریافت می‌کند و در واقع گس فی‌ای است که شما بابت انجام تراکنش، به شبکه بلاک چینی که انتخاب کرده‌اید می‌پردازید. این مبلغ در پیش فاکتور قابل مشاهده است.

برای خرید اتوماتا روی هر شبکه و مشاهده آن در کیف پول خود می‌توانید در همین صفحه آدرس ارز دیجیتال را به کیف پول خود اضافه کنید.

اگر از افزونه متامسک استفاده می‌کنید با کلیک روی آیکون متامسک به طور مستقیم ارز ATA را به کیف پول متامسک خود اضافه کنید.

در صورتی که از کیف پول‌های دیگری استفاده می‌کنید آدرس کانترکت توکن را کپی و در کیف پول خود پیست کنید.

خرید اتوماتا از صرافی پول نو

پس از ثبت نام و احراز هویت در پول نو می‌توانید خرید اتوماتا را شروع کنید. برای این کار مقدار واحدهای ATA یا مبلغی که می‌خواهید برای خرید Automata Network بپردازید در کادر وارد کنید. مرحله بعد، مرحله انتخاب شبکه‌ای است که می‌خواهید روی آن، ارز Automata Network را در کیف پول خود دریافت کنید. اتوماتا ATA روی بلاک چین Ethereum (ERC20), BNB Smart Chain (BEP20) قابل انتقال است. پس از انتخاب شبکه، آدرس کیف پول مرتبط با شبکه انتخابی‌تان را به صورت کپی و پیست یا به صورت اسکن QR کد یا از طریق دفترچه آدرس‌ها در کادر وارد کنید.

توجه کنید که آدرس را تایپ نکنید چون ممکن است اشتباهی در وارد کردن یکی از کاراکترها پیش بیاید و خرید شما به کیف پولتان منتقل نشود.

پس از وارد کردن شماره کارت بانکی که قصد پرداخت از طریق آن را دارید پیش فاکتور برای شما صادر می‌شود. با بررسی نهایی آن به درگاه شاپرک وارد می‌شوید و مبلغ ATA خریداری شده را می‌پردازید. قیمت ATA هر یک دقیقه به‌روز می‌شود و پس از پایان یک دقیقه لازم است قیمت را به‌روزرسانی کنید تا پیش فاکتور بر اساس آن صادر شود.

فروش اتوماتا (ATA)

فرآیند فروش اتوماتا در پول نو پس از تایید احراز هویت شما فعال می‌شود. در ابتدا لازم است مقدار ATA مورد نظر خود را برای فروش وارد کنید.

فروش اتوماتا در پول نو روی شبکه Ethereum (ERC20), BNB Smart Chain (BEP20) انجام می‌شود. شبکه انتقال را با توجه به شبکه‌ای که ارز شما روی آن قرار دارد انتخاب کنید.

به دو روش می‌توانید ارزهای دیجیتال خود را به پول نو انتقال دهید و معادل نقدی آن را در حساب بانکی‌تان دریافت کنید.

روش اول: ارسال مستقیم (TXID)

در این روش شما با استفاده از کیف پول خودتان، مقدار مورد نظر از ارز Automata Network را به آدرسی که در اختیارتان می‌گذاریم منتقل می‌کنید. پس از اتمام تراکنش، شناسه‌ TXID را که نشان‌دهنده اطلاعات تراکنش شماست در کادر مربوط کپی می‌کنید.

روش دوم: اتصال کیف پول

با انتخاب این گزینه می‌توانید مستقیم کیف پول خود را به پلتفرم متصل و اتوماتا را ارسال کنید. برای این کار دو راه دارید. یکی اینکه از طریق متامسک روی مرورگر خود به پول نو متصل شوید. دوم اتصال از طریق والت کانکت است که با اسکن QR کد از طریق کیف پول موبایل خود یا اتصال کیف پول سخت افزاری، به پلتفرم متصل می‌شوید.

مراحل را پیش بروید و مقدار مورد نظر خود را وارد کنید. ما در سریع‌ترین زمان معادل نقدی ارز ATA را به حساب بانکی شما منتقل می‌کنیم.

پول نو بستر مطمئن خرید و فروش ارزهای دیجیتال

پول نو همراه شماست تا تجربه‌ای مطلوب از خرید و فروش اتوماتا و سایر ارزهای دیجیتال داشته باشید. ما در پول نو امکان خرید و فروش اتوماتا را با استفاده از کیف پول شخصی فراهم کرده‌ایم تا هیچ گونه نگرانی بابت به خطر افتادن امنیت دارایی‌ها نداشته باشید. در هر مرحله از فرایند خرید و فروش در کنار شماییم و در صورتی که پرسشی داشته باشید پشتیبانی پول نو همواره در دسترس و پاسخگوی شماست.