مانا

خرید و فروش مانا

Decentraland (MANA)

قیمت مانا

TMN 23,497

+ 1.40%

USDT 0.7014

آدرس کانترکت

اتریوم

0x0f5d...c942

نمودار لحظه ای مانا

پشتیبانی از ۱ شبکه

می‌پردازم

دریافت می‌کنم

نام ارزمانا
نمادMANA

قیمت جهانی (‏دلار)‏

$ 0.7014

آخرین قیمت (‏تومان)‏

23,497

تغییرات روزانه (‏درصد)‏

+ 1.40%

حجم معاملات روزانه (‏دلار)‏

85,595,935

رتبه در بازار

44

ارزش بازار (‏دلار)‏

1,262,311,685

قیمت مانا (MANA)

امروز ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ شمسی مطابق با ۲۰۲۲/۱۰/۰۴ میلادی و در این لحظه، مانا، 23,497 تومان معادل $ 0.7014 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Decentraland طی ۲۴ ساعت اخیر + 1.40% تغییر قیمت داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر مانا 85,595,935 دلار است. ارز مانا با نماد اختصاری MANA در رتبه 44 ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد. ارزش بازار مانا هم اکنون 1,262,311,685 دلار آمریکاست.

دامیننس مانا (MANA)

dominance یا دامیننس Decentraland به معنی میزان سهم ارز مانا در کل بازار کریپتوکارنسی است. این سهم نشان می‌دهد که MANA چه درصدی از کل بازار را در میان دیگر ارزها در اختیار دارد. عدد این تسلط بر بازار با درصد نشان داده می‌شود. هم اکنون دامیننس مانا 0.13 درصد است. با تحلیل دامیننس مانا و بررسی کاهش یا افزایش آن متوجه می‌شوید که میزان سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال افزایش داشته یا کاهش یافته است.

تعداد واحدهای مانا (MANA)

حداکثر تعداد واحدهای ارز مانا (MANA) 2,193,504,427 است. این یعنی در نهایت این تعداد از ارز مانا وجود خواهد داشت. برخی از ارزهای دیجیتال عرضه‌ای نامشخص دارند و تعداد واحدهای نهایی آن‌ها تعیین نشده است. تا کنون 2,193,504,427 واحد Decentraland (MANA) عرضه شده است. این تعداد واحدهای مانا بعد از کم شدن واحدهای سوزانده شده است. تعداد واحدهای در گردش (Circulating Supply) MANA هم اکنون 1,813,338,487 واحد است این یعنی چه تعداد واحد MANA در بازار و در دست مردم گردش می‌کند. مثلا دارایی‌های قفل شده که تاثیری روی قیمت بازار نمی‌گذارند جزو واحدهای در گردش محاسبه نمی‌شوند.

تاریخچه قیمت مانا

بیشترین رکورد قیمت مانا (MANA) تا کنون 5.85 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۱/۱۱/۲۵. قیمت کنونی Decentraland به نسبت این رکورد - 88.10% تغییر کرده است.

کمترین قیمت مانا (MANA) تا کنون 0.00923681 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۱۷/۱۰/۳۱. قیمت کنونی Decentraland به نسبت این رکورد + 7436.43% تغییر کرده است.

خرید مانا (MANA)

اینکه چه شبکه‌ای را برای خرید مانا انتخاب می‌کنید مهم است و دقت کنید که آدرس عمومی‌ای که برای خرید MANA استفاده می‌کنید حتما با شبکه‌ای که برای انتقال انتخاب کرده‌اید مطابق باشد. نکته مهم دیگر در خرید Decentraland و سایر ارزهای دیجیتال این است که هزینه انتقال در شبکه بلاک چین، با کارمزد پول نو متفاوت است. هزینه انتقال، مبلغی است که شبکه بلاک چین انتخابی شما بابت انجام تراکنش دریافت می‌کند و در واقع گس فی‌ای است که شما بابت انجام تراکنش، به شبکه بلاک چینی که انتخاب کرده‌اید می‌پردازید. این مبلغ در پیش فاکتور قابل مشاهده است.

برای خرید مانا روی هر شبکه و مشاهده آن در کیف پول خود می‌توانید در همین صفحه آدرس ارز دیجیتال را به کیف پول خود اضافه کنید.

اگر از افزونه متامسک استفاده می‌کنید با کلیک روی آیکون متامسک به طور مستقیم ارز MANA را به کیف پول متامسک خود اضافه کنید.

