اتریوم نیم سرویس

اتریوم نیم سرویس

Ethereum Name Service (ENS)

قیمت اتریوم نیم سرویس

TMN 952,884
- 4.00%
USDT 14.8770

آدرس کانترکت

اتریوم

0xC183...9D72

نمودار لحظه ای اتریوم نیم سرویس

پشتیبانی از ۱ شبکه

می‌پردازم

دریافت می‌کنم

نام ارزاتریوم نیم سرویس
نمادENS

قیمت جهانی (‏دلار)‏

$ 14.8770

آخرین قیمت (‏تومان)‏

952,884

تغییرات روزانه (‏درصد)‏

- 4.00%

حجم معاملات روزانه (‏دلار)‏

30,999,639
رتبه در بازار177

ارزش بازار (‏دلار)‏

470,324,161

قیمت اتریوم نیم سرویس (ENS)

امروز ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ شمسی مطابق با ۲۰۲۴/۰۴/۲۴ میلادی و در این لحظه، اتریوم نیم سرویس، 952,884 تومان معادل $ 14.8770 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Ethereum Name Service طی ۲۴ ساعت اخیر - 4.00% تغییر قیمت داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر اتریوم نیم سرویس 30,999,639.00 دلار است. ارز اتریوم نیم سرویس با نماد اختصاری ENS در رتبه 177 ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد. ارزش بازار اتریوم نیم سرویس هم اکنون 470,324,161 دلار آمریکاست.

دامیننس اتریوم نیم سرویس (ENS)

dominance یا دامیننس Ethereum Name Service به معنی میزان سهم ارز اتریوم نیم سرویس در کل بازار کریپتوکارنسی است. این سهم نشان می‌دهد که ENS چه درصدی از کل بازار را در میان دیگر ارزها در اختیار دارد. عدد این تسلط بر بازار با درصد نشان داده می‌شود. هم اکنون دامیننس اتریوم نیم سرویس 0.02 درصد است. با تحلیل دامیننس اتریوم نیم سرویس و بررسی کاهش یا افزایش آن متوجه می‌شوید که میزان سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال افزایش داشته یا کاهش یافته است.

تعداد واحدهای اتریوم نیم سرویس (ENS)

حداکثر تعداد واحدهای ارز اتریوم نیم سرویس (ENS) 100,000,000 است. این یعنی در نهایت این تعداد از ارز اتریوم نیم سرویس وجود خواهد داشت. برخی از ارزهای دیجیتال عرضه‌ای نامشخص دارند و تعداد واحدهای نهایی آن‌ها تعیین نشده است. تا کنون 100,000,000 واحد Ethereum Name Service (ENS) عرضه شده است. این تعداد واحدهای اتریوم نیم سرویس بعد از کم شدن واحدهای سوزانده شده است. تعداد واحدهای در گردش (Circulating Supply) ENS هم اکنون 31,179,978 واحد است این یعنی چه تعداد واحد ENS در بازار و در دست مردم گردش می‌کند. مثلا دارایی‌های قفل شده که تاثیری روی قیمت بازار نمی‌گذارند جزو واحدهای در گردش محاسبه نمی‌شوند.

تاریخچه قیمت اتریوم نیم سرویس

بیشترین رکورد قیمت اتریوم نیم سرویس (ENS) تا کنون 83.4 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۱/۱۱/۱۱. قیمت کنونی Ethereum Name Service به نسبت این رکورد - 81.93% تغییر کرده است.

کمترین قیمت اتریوم نیم سرویس (ENS) تا کنون 6.69 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۳/۱۰/۱۹. قیمت کنونی Ethereum Name Service به نسبت این رکورد + 125.25% تغییر کرده است.

خرید اتریوم نیم سرویس (ENS)

اینکه چه شبکه‌ای را برای خرید اتریوم نیم سرویس انتخاب می‌کنید مهم است و دقت کنید که آدرس عمومی‌ای که برای خرید ENS استفاده می‌کنید حتما با شبکه‌ای که برای انتقال انتخاب کرده‌اید مطابق باشد. نکته مهم دیگر در خرید Ethereum Name Service و سایر ارزهای دیجیتال این است که هزینه انتقال در شبکه بلاک چین، با کارمزد پول نو متفاوت است. هزینه انتقال، مبلغی است که شبکه بلاک چین انتخابی شما بابت انجام تراکنش دریافت می‌کند و در واقع گس فی‌ای است که شما بابت انجام تراکنش، به شبکه بلاک چینی که انتخاب کرده‌اید می‌پردازید. این مبلغ در پیش فاکتور قابل مشاهده است.

