سلر نتورک

سلر نتورک

Celer Network (CELR)

قیمت سلر نتورک

TMN 1,974.7
- 13.94%
USDT 0.02932

آدرس کانترکت

اتریوم

0x4f92...c667

بایننس اسمارت چین

0x1f9f...2163

نمودار لحظه ای سلر نتورک

پشتیبانی از ۲ شبکه

می‌پردازم

دریافت می‌کنم

نام ارزسلر نتورک
نمادCELR

قیمت جهانی (‏دلار)‏

$ 0.02932

آخرین قیمت (‏تومان)‏

1,974.7

تغییرات روزانه (‏درصد)‏

- 13.94%

حجم معاملات روزانه (‏دلار)‏

12,338,753
رتبه در بازار356

ارزش بازار (‏دلار)‏

187,472,515

قیمت سلر (CELR)

امروز ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ شمسی مطابق با ۲۰۲۴/۰۴/۱۳ میلادی و در این لحظه، سلر نتورک، 1,974.7 تومان معادل $ 0.02932 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Celer Network طی ۲۴ ساعت اخیر - 13.94% تغییر قیمت داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر سلر نتورک 12,338,753.00 دلار است. ارز سلر نتورک با نماد اختصاری CELR در رتبه 356 ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد. ارزش بازار سلر نتورک هم اکنون 187,472,515 دلار آمریکاست.

دامیننس سلر (CELR)

dominance یا دامیننس Celer Network به معنی میزان سهم ارز سلر نتورک در کل بازار کریپتوکارنسی است. این سهم نشان می‌دهد که CELR چه درصدی از کل بازار را در میان دیگر ارزها در اختیار دارد. عدد این تسلط بر بازار با درصد نشان داده می‌شود. هم اکنون دامیننس سلر نتورک 0.01 درصد است. با تحلیل دامیننس سلر نتورک و بررسی کاهش یا افزایش آن متوجه می‌شوید که میزان سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال افزایش داشته یا کاهش یافته است.

تعداد واحدهای سلر (CELR)

حداکثر تعداد واحدهای ارز سلر نتورک (CELR) 10,000,000,000 است. این یعنی در نهایت این تعداد از ارز سلر نتورک وجود خواهد داشت. برخی از ارزهای دیجیتال عرضه‌ای نامشخص دارند و تعداد واحدهای نهایی آن‌ها تعیین نشده است. تا کنون 10,000,000,000 واحد Celer Network (CELR) عرضه شده است. این تعداد واحدهای سلر نتورک بعد از کم شدن واحدهای سوزانده شده است. تعداد واحدهای در گردش (Circulating Supply) CELR هم اکنون 5,645,454,936 واحد است این یعنی چه تعداد واحد CELR در بازار و در دست مردم گردش می‌کند. مثلا دارایی‌های قفل شده که تاثیری روی قیمت بازار نمی‌گذارند جزو واحدهای در گردش محاسبه نمی‌شوند.

تاریخچه قیمت سلر (CELR)

بیشترین رکورد قیمت سلر نتورک (CELR) تا کنون 0.194843 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۱/۰۹/۲۶. قیمت کنونی Celer Network به نسبت این رکورد - 82.95% تغییر کرده است.

کمترین قیمت سلر نتورک (CELR) تا کنون 0.00095575 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۰/۰۳/۱۳. قیمت کنونی Celer Network به نسبت این رکورد + 3376.60% تغییر کرده است.

خرید سلر (CELR)

اینکه چه شبکه‌ای را برای خرید سلر نتورک انتخاب می‌کنید مهم است و دقت کنید که آدرس عمومی‌ای که برای خرید CELR استفاده می‌کنید حتما با شبکه‌ای که برای انتقال انتخاب کرده‌اید مطابق باشد. نکته مهم دیگر در خرید Celer Network و سایر ارزهای دیجیتال این است که هزینه انتقال در شبکه بلاک چین، با کارمزد پول نو متفاوت است. هزینه انتقال، مبلغی است که شبکه بلاک چین انتخابی شما بابت انجام تراکنش دریافت می‌کند و در واقع گس فی‌ای است که شما بابت انجام تراکنش، به شبکه بلاک چینی که انتخاب کرده‌اید می‌پردازید. این مبلغ در پیش فاکتور قابل مشاهده است.

برای خرید سلر نتورک روی هر شبکه و مشاهده آن در کیف پول خود می‌توانید در همین صفحه آدرس ارز دیجیتال را به کیف پول خود اضافه کنید.

