بت

بیسسیک اتنشن توکن

Basic Attention Token (BAT)

قیمت بت

TMN 16,986
- 2.62%
USDT 0.2652

آدرس کانترکت

اتریوم

0x0d87...87ef

بایننس اسمارت چین

0x101d...766e

نمودار لحظه ای بت

پشتیبانی از ۲ شبکه

می‌پردازم

دریافت می‌کنم

نام ارزبت
نمادBAT

قیمت جهانی (‏دلار)‏

$ 0.2652

آخرین قیمت (‏تومان)‏

16,986

تغییرات روزانه (‏درصد)‏

- 2.62%

حجم معاملات روزانه (‏دلار)‏

31,500,106
رتبه در بازار196

ارزش بازار (‏دلار)‏

399,773,295

قیمت بت (BAT)

امروز ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ شمسی مطابق با ۲۰۲۴/۰۴/۲۴ میلادی و در این لحظه، بت، 16,986 تومان معادل $ 0.2652 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Basic Attention Token طی ۲۴ ساعت اخیر - 2.62% تغییر قیمت داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر بت 31,500,106.00 دلار است. ارز بت با نماد اختصاری BAT در رتبه 196 ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد. ارزش بازار بت هم اکنون 399,773,295 دلار آمریکاست.

دامیننس بت (BAT)

dominance یا دامیننس Basic Attention Token به معنی میزان سهم ارز بت در کل بازار کریپتوکارنسی است. این سهم نشان می‌دهد که BAT چه درصدی از کل بازار را در میان دیگر ارزها در اختیار دارد. عدد این تسلط بر بازار با درصد نشان داده می‌شود. هم اکنون دامیننس بت 0.02 درصد است. با تحلیل دامیننس بت و بررسی کاهش یا افزایش آن متوجه می‌شوید که میزان سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال افزایش داشته یا کاهش یافته است.

تعداد واحدهای بت (BAT)

حداکثر تعداد واحدهای ارز بت (BAT) 1,500,000,000 است. این یعنی در نهایت این تعداد از ارز بت وجود خواهد داشت. برخی از ارزهای دیجیتال عرضه‌ای نامشخص دارند و تعداد واحدهای نهایی آن‌ها تعیین نشده است. تا کنون 1,500,000,000 واحد Basic Attention Token (BAT) عرضه شده است. این تعداد واحدهای بت بعد از کم شدن واحدهای سوزانده شده است. تعداد واحدهای در گردش (Circulating Supply) BAT هم اکنون 1,494,269,734 واحد است این یعنی چه تعداد واحد BAT در بازار و در دست مردم گردش می‌کند. مثلا دارایی‌های قفل شده که تاثیری روی قیمت بازار نمی‌گذارند جزو واحدهای در گردش محاسبه نمی‌شوند.

تاریخچه قیمت بت

بیشترین رکورد قیمت بت (BAT) تا کنون 1.9 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۱/۱۱/۲۸. قیمت کنونی Basic Attention Token به نسبت این رکورد - 85.94% تغییر کرده است.

کمترین قیمت بت (BAT) تا کنون 0.072394 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۱۷/۰۷/۱۶. قیمت کنونی Basic Attention Token به نسبت این رکورد + 269.14% تغییر کرده است.

خرید بت (BAT)

اینکه چه شبکه‌ای را برای خرید بت انتخاب می‌کنید مهم است و دقت کنید که آدرس عمومی‌ای که برای خرید BAT استفاده می‌کنید حتما با شبکه‌ای که برای انتقال انتخاب کرده‌اید مطابق باشد. نکته مهم دیگر در خرید Basic Attention Token و سایر ارزهای دیجیتال این است که هزینه انتقال در شبکه بلاک چین، با کارمزد پول نو متفاوت است. هزینه انتقال، مبلغی است که شبکه بلاک چین انتخابی شما بابت انجام تراکنش دریافت می‌کند و در واقع گس فی‌ای است که شما بابت انجام تراکنش، به شبکه بلاک چینی که انتخاب کرده‌اید می‌پردازید. این مبلغ در پیش فاکتور قابل مشاهده است.

برای خرید بت روی هر شبکه و مشاهده آن در کیف پول خود می‌توانید در همین صفحه آدرس ارز دیجیتال را به کیف پول خود اضافه کنید.

