اکسی اینفینیتی

اکسی اینفینیتی

Axie Infinity (AXS)

قیمت اکسی اینفینیتی

TMN 404,904

+ 2.07%

USDT 12.47

آدرس کانترکت

اتریوم

0xbb0e...b28b

بایننس اسمارت چین

0x715d...f8a0

رونین

ronin:...bece

نمودار لحظه ای اکسی اینفینیتی

پشتیبانی از ۳ شبکه

می‌پردازم

دریافت می‌کنم

نام ارزاکسی اینفینیتی
نمادAXS

قیمت جهانی (‏دلار)‏

$ 12.47

آخرین قیمت (‏تومان)‏

404,904

تغییرات روزانه (‏درصد)‏

+ 2.07%

حجم معاملات روزانه (‏دلار)‏

54,852,572

رتبه در بازار

48

ارزش بازار (‏دلار)‏

1,130,083,533

اکسی اینفینیتی (AXS) چیست؟

اکسی اینفینیتی Axie Infinity یک بازی ویدیویی آنلاین است که در سال ۲۰۱۸ عرضه شد. قالب این بازی، فضای بازی‌های پوکمون Pokémon و Tamagotchiرا یادآوری می‌کند. بازیکنان امکان جمع آوری، پرورش، نبرد و تجارت موجودات توکن بیس را می دهد که به Axies معروف هستند. چیزی که بازی اکسی اینفینیتی را متفاوت کرده، این است که خرید و فروش آیتم‌ها،‌ پاداش‌ها و اتفاقات داخل بازی، بر پایه بلاک چین اتریوم و روی ساید چین رونین (Ronin) هستند و دارایی‌های تولید شده به صورت توکن‌های خاص این بازی منتقل می‌شوند.
در جریان بازی، گیمرها باید اکسی‌ها را بخرند، ارتقا دهند و زیاد کنند. خریدن اکسی‌ها با اتصال کیف پول متامسک به بازی و انتقال اتر به کیف پول رونین انجام می‌شود. در واقع بازیکن‌ها می‌توانند با این بازی، درآمد کسب کنند. دارایی‌های به‌دست آمده، توکن‌های بی‌همتا یا NFT هستند و می‌توانند به پول تبدیل شوند. هر Axie یک رمز غیرقابل تعویض (NFT) با ویژگی‌ها و نقاط قوت مختلف است و می‌تواند در نبردهای 3v3 وارد شود. تیم برنده امتیازات بیشتری (برای افزایش سطح آماری Axie یا تکامل اعضای بدن آن‌ها) به دست می‌آورد.
توکن حاکمیتی این بازی، AXS است.

قیمت اکسی اینفینیتی (AXS)

امروز ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ شمسی مطابق با ۲۰۲۲/۰۹/۲۹ میلادی و در این لحظه، اکسی اینفینیتی، 404,904 تومان معادل $ 12.47 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Axie Infinity طی ۲۴ ساعت اخیر + 2.07% تغییر قیمت داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر اکسی اینفینیتی 54,852,572 دلار است. ارز اکسی اینفینیتی با نماد اختصاری AXS در رتبه 48 ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد. ارزش بازار اکسی اینفینیتی هم اکنون 1,130,083,533 دلار آمریکاست.

دامیننس اکسی اینفینیتی (AXS)

dominance یا دامیننس Axie Infinity به معنی میزان سهم ارز اکسی اینفینیتی در کل بازار کریپتوکارنسی است. این سهم نشان می‌دهد که AXS چه درصدی از کل بازار را در میان دیگر ارزها در اختیار دارد. عدد این تسلط بر بازار با درصد نشان داده می‌شود. هم اکنون دامیننس اکسی اینفینیتی 0.12 درصد است. با تحلیل دامیننس اکسی اینفینیتی و بررسی کاهش یا افزایش آن متوجه می‌شوید که میزان سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال افزایش داشته یا کاهش یافته است.

