پیپل

پیپل

constitutiondao (PEOPLE)

قیمت پیپل

TMN 1,722.2
- 8.03%
USDT 0.026930

آدرس کانترکت

اتریوم

0x7a58...6c71

نمودار لحظه ای پیپل

پشتیبانی از ۱ شبکه

می‌پردازم

دریافت می‌کنم

نام ارزپیپل
نمادPEOPLE

قیمت جهانی (‏دلار)‏

$ 0.026930

آخرین قیمت (‏تومان)‏

1,722.2

تغییرات روزانه (‏درصد)‏

- 8.03%

حجم معاملات روزانه (‏دلار)‏

40,272,608
رتبه در بازار394

ارزش بازار (‏دلار)‏

136,707,001

قیمت پیپل (PEOPLE)

امروز ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ شمسی مطابق با ۲۰۲۴/۰۴/۲۴ میلادی و در این لحظه، پیپل، 1,722.2 تومان معادل $ 0.026930 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت ConstitutionDAO طی ۲۴ ساعت اخیر - 8.03% تغییر قیمت داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر پیپل 40,272,608.00 دلار است. ارز پیپل با نماد اختصاری PEOPLE در رتبه 394 ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد. ارزش بازار پیپل هم اکنون 136,707,001 دلار آمریکاست.

دامیننس پیپل (PEOPLE)

dominance یا دامیننس ConstitutionDAO به معنی میزان سهم ارز پیپل در کل بازار کریپتوکارنسی است. این سهم نشان می‌دهد که PEOPLE چه درصدی از کل بازار را در میان دیگر ارزها در اختیار دارد. عدد این تسلط بر بازار با درصد نشان داده می‌شود. هم اکنون دامیننس پیپل 0.01 درصد است. با تحلیل دامیننس پیپل و بررسی کاهش یا افزایش آن متوجه می‌شوید که میزان سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال افزایش داشته یا کاهش یافته است.

تعداد واحدهای پیپل (PEOPLE)

حداکثر تعداد واحدهای ارز پیپل (PEOPLE) 5,066,639,005 است. این یعنی در نهایت این تعداد از ارز پیپل وجود خواهد داشت. برخی از ارزهای دیجیتال عرضه‌ای نامشخص دارند و تعداد واحدهای نهایی آن‌ها تعیین نشده است. تا کنون 5,066,639,005 واحد ConstitutionDAO (PEOPLE) عرضه شده است. این تعداد واحدهای پیپل بعد از کم شدن واحدهای سوزانده شده است. تعداد واحدهای در گردش (Circulating Supply) PEOPLE هم اکنون 5,066,639,005 واحد است این یعنی چه تعداد واحد PEOPLE در بازار و در دست مردم گردش می‌کند. مثلا دارایی‌های قفل شده که تاثیری روی قیمت بازار نمی‌گذارند جزو واحدهای در گردش محاسبه نمی‌شوند.

تاریخچه قیمت پیپل

بیشترین رکورد قیمت پیپل (PEOPLE) تا کنون 0.185022 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۱/۱۲/۲۳. قیمت کنونی ConstitutionDAO به نسبت این رکورد - 85.44% تغییر کرده است.

کمترین قیمت پیپل (PEOPLE) تا کنون 0.0009194 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۱/۱۱/۲۱. قیمت کنونی ConstitutionDAO به نسبت این رکورد + 2830.31% تغییر کرده است.

خرید پیپل (PEOPLE)

اینکه چه شبکه‌ای را برای خرید پیپل انتخاب می‌کنید مهم است و دقت کنید که آدرس عمومی‌ای که برای خرید PEOPLE استفاده می‌کنید حتما با شبکه‌ای که برای انتقال انتخاب کرده‌اید مطابق باشد. نکته مهم دیگر در خرید ConstitutionDAO و سایر ارزهای دیجیتال این است که هزینه انتقال در شبکه بلاک چین، با کارمزد پول نو متفاوت است. هزینه انتقال، مبلغی است که شبکه بلاک چین انتخابی شما بابت انجام تراکنش دریافت می‌کند و در واقع گس فی‌ای است که شما بابت انجام تراکنش، به شبکه بلاک چینی که انتخاب کرده‌اید می‌پردازید. این مبلغ در پیش فاکتور قابل مشاهده است.

برای خرید پیپل روی هر شبکه و مشاهده آن در کیف پول خود می‌توانید در همین صفحه آدرس ارز دیجیتال را به کیف پول خود اضافه کنید.