در صورتی که از کیف پول‌های دیگری استفاده می‌کنید آدرس کانترکت توکن را کپی و در کیف پول خود پیست کنید.

خرید مانا از صرافی پول نو

پس از ثبت نام و احراز هویت در پول نو می‌توانید خرید مانا را شروع کنید. برای این کار مقدار واحدهای MANA یا مبلغی که می‌خواهید برای خرید Decentraland بپردازید در کادر وارد کنید. مرحله بعد، مرحله انتخاب شبکه‌ای است که می‌خواهید روی آن، ارز Decentraland را در کیف پول خود دریافت کنید. مانا MANA روی بلاک چین Ethereum (ERC20) قابل انتقال است. پس از انتخاب شبکه، آدرس کیف پول مرتبط با شبکه انتخابی‌تان را به صورت کپی و پیست یا به صورت اسکن QR کد یا از طریق دفترچه آدرس‌ها در کادر وارد کنید.

توجه کنید که آدرس را تایپ نکنید چون ممکن است اشتباهی در وارد کردن یکی از کاراکترها پیش بیاید و خرید شما به کیف پولتان منتقل نشود.

پس از وارد کردن شماره کارت بانکی که قصد پرداخت از طریق آن را دارید پیش فاکتور برای شما صادر می‌شود. با بررسی نهایی آن به درگاه شاپرک وارد می‌شوید و مبلغ MANA خریداری شده را می‌پردازید. قیمت MANA هر یک دقیقه به‌روز می‌شود و پس از پایان یک دقیقه لازم است قیمت را به‌روزرسانی کنید تا پیش فاکتور بر اساس آن صادر شود.

فروش مانا (MANA)

فرآیند فروش مانا در پول نو پس از تایید احراز هویت شما فعال می‌شود. در ابتدا لازم است مقدار MANA مورد نظر خود را برای فروش وارد کنید.

فروش مانا در پول نو روی شبکه Ethereum (ERC20) انجام می‌شود. شبکه انتقال را با توجه به شبکه‌ای که ارز شما روی آن قرار دارد انتخاب کنید.

به دو روش می‌توانید ارزهای دیجیتال خود را به پول نو انتقال دهید و معادل نقدی آن را در حساب بانکی‌تان دریافت کنید.

روش اول: ارسال مستقیم (TXID)

در این روش شما با استفاده از کیف پول خودتان، مقدار مورد نظر از ارز Decentraland را به آدرسی که در اختیارتان می‌گذاریم منتقل می‌کنید. پس از اتمام تراکنش، شناسه‌ TXID را که نشان‌دهنده اطلاعات تراکنش شماست در کادر مربوط کپی می‌کنید.

روش دوم: اتصال کیف پول

با انتخاب این گزینه می‌توانید مستقیم کیف پول خود را به پلتفرم متصل و مانا را ارسال کنید. برای این کار دو راه دارید. یکی اینکه از طریق متامسک روی مرورگر خود به پول نو متصل شوید. دوم اتصال از طریق والت کانکت است که با اسکن QR کد از طریق کیف پول موبایل خود یا اتصال کیف پول سخت افزاری، به پلتفرم متصل می‌شوید.

مراحل را پیش بروید و مقدار مورد نظر خود را وارد کنید. ما در سریع‌ترین زمان معادل نقدی ارز MANA را به حساب بانکی شما منتقل می‌کنیم.
نکته مهم: برای فروش روی شبکه اتریوم باید کارمزد شبکه را به ETH بپردازید و آن را در کیف پول خود موجود داشته باشید. هنگام انتخاب شبکه‌ها در فرآیند فروش، به راهنماهای هر بخش توجه کنید.

پول نو بستر مطمئن خرید و فروش ارزهای دیجیتال

پول نو همراه شماست تا تجربه‌ای مطلوب از خرید و فروش مانا و سایر ارزهای دیجیتال داشته باشید. ما در پول نو امکان خرید و فروش مانا را با استفاده از کیف پول شخصی فراهم کرده‌ایم تا هیچ گونه نگرانی بابت به خطر افتادن امنیت دارایی‌ها نداشته باشید. در هر مرحله از فرایند خرید و فروش در کنار شماییم و در صورتی که پرسشی داشته باشید پشتیبانی پول نو همواره در دسترس و پاسخگوی شماست.