انجین کوین

انجین کوین

Enjin Coin (ENJ)

قیمت انجین کوین

TMN 9,839
+ 2.01%
USDT 0.170

آدرس کانترکت

اتریوم

0xf629...3b9c

نمودار لحظه ای انجین کوین

پشتیبانی از ۲ شبکه

می‌پردازم

دریافت می‌کنم

نام ارزانجین کوین
نمادENJ

قیمت جهانی (‏دلار)‏

$ 0.170

آخرین قیمت (‏تومان)‏

9,839

تغییرات روزانه (‏درصد)‏

+ 2.01%

حجم معاملات روزانه (‏دلار)‏

13,386,031
رتبه در بازار203

ارزش بازار (‏دلار)‏

277,596,283

قیمت انجین کوین (ENJ)

امروز ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ شمسی مطابق با ۲۰۲۴/۰۷/۱۴ میلادی و در این لحظه، انجین کوین، 9,839 تومان معادل $ 0.170 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Enjin Coin طی ۲۴ ساعت اخیر + 2.01% تغییر قیمت داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر انجین کوین 13,386,031.00 دلار است. ارز انجین کوین با نماد اختصاری ENJ در رتبه 203 ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد. ارزش بازار انجین کوین هم اکنون 277,596,283 دلار آمریکاست.

دامیننس انجین کوین (ENJ)

dominance یا دامیننس Enjin Coin به معنی میزان سهم ارز انجین کوین در کل بازار کریپتوکارنسی است. این سهم نشان می‌دهد که ENJ چه درصدی از کل بازار را در میان دیگر ارزها در اختیار دارد. عدد این تسلط بر بازار با درصد نشان داده می‌شود. هم اکنون دامیننس انجین کوین 0.01 درصد است. با تحلیل دامیننس انجین کوین و بررسی کاهش یا افزایش آن متوجه می‌شوید که میزان سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال افزایش داشته یا کاهش یافته است.

تعداد واحدهای انجین کوین (ENJ)

حداکثر تعداد واحدهای ارز انجین کوین (ENJ) نامشخص است. این یعنی در نهایت این تعداد از ارز انجین کوین وجود خواهد داشت. برخی از ارزهای دیجیتال عرضه‌ای نامشخص دارند و تعداد واحدهای نهایی آن‌ها تعیین نشده است. تا کنون 1,820,001,642 واحد Enjin Coin (ENJ) عرضه شده است. این تعداد واحدهای انجین کوین بعد از کم شدن واحدهای سوزانده شده است. تعداد واحدهای در گردش (Circulating Supply) ENJ هم اکنون 1,652,013,040 واحد است این یعنی چه تعداد واحد ENJ در بازار و در دست مردم گردش می‌کند. مثلا دارایی‌های قفل شده که تاثیری روی قیمت بازار نمی‌گذارند جزو واحدهای در گردش محاسبه نمی‌شوند.

تاریخچه قیمت انجین کوین

بیشترین رکورد قیمت انجین کوین (ENJ) تا کنون 4.82 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۱/۱۱/۲۵. قیمت کنونی Enjin Coin به نسبت این رکورد - 96.51% تغییر کرده است.

کمترین قیمت انجین کوین (ENJ) تا کنون 0.01865964 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۱۷/۱۱/۱۲. قیمت کنونی Enjin Coin به نسبت این رکورد + 802.53% تغییر کرده است.

خرید انجین کوین (ENJ)

اینکه چه شبکه‌ای را برای خرید انجین کوین انتخاب می‌کنید مهم است و دقت کنید که آدرس عمومی‌ای که برای خرید ENJ استفاده می‌کنید حتما با شبکه‌ای که برای انتقال انتخاب کرده‌اید مطابق باشد. نکته مهم دیگر در خرید Enjin Coin و سایر ارزهای دیجیتال این است که هزینه انتقال در شبکه بلاک چین، با کارمزد پول نو متفاوت است. هزینه انتقال، مبلغی است که شبکه بلاک چین انتخابی شما بابت انجام تراکنش دریافت می‌کند و در واقع گس فی‌ای است که شما بابت انجام تراکنش، به شبکه بلاک چینی که انتخاب کرده‌اید می‌پردازید. این مبلغ در پیش فاکتور قابل مشاهده است.

برای خرید انجین کوین روی هر شبکه و مشاهده آن در کیف پول خود می‌توانید در همین صفحه آدرس ارز دیجیتال را به کیف پول خود اضافه کنید.