اگر از افزونه متامسک استفاده می‌کنید با کلیک روی آیکون متامسک به طور مستقیم ارز BAT را به کیف پول متامسک خود اضافه کنید.

در صورتی که از کیف پول‌های دیگری استفاده می‌کنید آدرس کانترکت توکن را کپی و در کیف پول خود پیست کنید.

خرید بت از صرافی پول نو

پس از ثبت نام و احراز هویت در پول نو می‌توانید خرید بت را شروع کنید. برای این کار مقدار واحدهای BAT یا مبلغی که می‌خواهید برای خرید Basic Attention Token بپردازید در کادر وارد کنید. مرحله بعد، مرحله انتخاب شبکه‌ای است که می‌خواهید روی آن، ارز Basic Attention Token را در کیف پول خود دریافت کنید. بت BAT روی بلاک چین Ethereum (ERC20), BNB Smart Chain (BEP20) قابل انتقال است. پس از انتخاب شبکه، آدرس کیف پول مرتبط با شبکه انتخابی‌تان را به صورت کپی و پیست یا به صورت اسکن QR کد یا از طریق دفترچه آدرس‌ها در کادر وارد کنید.

توجه کنید که آدرس را تایپ نکنید چون ممکن است اشتباهی در وارد کردن یکی از کاراکترها پیش بیاید و خرید شما به کیف پولتان منتقل نشود.

پس از وارد کردن شماره کارت بانکی که قصد پرداخت از طریق آن را دارید پیش فاکتور برای شما صادر می‌شود. با بررسی نهایی آن به درگاه شاپرک وارد می‌شوید و مبلغ BAT خریداری شده را می‌پردازید. قیمت BAT هر یک دقیقه به‌روز می‌شود و پس از پایان یک دقیقه لازم است قیمت را به‌روزرسانی کنید تا پیش فاکتور بر اساس آن صادر شود.

فروش بت (BAT)

فرآیند فروش بت در پول نو پس از تایید احراز هویت شما فعال می‌شود. در ابتدا لازم است مقدار BAT مورد نظر خود را برای فروش وارد کنید.

فروش بت در پول نو روی شبکه Ethereum (ERC20), BNB Smart Chain (BEP20) انجام می‌شود. شبکه انتقال را با توجه به شبکه‌ای که ارز شما روی آن قرار دارد انتخاب کنید.

به دو روش می‌توانید ارزهای دیجیتال خود را به پول نو انتقال دهید و معادل نقدی آن را در حساب بانکی‌تان دریافت کنید.

روش اول: ارسال مستقیم (TXID)

در این روش شما با استفاده از کیف پول خودتان، مقدار مورد نظر از ارز Basic Attention Token را به آدرسی که در اختیارتان می‌گذاریم منتقل می‌کنید. پس از اتمام تراکنش، شناسه‌ TXID را که نشان‌دهنده اطلاعات تراکنش شماست در کادر مربوط کپی می‌کنید.

روش دوم: اتصال کیف پول

با انتخاب این گزینه می‌توانید مستقیم کیف پول خود را به پلتفرم متصل و بت را ارسال کنید. برای این کار دو راه دارید. یکی اینکه از طریق متامسک روی مرورگر خود به پول نو متصل شوید. دوم اتصال از طریق والت کانکت است که با اسکن QR کد از طریق کیف پول موبایل خود یا اتصال کیف پول سخت افزاری، به پلتفرم متصل می‌شوید.

مراحل را پیش بروید و مقدار مورد نظر خود را وارد کنید. ما در سریع‌ترین زمان معادل نقدی ارز BAT را به حساب بانکی شما منتقل می‌کنیم.

پول نو بستر مطمئن خرید و فروش ارزهای دیجیتال

پول نو همراه شماست تا تجربه‌ای مطلوب از خرید و فروش بت و سایر ارزهای دیجیتال داشته باشید. ما در پول نو امکان خرید و فروش بت را با استفاده از کیف پول شخصی فراهم کرده‌ایم تا هیچ گونه نگرانی بابت به خطر افتادن امنیت دارایی‌ها نداشته باشید. در هر مرحله از فرایند خرید و فروش در کنار شماییم و در صورتی که پرسشی داشته باشید پشتیبانی پول نو همواره در دسترس و پاسخگوی شماست.