بیگ تایم

بیگ تایم

BIGTIME

قیمت بیگ تایم

TMN 12,915.2
- 0.02%
USDT 0.1977

آدرس کانترکت

اتریوم

0x64bc...a194

نمودار لحظه ای بیگ تایم

پشتیبانی از ۱ شبکه

می‌پردازم

دریافت می‌کنم

نام ارزبیگ تایم
نمادBIGTIME

قیمت جهانی (‏دلار)‏

$ 0.1977

آخرین قیمت (‏تومان)‏

12,915.2

تغییرات روزانه (‏درصد)‏

- 0.02%

حجم معاملات روزانه (‏دلار)‏

11,276,872
رتبه در بازار359

ارزش بازار (‏دلار)‏

163,728,278

درباره ارز BIGTIME

بیگ تایم با نماد BIGTIME یک ارز دیجیتال مبتنی بر بلاک چین است که در بازی نقش‌آفرینی آنلاین چندنفره (MMORPG) به همین نام به عنوان توکن درون‌بازی استفاده می‌شود. این بازی با ترکیب سرگرمی و کسب درآمد، به بازیکنان امکان می‌دهد تا با انجام بازی، توکن BIGTIME بدست آورند و از طریق صرافی‌های ارز دیجیتال به پول نقد تبدیل کنند. قیمت ارز دیجیتال بیگ تایم (BIGTIME) در این لحظه برابر با 12,915.3 تومان و معادل $ 0.1977 دلار آمریکا است. قیمت BIGTIME، در 24 ساعت اخیر - 0.02% درصد تغییر قیمت داشته است. ارز بیگ تایم از لحاظ مارکت کپ در رتبه 359 در بین ارزهای دیجیتال قرار دارد.

مشخصات و قیمت لحظه ای بیگ تایم (BIGTIME)

امروز ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ شمسی مطابق با ۲۰۲۴/۰۴/۲۲ میلادی و در این لحظه، بیگ تایم، 12,915.3 تومان معادل undefined دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Big Time طی ۲۴ ساعت اخیر - 0.02% تغییر قیمت داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر بیگ تایم 11,276,872.00 دلار است. ارز بیگ تایم با نماد اختصاری Big Time در رتبه 359 ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد. ارزش بازار بیگ تایم هم اکنون 163,728,278 دلار آمریکاست.

دامیننس بیگ تایم (BIGTIME)

dominance یا دامیننس Big Time به معنی میزان سهم ارز اتر در کل بازار کریپتوکارنسی است. این سهم نشان می‌دهد که Big Time چه درصدی از کل بازار را در میان دیگر ارزها در اختیار دارد. عدد این تسلط بر بازار با درصد نشان داده می‌شود. هم اکنون دامیننس بیگ تایم 0.01 درصد است. با تحلیل دامیننس بیگ تایم و بررسی کاهش یا افزایش آن متوجه می‌شوید که میزان سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال افزایش داشته یا کاهش یافته است.

تعداد واحدها و محدودیت بیگ تایم (BIGTIME)

حداکثر تعداد واحدهای ارز بیگ تایم 5,000,000,000 است. این یعنی در نهایت این تعداد از ارز بیگ تایم وجود خواهد داشت. برخی از ارزهای دیجیتال عرضه‌ای نامشخص دارند و تعداد واحدهای نهایی آن‌ها تعیین نشده است. تا کنون 5,000,000,000 واحد Big Time عرضه شده است. این تعداد واحدهای بیگ تایم بعد از کم شدن واحدهای سوزانده شده است. تعداد واحدهای در گردش (Circulating Supply) Big Time هم اکنون 822,107,852 واحد است این یعنی چه تعداد واحد Big Time در بازار و در دست مردم گردش می‌کند. مثلا دارایی‌های قفل شده که تاثیری روی قیمت بازار نمی‌گذارند جزو واحدهای در گردش محاسبه نمی‌شوند.

تاریخچه قیمت بیگ تایم

بیشترین رکورد قیمت بیگ تایم (BIGTIME) تا کنون 0.977359 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۳/۱۲/۰۵. قیمت کنونی Big Time به نسبت این رکورد - 79.66% تغییر کرده است.