اگر از افزونه متامسک استفاده می‌کنید با کلیک روی آیکون متامسک به طور مستقیم ارز ENJ را به کیف پول متامسک خود اضافه کنید.

در صورتی که از کیف پول‌های دیگری استفاده می‌کنید آدرس کانترکت توکن را کپی و در کیف پول خود پیست کنید.

خرید انجین کوین از صرافی پول نو

پس از ثبت نام و احراز هویت در پول نو می‌توانید خرید انجین کوین را شروع کنید. برای این کار مقدار واحدهای ENJ یا مبلغی که می‌خواهید برای خرید Enjin Coin بپردازید در کادر وارد کنید. مرحله بعد، مرحله انتخاب شبکه‌ای است که می‌خواهید روی آن، ارز Enjin Coin را در کیف پول خود دریافت کنید. انجین کوین ENJ روی بلاک چین Ethereum (ERC20), Enjin (ENJ) قابل انتقال است. پس از انتخاب شبکه، آدرس کیف پول مرتبط با شبکه انتخابی‌تان را به صورت کپی و پیست یا به صورت اسکن QR کد یا از طریق دفترچه آدرس‌ها در کادر وارد کنید.

توجه کنید که آدرس را تایپ نکنید چون ممکن است اشتباهی در وارد کردن یکی از کاراکترها پیش بیاید و خرید شما به کیف پولتان منتقل نشود.

پس از وارد کردن شماره کارت بانکی که قصد پرداخت از طریق آن را دارید پیش فاکتور برای شما صادر می‌شود. با بررسی نهایی آن به درگاه شاپرک وارد می‌شوید و مبلغ ENJ خریداری شده را می‌پردازید. قیمت ENJ هر یک دقیقه به‌روز می‌شود و پس از پایان یک دقیقه لازم است قیمت را به‌روزرسانی کنید تا پیش فاکتور بر اساس آن صادر شود.

فروش انجین کوین (ENJ)

فرآیند فروش انجین کوین در پول نو پس از تایید احراز هویت شما فعال می‌شود. در ابتدا لازم است مقدار ENJ مورد نظر خود را برای فروش وارد کنید.

فروش انجین کوین در پول نو روی شبکه Ethereum (ERC20), Enjin (ENJ) انجام می‌شود. شبکه انتقال را با توجه به شبکه‌ای که ارز شما روی آن قرار دارد انتخاب کنید.

به دو روش می‌توانید ارزهای دیجیتال خود را به پول نو انتقال دهید و معادل نقدی آن را در حساب بانکی‌تان دریافت کنید.

روش اول: ارسال مستقیم (TXID)

در این روش شما با استفاده از کیف پول خودتان، مقدار مورد نظر از ارز Enjin Coin را به آدرسی که در اختیارتان می‌گذاریم منتقل می‌کنید. پس از اتمام تراکنش، شناسه‌ TXID را که نشان‌دهنده اطلاعات تراکنش شماست در کادر مربوط کپی می‌کنید.

روش دوم: اتصال کیف پول

با انتخاب این گزینه می‌توانید مستقیم کیف پول خود را به پلتفرم متصل و انجین کوین را ارسال کنید. برای این کار دو راه دارید. یکی اینکه از طریق متامسک روی مرورگر خود به پول نو متصل شوید. دوم اتصال از طریق والت کانکت است که با اسکن QR کد از طریق کیف پول موبایل خود یا اتصال کیف پول سخت افزاری، به پلتفرم متصل می‌شوید.

مراحل را پیش بروید و مقدار مورد نظر خود را وارد کنید. ما در سریع‌ترین زمان معادل نقدی ارز ENJ را به حساب بانکی شما منتقل می‌کنیم.

پول نو بستر مطمئن خرید و فروش ارزهای دیجیتال

پول نو همراه شماست تا تجربه‌ای مطلوب از خرید و فروش انجین کوین و سایر ارزهای دیجیتال داشته باشید. ما در پول نو امکان خرید و فروش انجین کوین را با استفاده از کیف پول شخصی فراهم کرده‌ایم تا هیچ گونه نگرانی بابت به خطر افتادن امنیت دارایی‌ها نداشته باشید. در هر مرحله از فرایند خرید و فروش در کنار شماییم و در صورتی که پرسشی داشته باشید پشتیبانی پول نو همواره در دسترس و پاسخگوی شماست.