کارتسی

کارتسی

Cartesi (CTSI)

قیمت کارتسی

TMN 10,352
- 2.92%
USDT 0.175300

آدرس کانترکت

اتریوم

0x4916...6b5d

بایننس اسمارت چین

0x8da4...3ef2

نمودار لحظه ای کارتسی

پشتیبانی از ۲ شبکه

می‌پردازم

دریافت می‌کنم

نام ارزکارتسی
نمادCTSI

قیمت جهانی (‏دلار)‏

$ 0.175300

آخرین قیمت (‏تومان)‏

10,352

تغییرات روزانه (‏درصد)‏

- 2.92%

حجم معاملات روزانه (‏دلار)‏

5,408,795
رتبه در بازار338

ارزش بازار (‏دلار)‏

142,719,910

قیمت کارتسی (CTSI)

امروز ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ شمسی مطابق با ۲۰۲۴/۰۶/۱۷ میلادی و در این لحظه، کارتسی، 10,352 تومان معادل $ 0.175300 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Cartesi طی ۲۴ ساعت اخیر - 2.92% تغییر قیمت داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر کارتسی 5,408,795.00 دلار است. ارز کارتسی با نماد اختصاری CTSI در رتبه 338 ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد. ارزش بازار کارتسی هم اکنون 142,719,910 دلار آمریکاست.

دامیننس کارتسی (CTSI)

dominance یا دامیننس Cartesi به معنی میزان سهم ارز کارتسی در کل بازار کریپتوکارنسی است. این سهم نشان می‌دهد که CTSI چه درصدی از کل بازار را در میان دیگر ارزها در اختیار دارد. عدد این تسلط بر بازار با درصد نشان داده می‌شود. هم اکنون دامیننس کارتسی 0.01 درصد است. با تحلیل دامیننس کارتسی و بررسی کاهش یا افزایش آن متوجه می‌شوید که میزان سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال افزایش داشته یا کاهش یافته است.

تعداد واحدهای کارتسی (CTSI)

حداکثر تعداد واحدهای ارز کارتسی (CTSI) 1,000,000,000 است. این یعنی در نهایت این تعداد از ارز کارتسی وجود خواهد داشت. برخی از ارزهای دیجیتال عرضه‌ای نامشخص دارند و تعداد واحدهای نهایی آن‌ها تعیین نشده است. تا کنون 1,000,000,000 واحد Cartesi (CTSI) عرضه شده است. این تعداد واحدهای کارتسی بعد از کم شدن واحدهای سوزانده شده است. تعداد واحدهای در گردش (Circulating Supply) CTSI هم اکنون 819,241,242 واحد است این یعنی چه تعداد واحد CTSI در بازار و در دست مردم گردش می‌کند. مثلا دارایی‌های قفل شده که تاثیری روی قیمت بازار نمی‌گذارند جزو واحدهای در گردش محاسبه نمی‌شوند.

تاریخچه قیمت کارتسی

بیشترین رکورد قیمت کارتسی (CTSI) تا کنون 1.74 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۱/۰۵/۰۹. قیمت کنونی Cartesi به نسبت این رکورد - 90.04% تغییر کرده است.

کمترین قیمت کارتسی (CTSI) تا کنون 0.02670608 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۰/۰۵/۱۰. قیمت کنونی Cartesi به نسبت این رکورد + 550.33% تغییر کرده است.

خرید کارتسی (CTSI)

اینکه چه شبکه‌ای را برای خرید کارتسی انتخاب می‌کنید مهم است و دقت کنید که آدرس عمومی‌ای که برای خرید CTSI استفاده می‌کنید حتما با شبکه‌ای که برای انتقال انتخاب کرده‌اید مطابق باشد. نکته مهم دیگر در خرید Cartesi و سایر ارزهای دیجیتال این است که هزینه انتقال در شبکه بلاک چین، با کارمزد پول نو متفاوت است. هزینه انتقال، مبلغی است که شبکه بلاک چین انتخابی شما بابت انجام تراکنش دریافت می‌کند و در واقع گس فی‌ای است که شما بابت انجام تراکنش، به شبکه بلاک چینی که انتخاب کرده‌اید می‌پردازید. این مبلغ در پیش فاکتور قابل مشاهده است.

برای خرید کارتسی روی هر شبکه و مشاهده آن در کیف پول خود می‌توانید در همین صفحه آدرس ارز دیجیتال را به کیف پول خود اضافه کنید.