برای خرید اتریوم نیم سرویس روی هر شبکه و مشاهده آن در کیف پول خود می‌توانید در همین صفحه آدرس ارز دیجیتال را به کیف پول خود اضافه کنید.

اگر از افزونه متامسک استفاده می‌کنید با کلیک روی آیکون متامسک به طور مستقیم ارز ENS را به کیف پول متامسک خود اضافه کنید.

در صورتی که از کیف پول‌های دیگری استفاده می‌کنید آدرس کانترکت توکن را کپی و در کیف پول خود پیست کنید.

خرید اتریوم نیم سرویس از صرافی پول نو

پس از ثبت نام و احراز هویت در پول نو می‌توانید خرید اتریوم نیم سرویس را شروع کنید. برای این کار مقدار واحدهای ENS یا مبلغی که می‌خواهید برای خرید Ethereum Name Service بپردازید در کادر وارد کنید. مرحله بعد، مرحله انتخاب شبکه‌ای است که می‌خواهید روی آن، ارز Ethereum Name Service را در کیف پول خود دریافت کنید. اتریوم نیم سرویس ENS روی بلاک چین Ethereum (ERC20) قابل انتقال است. پس از انتخاب شبکه، آدرس کیف پول مرتبط با شبکه انتخابی‌تان را به صورت کپی و پیست یا به صورت اسکن QR کد یا از طریق دفترچه آدرس‌ها در کادر وارد کنید.

توجه کنید که آدرس را تایپ نکنید چون ممکن است اشتباهی در وارد کردن یکی از کاراکترها پیش بیاید و خرید شما به کیف پولتان منتقل نشود.

پس از وارد کردن شماره کارت بانکی که قصد پرداخت از طریق آن را دارید پیش فاکتور برای شما صادر می‌شود. با بررسی نهایی آن به درگاه شاپرک وارد می‌شوید و مبلغ ENS خریداری شده را می‌پردازید. قیمت ENS هر یک دقیقه به‌روز می‌شود و پس از پایان یک دقیقه لازم است قیمت را به‌روزرسانی کنید تا پیش فاکتور بر اساس آن صادر شود.

فروش اتریوم نیم سرویس (ENS)

فرآیند فروش اتریوم نیم سرویس در پول نو پس از تایید احراز هویت شما فعال می‌شود. در ابتدا لازم است مقدار ENS مورد نظر خود را برای فروش وارد کنید.

فروش اتریوم نیم سرویس در پول نو روی شبکه Ethereum (ERC20) انجام می‌شود. شبکه انتقال را با توجه به شبکه‌ای که ارز شما روی آن قرار دارد انتخاب کنید.

به دو روش می‌توانید ارزهای دیجیتال خود را به پول نو انتقال دهید و معادل نقدی آن را در حساب بانکی‌تان دریافت کنید.

روش اول: ارسال مستقیم (TXID)

در این روش شما با استفاده از کیف پول خودتان، مقدار مورد نظر از ارز Ethereum Name Service را به آدرسی که در اختیارتان می‌گذاریم منتقل می‌کنید. پس از اتمام تراکنش، شناسه‌ TXID را که نشان‌دهنده اطلاعات تراکنش شماست در کادر مربوط کپی می‌کنید.

روش دوم: اتصال کیف پول

با انتخاب این گزینه می‌توانید مستقیم کیف پول خود را به پلتفرم متصل و اتریوم نیم سرویس را ارسال کنید. برای این کار دو راه دارید. یکی اینکه از طریق متامسک روی مرورگر خود به پول نو متصل شوید. دوم اتصال از طریق والت کانکت است که با اسکن QR کد از طریق کیف پول موبایل خود یا اتصال کیف پول سخت افزاری، به پلتفرم متصل می‌شوید.

مراحل را پیش بروید و مقدار مورد نظر خود را وارد کنید. ما در سریع‌ترین زمان معادل نقدی ارز ENS را به حساب بانکی شما منتقل می‌کنیم.

پول نو بستر مطمئن خرید و فروش ارزهای دیجیتال

پول نو همراه شماست تا تجربه‌ای مطلوب از خرید و فروش اتریوم نیم سرویس و سایر ارزهای دیجیتال داشته باشید. ما در پول نو امکان خرید و فروش اتریوم نیم سرویس را با استفاده از کیف پول شخصی فراهم کرده‌ایم تا هیچ گونه نگرانی بابت به خطر افتادن امنیت دارایی‌ها نداشته باشید. در هر مرحله از فرایند خرید و فروش در کنار شماییم و در صورتی که پرسشی داشته باشید پشتیبانی پول نو همواره در دسترس و پاسخگوی شماست.