اکسی اینفینیتی

اکسی اینفینیتی

Axie Infinity (AXS)

قیمت اکسی اینفینیتی

TMN 506,142
+ 1.02%
USDT 7.75

آدرس کانترکت

اتریوم

0xbb0e...b28b

بایننس اسمارت چین

0x715d...f8a0

رونین

ronin:...bece

نمودار لحظه ای اکسی اینفینیتی

پشتیبانی از ۳ شبکه

می‌پردازم

دریافت می‌کنم

نام ارزاکسی اینفینیتی
نمادAXS

قیمت جهانی (‏دلار)‏

$ 7.75

آخرین قیمت (‏تومان)‏

506,142

تغییرات روزانه (‏درصد)‏

+ 1.02%

حجم معاملات روزانه (‏دلار)‏

44,899,392
رتبه در بازار89

ارزش بازار (‏دلار)‏

1,099,530,847

اکسی اینفینیتی (AXS) چیست؟

اکسی اینفینیتی Axie Infinity یک بازی ویدیویی آنلاین است که در سال ۲۰۱۸ عرضه شد. قالب این بازی، فضای بازی‌های پوکمون Pokémon و Tamagotchiرا یادآوری می‌کند. بازیکنان امکان جمع آوری، پرورش، نبرد و تجارت موجودات توکن بیس را می دهد که به Axies معروف هستند. چیزی که بازی اکسی اینفینیتی را متفاوت کرده، این است که خرید و فروش آیتم‌ها،‌ پاداش‌ها و اتفاقات داخل بازی، بر پایه بلاک چین اتریوم و روی ساید چین رونین (Ronin) هستند و دارایی‌های تولید شده به صورت توکن‌های خاص این بازی منتقل می‌شوند.

در جریان بازی، گیمرها باید اکسی‌ها را بخرند، ارتقا دهند و زیاد کنند. خریدن اکسی‌ها با اتصال کیف پول متامسک به بازی و انتقال اتر به کیف پول رونین انجام می‌شود. در واقع بازیکن‌ها می‌توانند با این بازی، درآمد کسب کنند. دارایی‌های به‌دست آمده، توکن‌های بی‌همتا یا NFT هستند و می‌توانند به پول تبدیل شوند. هر Axie یک رمز غیرقابل تعویض (NFT) با ویژگی‌ها و نقاط قوت مختلف است و می‌تواند در نبردهای 3v3 وارد شود. تیم برنده امتیازات بیشتری (برای افزایش سطح آماری Axie یا تکامل اعضای بدن آن‌ها) به دست می‌آورد.
توکن حاکمیتی این بازی، AXS است.

مشخصات و قیمت لحظه ای اکسی اینفینیتی (XTZ)

امروز ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ شمسی مطابق با ۲۰۲۴/۰۴/۲۲ میلادی و در این لحظه، اکسی اینفینیتی، 506,142 تومان معادل $ 7.75 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Axie Infinity طی ۲۴ ساعت اخیر + 1.02% تغییر قیمت داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر اکسی اینفینیتی 44,899,392.00 دلار است. ارز اکسی اینفینیتی با نماد اختصاری Axie Infinity در رتبه 89 ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد. ارزش بازار اکسی اینفینیتی هم اکنون 1,099,530,847 دلار آمریکاست.

قیمت اکسی

دامیننس اکسی اینفینیتی (XTZ)

dominance یا دامیننس Axie Infinity به معنی میزان سهم ارز اتر در کل بازار کریپتوکارنسی است. این سهم نشان می‌دهد که Axie Infinity چه درصدی از کل بازار را در میان دیگر ارزها در اختیار دارد. عدد این تسلط بر بازار با درصد نشان داده می‌شود. هم اکنون دامیننس اکسی اینفینیتی 0.04 درصد است. با تحلیل دامیننس اکسی اینفینیتی و بررسی کاهش یا افزایش آن متوجه می‌شوید که میزان سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال افزایش داشته یا کاهش یافته است.

تعداد واحدها و محدودیت اکسی اینفینیتی (XTZ)

حداکثر تعداد واحدهای ارز اکسی اینفینیتی 270,000,000 است. این یعنی در نهایت این تعداد از ارز اکسی اینفینیتی وجود خواهد داشت. برخی از ارزهای دیجیتال عرضه‌ای نامشخص دارند و تعداد واحدهای نهایی آن‌ها تعیین نشده است. تا کنون 270,000,000 واحد Axie Infinity عرضه شده است. این تعداد واحدهای اکسی اینفینیتی بعد از کم شدن واحدهای سوزانده شده است. تعداد واحدهای در گردش (Circulating Supply) Axie Infinity هم اکنون 143,545,085 واحد است این یعنی چه تعداد واحد Axie Infinity در بازار و در دست مردم گردش می‌کند. مثلا دارایی‌های قفل شده که تاثیری روی قیمت بازار نمی‌گذارند جزو واحدهای در گردش محاسبه نمی‌شوند.

تاریخچه قیمت اکسی اینفینیتی

بیشترین رکورد قیمت اکسی اینفینیتی (XTZ) تا کنون 164.9 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۱/۱۱/۰۶. قیمت کنونی Axie Infinity به نسبت این رکورد - 95.35% تغییر کرده است.

کمترین قیمت اکسی اینفینیتی (XTZ) تا کنون 0.123718 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۰/۱۱/۰۶. قیمت کنونی Axie Infinity به نسبت این رکورد + 6091.47% تغییر کرده است.

پول نو بستر مطمئن خرید و فروش ارزهای دیجیتال

ما در پول نو امکان خرید و فروش اکسی اینفینیتی را با استفاده از کیف پول شخصی فراهم کرده‌ایم تا هیچ گونه نگرانی بابت به خطر افتادن امنیت دارایی‌ها نداشته باشید. در هر مرحله از فرایند خرید و فروش در کنار شماییم و در صورتی که پرسشی داشته باشید پشتیبانی پول نو همواره در دسترس و پاسخگوی شماست.

پرسش های پرتکرار درباره اکسی اینفینیتی

به پرسش های شما درباره اکسی اینفینیتی پاسخ داده ایم.

کیف پول‌هایی که می‌توانند از توکن‌های اتریومی پشتیبانی کنند مانند تراست والت و متامسک، معتبر هستند.