تعداد واحدهای اکسی اینفینیتی (AXS)

حداکثر تعداد واحدهای ارز اکسی اینفینیتی (AXS) 270,000,000 است. این یعنی در نهایت این تعداد از ارز اکسی اینفینیتی وجود خواهد داشت. برخی از ارزهای دیجیتال عرضه‌ای نامشخص دارند و تعداد واحدهای نهایی آن‌ها تعیین نشده است. تا کنون 270,000,000 واحد Axie Infinity (AXS) عرضه شده است. این تعداد واحدهای اکسی اینفینیتی بعد از کم شدن واحدهای سوزانده شده است. تعداد واحدهای در گردش (Circulating Supply) AXS هم اکنون 90,390,814 واحد است این یعنی چه تعداد واحد AXS در بازار و در دست مردم گردش می‌کند. مثلا دارایی‌های قفل شده که تاثیری روی قیمت بازار نمی‌گذارند جزو واحدهای در گردش محاسبه نمی‌شوند.

تاریخچه قیمت اکسی اینفینیتی

بیشترین رکورد قیمت اکسی اینفینیتی (AXS) تا کنون 164.9 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۱/۱۱/۰۶. قیمت کنونی Axie Infinity به نسبت این رکورد - 92.43% تغییر کرده است.

کمترین قیمت اکسی اینفینیتی (AXS) تا کنون 0.123718 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۰/۱۱/۰۶. قیمت کنونی Axie Infinity به نسبت این رکورد + 9989.39% تغییر کرده است.

خرید اکسی اینفینیتی (AXS)

اینکه چه شبکه‌ای را برای خرید اکسی اینفینیتی انتخاب می‌کنید مهم است و دقت کنید که آدرس عمومی‌ای که برای خرید AXS استفاده می‌کنید حتما با شبکه‌ای که برای انتقال انتخاب کرده‌اید مطابق باشد. نکته مهم دیگر در خرید Axie Infinity و سایر ارزهای دیجیتال این است که هزینه انتقال در شبکه بلاک چین، با کارمزد پول نو متفاوت است. هزینه انتقال، مبلغی است که شبکه بلاک چین انتخابی شما بابت انجام تراکنش دریافت می‌کند و در واقع گس فی‌ای است که شما بابت انجام تراکنش، به شبکه بلاک چینی که انتخاب کرده‌اید می‌پردازید. این مبلغ در پیش فاکتور قابل مشاهده است.

برای خرید اکسی اینفینیتی روی هر شبکه و مشاهده آن در کیف پول خود می‌توانید در همین صفحه آدرس ارز دیجیتال را به کیف پول خود اضافه کنید.

اگر از افزونه متامسک استفاده می‌کنید با کلیک روی آیکون متامسک به طور مستقیم ارز AXS را به کیف پول متامسک خود اضافه کنید.

در صورتی که از کیف پول‌های دیگری استفاده می‌کنید آدرس کانترکت توکن را کپی و در کیف پول خود پیست کنید.

خرید اکسی اینفینیتی از صرافی پول نو

پس از ثبت نام و احراز هویت در پول نو می‌توانید خرید اکسی اینفینیتی را شروع کنید. برای این کار مقدار واحدهای AXS یا مبلغی که می‌خواهید برای خرید Axie Infinity بپردازید در کادر وارد کنید. مرحله بعد، مرحله انتخاب شبکه‌ای است که می‌خواهید روی آن، ارز Axie Infinity را در کیف پول خود دریافت کنید. اکسی اینفینیتی AXS روی بلاک چین اتریوم, بایننس اسمارت چین, رونین قابل انتقال است. پس از انتخاب شبکه، آدرس کیف پول مرتبط با شبکه انتخابی‌تان را به صورت کپی و پیست یا به صورت اسکن QR کد یا از طریق دفترچه آدرس‌ها در کادر وارد کنید.

توجه کنید که آدرس را تایپ نکنید چون ممکن است اشتباهی در وارد کردن یکی از کاراکترها پیش بیاید و خرید شما به کیف پولتان منتقل نشود.

پس از وارد کردن شماره کارت بانکی که قصد پرداخت از طریق آن را دارید پیش فاکتور برای شما صادر می‌شود. با بررسی نهایی آن به درگاه شاپرک وارد می‌شوید و مبلغ AXS خریداری شده را می‌پردازید. قیمت AXS هر یک دقیقه به‌روز می‌شود و پس از پایان یک دقیقه لازم است قیمت را به‌روزرسانی کنید تا پیش فاکتور بر اساس آن صادر شود.