اگر از افزونه متامسک استفاده می‌کنید با کلیک روی آیکون متامسک به طور مستقیم ارز CTSI را به کیف پول متامسک خود اضافه کنید.

در صورتی که از کیف پول‌های دیگری استفاده می‌کنید آدرس کانترکت توکن را کپی و در کیف پول خود پیست کنید.

خرید کارتسی از صرافی پول نو

پس از ثبت نام و احراز هویت در پول نو می‌توانید خرید کارتسی را شروع کنید. برای این کار مقدار واحدهای CTSI یا مبلغی که می‌خواهید برای خرید Cartesi بپردازید در کادر وارد کنید. مرحله بعد، مرحله انتخاب شبکه‌ای است که می‌خواهید روی آن، ارز Cartesi را در کیف پول خود دریافت کنید. کارتسی CTSI روی بلاک چین Ethereum (ERC20), BNB Smart Chain (BEP20) قابل انتقال است. پس از انتخاب شبکه، آدرس کیف پول مرتبط با شبکه انتخابی‌تان را به صورت کپی و پیست یا به صورت اسکن QR کد یا از طریق دفترچه آدرس‌ها در کادر وارد کنید.

توجه کنید که آدرس را تایپ نکنید چون ممکن است اشتباهی در وارد کردن یکی از کاراکترها پیش بیاید و خرید شما به کیف پولتان منتقل نشود.

پس از وارد کردن شماره کارت بانکی که قصد پرداخت از طریق آن را دارید پیش فاکتور برای شما صادر می‌شود. با بررسی نهایی آن به درگاه شاپرک وارد می‌شوید و مبلغ CTSI خریداری شده را می‌پردازید. قیمت CTSI هر یک دقیقه به‌روز می‌شود و پس از پایان یک دقیقه لازم است قیمت را به‌روزرسانی کنید تا پیش فاکتور بر اساس آن صادر شود.

فروش کارتسی (CTSI)

فرآیند فروش کارتسی در پول نو پس از تایید احراز هویت شما فعال می‌شود. در ابتدا لازم است مقدار CTSI مورد نظر خود را برای فروش وارد کنید.

فروش کارتسی در پول نو روی شبکه Ethereum (ERC20), BNB Smart Chain (BEP20) انجام می‌شود. شبکه انتقال را با توجه به شبکه‌ای که ارز شما روی آن قرار دارد انتخاب کنید.

به دو روش می‌توانید ارزهای دیجیتال خود را به پول نو انتقال دهید و معادل نقدی آن را در حساب بانکی‌تان دریافت کنید.

روش اول: ارسال مستقیم (TXID)

در این روش شما با استفاده از کیف پول خودتان، مقدار مورد نظر از ارز Cartesi را به آدرسی که در اختیارتان می‌گذاریم منتقل می‌کنید. پس از اتمام تراکنش، شناسه‌ TXID را که نشان‌دهنده اطلاعات تراکنش شماست در کادر مربوط کپی می‌کنید.

روش دوم: اتصال کیف پول

با انتخاب این گزینه می‌توانید مستقیم کیف پول خود را به پلتفرم متصل و کارتسی را ارسال کنید. برای این کار دو راه دارید. یکی اینکه از طریق متامسک روی مرورگر خود به پول نو متصل شوید. دوم اتصال از طریق والت کانکت است که با اسکن QR کد از طریق کیف پول موبایل خود یا اتصال کیف پول سخت افزاری، به پلتفرم متصل می‌شوید.

مراحل را پیش بروید و مقدار مورد نظر خود را وارد کنید. ما در سریع‌ترین زمان معادل نقدی ارز CTSI را به حساب بانکی شما منتقل می‌کنیم.

پول نو بستر مطمئن خرید و فروش ارزهای دیجیتال

پول نو همراه شماست تا تجربه‌ای مطلوب از خرید و فروش کارتسی و سایر ارزهای دیجیتال داشته باشید. ما در پول نو امکان خرید و فروش کارتسی را با استفاده از کیف پول شخصی فراهم کرده‌ایم تا هیچ گونه نگرانی بابت به خطر افتادن امنیت دارایی‌ها نداشته باشید. در هر مرحله از فرایند خرید و فروش در کنار شماییم و در صورتی که پرسشی داشته باشید پشتیبانی پول نو همواره در دسترس و پاسخگوی شماست.