اگر از افزونه متامسک استفاده می‌کنید با کلیک روی آیکون متامسک به طور مستقیم ارز CELR را به کیف پول متامسک خود اضافه کنید.

در صورتی که از کیف پول‌های دیگری استفاده می‌کنید آدرس کانترکت توکن را کپی و در کیف پول خود پیست کنید.

خرید سلر (CELR) از صرافی پول نو

پس از ثبت نام و احراز هویت در پول نو می‌توانید خرید سلر نتورک را شروع کنید. برای این کار مقدار واحدهای CELR یا مبلغی که می‌خواهید برای خرید Celer Network بپردازید در کادر وارد کنید. مرحله بعد، مرحله انتخاب شبکه‌ای است که می‌خواهید روی آن، ارز Celer Network را در کیف پول خود دریافت کنید. سلر نتورک CELR روی بلاک چین Ethereum (ERC20), BNB Smart Chain (BEP20) قابل انتقال است. پس از انتخاب شبکه، آدرس کیف پول مرتبط با شبکه انتخابی‌تان را به صورت کپی و پیست یا به صورت اسکن QR کد یا از طریق دفترچه آدرس‌ها در کادر وارد کنید.

توجه کنید که آدرس را تایپ نکنید چون ممکن است اشتباهی در وارد کردن یکی از کاراکترها پیش بیاید و خرید شما به کیف پولتان منتقل نشود.

پس از وارد کردن شماره کارت بانکی که قصد پرداخت از طریق آن را دارید پیش فاکتور برای شما صادر می‌شود. با بررسی نهایی آن به درگاه شاپرک وارد می‌شوید و مبلغ CELR خریداری شده را می‌پردازید. قیمت CELR هر یک دقیقه به‌روز می‌شود و پس از پایان یک دقیقه لازم است قیمت را به‌روزرسانی کنید تا پیش فاکتور بر اساس آن صادر شود.

فروش سلر (CELR)

فرآیند فروش سلر نتورک در پول نو پس از تایید احراز هویت شما فعال می‌شود. در ابتدا لازم است مقدار CELR مورد نظر خود را برای فروش وارد کنید.

فروش سلر نتورک در پول نو روی شبکه Ethereum (ERC20), BNB Smart Chain (BEP20) انجام می‌شود. شبکه انتقال را با توجه به شبکه‌ای که ارز شما روی آن قرار دارد انتخاب کنید.

به دو روش می‌توانید ارزهای دیجیتال خود را به پول نو انتقال دهید و معادل نقدی آن را در حساب بانکی‌تان دریافت کنید.

روش اول: ارسال مستقیم (TXID)

در این روش شما با استفاده از کیف پول خودتان، مقدار مورد نظر از ارز Celer Network را به آدرسی که در اختیارتان می‌گذاریم منتقل می‌کنید. پس از اتمام تراکنش، شناسه‌ TXID را که نشان‌دهنده اطلاعات تراکنش شماست در کادر مربوط کپی می‌کنید.

روش دوم: اتصال کیف پول

با انتخاب این گزینه می‌توانید مستقیم کیف پول خود را به پلتفرم متصل و سلر نتورک را ارسال کنید. برای این کار دو راه دارید. یکی اینکه از طریق متامسک روی مرورگر خود به پول نو متصل شوید. دوم اتصال از طریق والت کانکت است که با اسکن QR کد از طریق کیف پول موبایل خود یا اتصال کیف پول سخت افزاری، به پلتفرم متصل می‌شوید.

مراحل را پیش بروید و مقدار مورد نظر خود را وارد کنید. ما در سریع‌ترین زمان معادل نقدی ارز CELR را به حساب بانکی شما منتقل می‌کنیم.

پول نو بستر مطمئن خرید و فروش ارزهای دیجیتال

پول نو همراه شماست تا تجربه‌ای مطلوب از خرید و فروش سلر نتورک و سایر ارزهای دیجیتال داشته باشید. ما در پول نو امکان خرید و فروش سلر نتورک را با استفاده از کیف پول شخصی فراهم کرده‌ایم تا هیچ گونه نگرانی بابت به خطر افتادن امنیت دارایی‌ها نداشته باشید. در هر مرحله از فرایند خرید و فروش در کنار شماییم و در صورتی که پرسشی داشته باشید پشتیبانی پول نو همواره در دسترس و پاسخگوی شماست.