فروش اکسی اینفینیتی (AXS)

فرآیند فروش اکسی اینفینیتی در پول نو پس از تایید احراز هویت شما فعال می‌شود. در ابتدا لازم است مقدار AXS مورد نظر خود را برای فروش وارد کنید.

فروش اکسی اینفینیتی در پول نو روی شبکه Ethereum (ERC20), BNB Smart Chain (BEP20), Ronin انجام می‌شود. شبکه انتقال را با توجه به شبکه‌ای که ارز شما روی آن قرار دارد انتخاب کنید.

به دو روش می‌توانید ارزهای دیجیتال خود را به پول نو انتقال دهید و معادل نقدی آن را در حساب بانکی‌تان دریافت کنید.

روش اول: ارسال مستقیم (TXID)

در این روش شما با استفاده از کیف پول خودتان، مقدار مورد نظر از ارز Axie Infinity را به آدرسی که در اختیارتان می‌گذاریم منتقل می‌کنید. پس از اتمام تراکنش، شناسه‌ TXID را که نشان‌دهنده اطلاعات تراکنش شماست در کادر مربوط کپی می‌کنید.

روش دوم: اتصال کیف پول

با انتخاب این گزینه می‌توانید مستقیم کیف پول خود را به پلتفرم متصل و اکسی اینفینیتی را ارسال کنید. برای این کار دو راه دارید. یکی اینکه از طریق متامسک روی مرورگر خود به پول نو متصل شوید. دوم اتصال از طریق والت کانکت است که با اسکن QR کد از طریق کیف پول موبایل خود یا اتصال کیف پول سخت افزاری، به پلتفرم متصل می‌شوید.

مراحل را پیش بروید و مقدار مورد نظر خود را وارد کنید. ما در سریع‌ترین زمان معادل نقدی ارز AXS را به حساب بانکی شما منتقل می‌کنیم.
نکته مهم: برای فروش AXS روی شبکه بایننس اسمارت چین (BEP20) باید حتما ارز رسمی این شبکه یعنی BNB را در کیف پول خود داشته باشید و اگر از طریق اتریوم اقدام می‌کنید لازم است کارمزد شبکه را با ETH بپردازید. هنگام انتخاب شبکه‌ها در فرآیند فروش، به راهنماهای هر بخش توجه کنید.

پول نو بستر مطمئن خرید و فروش ارزهای دیجیتال

پول نو همراه شماست تا تجربه‌ای مطلوب از خرید و فروش اکسی اینفینیتی و سایر ارزهای دیجیتال داشته باشید. ما در پول نو امکان خرید و فروش اکسی اینفینیتی را با استفاده از کیف پول شخصی فراهم کرده‌ایم تا هیچ گونه نگرانی بابت به خطر افتادن امنیت دارایی‌ها نداشته باشید. در هر مرحله از فرایند خرید و فروش در کنار شماییم و در صورتی که پرسشی داشته باشید پشتیبانی پول نو همواره در دسترس و پاسخگوی شماست.

پرسش های پرتکرار درباره اکسی اینفینیتی

به پرسش های شما درباره اکسی اینفینیتی پاسخ داده ایم.

شما با اتصال کیف پول خود به پلتفرم پول نو یا ارسال از طریق کیف پول خودتان و وارد کردن شناسه تراکنش، توکن‌های خود را به کیف پول ما منتقل می‌کنید و ما با بررسی این شناسه و پس از تایید تراکنش، سریعا معادل آن را به حساب بانکی شما واریز می‌کنیم.

پس از ساخت حساب کاربری و تایید احراز هویت می‌توانید هر توکنی از جمله توکن AXS را از پول نو بخرید و ما آن را به کیف پول شخصی شما انتقال می‌دهیم. این پرداخت به صورت آنلاین و از درگاه‌های معتبر، رسمی و قانونی انجام می‌شود.

کیف پول‌هایی که می‌توانند از توکن‌های اتریومی پشتیبانی کنند مانند تراست والت و متامسک، معتبر هستند.