کمترین قیمت بیگ تایم (BIGTIME) تا کنون 0.0145 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۳/۱۰/۱۲. قیمت کنونی Big Time به نسبت این رکورد + 1271.21% تغییر کرده است.

چگونگی عملکرد توکن در بازی:

توکن BIGTIME کاربردهای مختلفی در بازی دارد، از جمله:
خرید تجهیزات و آیتم‌های بازی: بازیکنان می‌توانند از توکن BIGTIME برای خرید تجهیزات و آیتم‌های مورد نیاز خود در بازی استفاده کنند.
ارتقا سطح شخصیت: ارتقا سطح شخصیت در بازی به توکن BIGTIME نیاز دارد.
مشارکت در حراج‌ها: بازیکنان می‌توانند با استفاده از توکن BIGTIME در حراج‌های درون‌بازی شرکت کرده و آیتم‌های کمیاب و ارزشمند را بدست آورند.
حکمرانی: دارندگان توکن BIGTIME می‌توانند در تصمیم‌گیری‌های مربوط به آینده بازی مشارکت کنند.

توکنومیک و عرضه توکن:

عرضه کل توکن BIGTIME 2.1 میلیارد توکن است که 20% آن به بازیکنان، 20% به تیم توسعه‌دهنده، 10% به سرمایه‌گذاران، 40% به صندوق ذخیره و 10% به مارکتینگ و توسعه اختصاص یافته است.

مزایا و چالش‌های سرمایه‌گذاری:

مزایا:
پتانسیل رشد بالا به دلیل محبوبیت بازی‌های P2E
کاربردهای متنوع توکن در بازی
جامعه فعال و حامی
تیم توسعه‌دهنده با سابقه

چالش‌ها:
نوسانات بالای بازار ارز دیجیتال
رقابت با سایر بازی‌های P2E
عدم شفافیت در مورد برخی از جزئیات بازی

نحوه استخراج توکن:

استخراج: در حال حاضر امکان استخراج توکن BIGTIME وجود ندارد.

آینده ارز دیجیتال بیگ تایم:

تحلیل بازار و پیش‌بینی‌ها:
با توجه به محبوبیت روزافزون بازی‌های P2E و ویژگی‌های منحصر به فرد بازی بیگ تایم، انتظار می‌رود که تقاضا برای توکن BIGTIME در آینده افزایش یابد.
تاثیر بازی بر قیمت توکن:
موفقیت بازی بیگ تایم و افزایش تعداد بازیکنان، می‌تواند تاثیر مثبتی بر قیمت توکن BIGTIME داشته باشد.

نقش استیکینگ و تجهیزات بازی:

استفاده از توکن برای خرید تجهیزات: بازیکنان می‌توانند از توکن BIGTIME برای خرید تجهیزات و آیتم‌های مورد نیاز خود در بازی استفاده کنند.
سیستم پاداش و استیکینگ در بازی: بازیکنان می‌توانند با استیک کردن توکن BIGTIME، پاداش‌های مختلفی از جمله توکن BIGTIME و آیتم‌های بازی دریافت کنند.

نتیجه‌گیری:

ارز دیجیتال بیگ تایم (BIGTIME) فرصتی نو برای سرمایه‌گذاران و علاقه‌مندان به بازی‌های P2E است. این توکن با کاربردهای متنوع در بازی و پتانسیل رشد بالا، می‌تواند به عنوان یک سرمایه‌گذاری جذاب در نظر گرفته شود.

پول نو بستر مطمئن خرید و فروش ارزهای دیجیتال

ما در پول نو امکان خرید و فروش بیگ تایم را با سرعت و امنیت فراهم کرده‌ایم تا هیچ گونه نگرانی بابت امنیت دارایی‌ها نداشته باشید. در هر مرحله از فرایند خرید و فروش در کنار شماییم و در صورتی که پرسشی داشته باشید پشتیبانی پول نو همواره در دسترس و پاسخگوی شماست.