اگر از افزونه متامسک استفاده می‌کنید با کلیک روی آیکون متامسک به طور مستقیم ارز PEOPLE را به کیف پول متامسک خود اضافه کنید.

در صورتی که از کیف پول‌های دیگری استفاده می‌کنید آدرس کانترکت توکن را کپی و در کیف پول خود پیست کنید.

خرید پیپل از صرافی پول نو

پس از ثبت نام و احراز هویت در پول نو می‌توانید خرید پیپل را شروع کنید. برای این کار مقدار واحدهای PEOPLE یا مبلغی که می‌خواهید برای خرید ConstitutionDAO بپردازید در کادر وارد کنید. مرحله بعد، مرحله انتخاب شبکه‌ای است که می‌خواهید روی آن، ارز ConstitutionDAO را در کیف پول خود دریافت کنید. پیپل PEOPLE روی بلاک چین Ethereum (ERC20) قابل انتقال است. پس از انتخاب شبکه، آدرس کیف پول مرتبط با شبکه انتخابی‌تان را به صورت کپی و پیست یا به صورت اسکن QR کد یا از طریق دفترچه آدرس‌ها در کادر وارد کنید.

توجه کنید که آدرس را تایپ نکنید چون ممکن است اشتباهی در وارد کردن یکی از کاراکترها پیش بیاید و خرید شما به کیف پولتان منتقل نشود.

پس از وارد کردن شماره کارت بانکی که قصد پرداخت از طریق آن را دارید پیش فاکتور برای شما صادر می‌شود. با بررسی نهایی آن به درگاه شاپرک وارد می‌شوید و مبلغ PEOPLE خریداری شده را می‌پردازید. قیمت PEOPLE هر یک دقیقه به‌روز می‌شود و پس از پایان یک دقیقه لازم است قیمت را به‌روزرسانی کنید تا پیش فاکتور بر اساس آن صادر شود.

فروش پیپل (PEOPLE)

فرآیند فروش پیپل در پول نو پس از تایید احراز هویت شما فعال می‌شود. در ابتدا لازم است مقدار PEOPLE مورد نظر خود را برای فروش وارد کنید.

فروش پیپل در پول نو روی شبکه Ethereum (ERC20) انجام می‌شود. شبکه انتقال را با توجه به شبکه‌ای که ارز شما روی آن قرار دارد انتخاب کنید.

به دو روش می‌توانید ارزهای دیجیتال خود را به پول نو انتقال دهید و معادل نقدی آن را در حساب بانکی‌تان دریافت کنید.

روش اول: ارسال مستقیم (TXID)

در این روش شما با استفاده از کیف پول خودتان، مقدار مورد نظر از ارز ConstitutionDAO را به آدرسی که در اختیارتان می‌گذاریم منتقل می‌کنید. پس از اتمام تراکنش، شناسه‌ TXID را که نشان‌دهنده اطلاعات تراکنش شماست در کادر مربوط کپی می‌کنید.

روش دوم: اتصال کیف پول

با انتخاب این گزینه می‌توانید مستقیم کیف پول خود را به پلتفرم متصل و پیپل را ارسال کنید. برای این کار دو راه دارید. یکی اینکه از طریق متامسک روی مرورگر خود به پول نو متصل شوید. دوم اتصال از طریق والت کانکت است که با اسکن QR کد از طریق کیف پول موبایل خود یا اتصال کیف پول سخت افزاری، به پلتفرم متصل می‌شوید.

مراحل را پیش بروید و مقدار مورد نظر خود را وارد کنید. ما در سریع‌ترین زمان معادل نقدی ارز PEOPLE را به حساب بانکی شما منتقل می‌کنیم.

پول نو بستر مطمئن خرید و فروش ارزهای دیجیتال

پول نو همراه شماست تا تجربه‌ای مطلوب از خرید و فروش پیپل و سایر ارزهای دیجیتال داشته باشید. ما در پول نو امکان خرید و فروش پیپل را با استفاده از کیف پول شخصی فراهم کرده‌ایم تا هیچ گونه نگرانی بابت به خطر افتادن امنیت دارایی‌ها نداشته باشید. در هر مرحله از فرایند خرید و فروش در کنار شماییم و در صورتی که پرسشی داشته باشید پشتیبانی پول نو همواره در دسترس و پاسخگوی شماست.